Äri- ja teaduse magister (MBS)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Homsete STEM-juhtide edendamine

Rutgersi äri- ja teaduste magistrikraad (MBS) ühendab endas edasijõudnutele mõeldud STEM-põhise hariduse ja professionaalselt juhendatud ettevõtluskoolituse - võimaldades meie lõpetajatel astuda enesekindlalt sisse STEM-i tööjõudu, mis pole varustatud mitte ainult uuenduslike ja tipptasemel akadeemiliste teadmistega, vaid ka äriga oskused, mis on vajalikud silmapaistvateks juhtivrollis riigi tippteadusettevõtetes.

Meie ainulaadne magistriõpe ettevõtluse ja teaduse alal on ideaalne professionaalidele, kes soovivad oma karjääri edendada, või neile, kes soovivad omandada kraadiõppe tasemeõppe STEM-põhistes teadusemahukates tööstusharudes.

Meie MBS-programm on riigis üks laiahaardelisemaid, pakkudes enam kui 25 erialaselt keskendunud kraadi kolmes peamises kontsentratsioonipiirkonnas:

  • Elu teadused
  • Inseneri juhtimine
  • Arvuti

Kraadi valikud

Valige kursused, mis sobivad teie karjääri eesmärkidega; kursusi pakutakse veebis, ülikoolilinnakus või mõlema kombinatsioonina - see teeb meist ühe rahvuse kõige paindlikuma STEM-põhise kraadi. Ei otsi kraadi? Pakume sertifikaadiprogramme ja kraadi mitteomavat võimalust. Meie õpilased saavad oma ajakava alusel minna üle osalise tööajaga täistööajale ja osaleda tundides õhtuti ja nädalavahetustel.

MBS kraad (43 ainepunkti)

Õpilased peavad täitma 24 ainepunkti valitud kontsentratsiooni koos 19 ainepunkti äri. Lisaks peavad õpilased osalema üritustel, et teenida kokku 12 kollokviumi ainepunkti. Igas kontsentratsioonis on loetelu kohustuslikest ja valikainetest. Õpilased saavad valida ka valikaineid muudest kontsentratsioonidest, mis sobivad nende karjääri eesmärkidega.

MBS-kraadi mittevõimalus

Üliõpilased, kes on registreerunud kraadi omandamiseta variandis, saavad minna üle kraadiõppe programmile ja lasta oma läbitud kursused arvestada lõpetamisega.

MBS sertifikaat

Igal sertifikaadiprogrammil on erinev kursus ja krediidinõuded, mis peavad olema täidetud, et õpilane saaks tunnistuse. Pakume järgmisi sertifikaate:

  • Tunnistus teaduses
  • Farmaatsiatoodete ja kliiniliste uuringute juhtimise tunnistus
  • Sertifikaat arvutamises ja andmetega võimaldatud teaduses

Miks Rutgers äri- ja teaduskraad?

Meie professionaalselt keskendunud teaduspõhist õppekava rikastavad kogemuslikud õppimisvõimalused, tugev partnerlus tööstuses ja võrgustikuüritused, mis hoiavad meie õpilasi tööstusalaste arengute eesliinil ja võimaldavad neil sammu pidada kiirete tööjõu muutustega. Rutgersi MBS-i programmi eristab eriti:

Ülikooliülesed partnerlussuhted: Pakutakse kõigi kolme Rutgeri ülikoolilinnaku koolides, Rutgersi MBS-programm pakub integreeritud partnerlust mitmete koolide ja osakondadega kogu ülikoolis, aga ka paljude Rutgersi tuntud ja kaasaegsete teaduskeskustega.

Juhendaja juhendamine: meie nõustajad ja juhtivtreenerid töötavad iga õpilasega individuaalselt, et mõista nende konkreetseid ametialaseid eesmärke ja aidata neil seejärel koostada oma õppekavareisid.

Tugev vilistlasvõrgustik: Kiidelme tugeva, kaasatud ja aktiivse vilistlasvõrgustiku üle, mis pakub ligipääsetavat juhendamist ja rikkalikke koostöövõimalusi. Võõrustame regulaarselt üliõpilaste ja vilistlaste segajaid ning meie lõpetajad töötavad mõnes rahva juhtivas korporatsioonis.

Tööstusharu partnerlus ja ühendused: Meie asukoht New Yorgi / New Jersey STEM-i koridoris on võimaldanud meil arendada ja säilitada tugevaid suhteid tööstuse sidusettevõtetega, sealhulgas riigi tippkorporatsioonidega. Tegevdirektorid külastavad sageli ülikoolilinnakut, et pidada valdkonnapõhiseid loenguid ja jagada oma teadmisi mitmesuguste programmide ja algatuste kaudu.

Kogemuslikud õppimisvõimalused: Tänu laiaulatuslikele tööstussidemetele ja tugevatele, aktiivsetele vilistlaste võrgustikule on meie karjääritreenerid ehitanud eduka eksterniprogrammi ja praktikaprogrammi, mis loob suurema osa osalevate üliõpilaste jaoks täiskohaga töökohti.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Master of Business & Science degree is part of a national movement of Professional Science Master’s (PSM) programs that brings together master’s level study in science or engineering with “plu ... Loe edasi

The Master of Business & Science degree is part of a national movement of Professional Science Master’s (PSM) programs that brings together master’s level study in science or engineering with “plus” courses in business and policy. Rutgers is the only university in New Jersey that offers a statewide Master of Business and Science degree. Näita vähem
Piscataway alevik
Külasta kooli veebisaiti