Ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Majandusteaduse ja juhtimise magister

Majanduse ökonoomika ja juhtimise magistrikraad on üha olulisem tööriist maailmamajanduses. Tänu oma interdistsiplinaarsele lähenemisviisile annab see teile tugeva tausta täiustatud äritegevuse ökonoomika ja juhtimise alal ning võimaldab teil täiendada oma oskusi rakenduslike kaasaegsete juhtimistehnikatega koos saadud teadmistega rahvusvahelisest ettevõtlusest, mida esindavad mitmed nelja eriala loengud. ja kaubanduse, ettevõtluse, ettevõtete rahastamise ning raamatupidamise ja maksude alal karjäärile äri- ja ettevõtlusvaldkonnas.

Lõppude lõpuks on tänased õpilased homme spetsialistid. Tule meiega kaasa uue ja kaasaegse õppeprogrammi puhul, kus tipptasemel teadustöö koguneb koos piirkondliku ülikooli pereõhtuga.

115934_115832_1.jpeg

Tingimused

  • Elektroonilise avalduse esitamine 1. detsembrist 2019 kuni 31. maini 2020.
  • Sisseastumismenetluse haldustasu maksmine 31. maiks 2020 .
  • Ametlikult tõestatud koopiad diplomist, mis tõendab bakalaureuse- või järelõppe magistriprogrammi lõpetamist või magistriõppeprogrammi, mis on sama või sarnane keskendumine hiljemalt registreerumise päeval.
  • Taotlejad, kes on lõpetanud välismaal omandatud kraadiõppeprogrammi (bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppeprogrammid), peavad tõendama välisriigi kõrghariduse tunnustamise otsuse tõestatud koopiat või originaali Tšehhi Vabariigis koos dokumendid hiljemalt registreerumisperioodil, kui rahvusvahelises lepingus ei ole sätestatud teisiti.
  • Vastuvõtuprotseduuri edukas läbimine. Sisseastumiseksam on osa sisseastumisprotseduurist, mis toimub jaanuarist kuni juunini 2020. Sisseastumiseksam toimub veebis.
  • Õppemaksu tasumine inglise keeles akrediteeritud õppekava raames tehakse hiljemalt registreerumisperioodil. Õppemaks on ette nähtud kogu õppeaastaks ette.

Taotlejad võivad taotleda majanduse ja juhtimise õppesuundi, ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise eriala turundus ja kaubandus.

Kõik ülikoolide ja õppevaldkonna kontekstis viiakse läbi kõik tegevused ja nendega seotud haldusmenetlused inglise keeles. School of Business Administration jätab endale õiguse kasutada elektroonilist sidet taotlejaga suhtlemisel.

Kvalifitseerides teid kogu elu

Jätkuv magistriõppeprogramm "Majandus ja juhtimine", "Ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise" on mõeldud proaktiivsete ettevõtjate, sealhulgas ärimeeste ja äriettevõtete, tööstuse ja avaliku sektori juhtide / juhtide, nõustajate või konsultantide ettevalmistamiseks rahvusvahelistelt ettevõtetel juhtimisfunktsioonid kõigil tasanditel, mis näitavad ettevõtluse ökonoomika ja juhtimise oskust ning suudavad luua, hallata ja arendada mitte ainult äriringkondades, vaid ka väljaspool seda.

Lõpetajad saavad teadmisi eelkõige, kuid mitte ainult strateegilise juhtimise ja turunduse, finantsjuhtimise, kriiside juhtimise, ettevõtete finantseerimise, raamatupidamise, maksustamise, äriõiguse, andmetöötluse valdkonnas ning suudavad hinnata keerulist ärikeskkonda analüüsivahendite abil peamiste otsustusprotsesside jaoks. Erilist tähelepanu pööratakse rahvusvahelisele ettevõtlusele.

Meie endised õpilased saavad karjääri paljudes kutsealades, sealhulgas ametikohtadel nagu finantsjuht, audiitor, turundusjuht / analüütik / juhataja, operatiiv- ja müügijuht / ekspordi müügiesindaja, personalihaldur / spetsialist, ärianalüütik, rahvusvaheline äriarenduse juht / spetsialist, konsultant või majandus- ja organisatsiooniliste küsimuste nõustajad.

Oma oskused annavad teile suurepärase aluse oma tulevaseks eluks ja karjääriks.

Õppeplaan

L - loeng, S - seminar, C - ainepunkt, E-eksam

1. semester
Kursus L S C E Autorid
Mikromajandus (edasijõudnud) 3 2 x x 6
Statistiliste andmete töötlemine 2 1 x 5
Strateegiline juhtimine 2 1 x 6
Juhtimisökonoomika 2 2 x 5
Rahvusvaheline äriõigus 2 0 x 5
Strateegiline turundus 2 1 x 6
Kaubandusorganisatsioonid 2 1 x 5
2. semester
Kursus L S C E Autorid
Makromajandus (edasijõudnud) 3 2 x x 6
Innovatsiooni juhtimine 2 1 x 5
Personalijuhtimine 2 1 x 5
Rahvusvaheline turundus 2 1 x 5
Rahvusvaheline finantsjuhtimine 2 1 x 5
Rahvusvaheline maksustamine ja maksusüsteemid 2 1 x 5
Finantsteenuste turundus 2 1 x 4
3. semester
Kursus L S C E Autorid
Magistritööde seminar 0 2 x 5
Matemaatika majanduses 2 1 x 5
Juhtimisarvestus 1 2 x 5
Turunduskommunikatsioon 2 2 1 x 5
4. semester
Kursus L S C E Autorid
Magistritöö 0 0 x 10
Juhtide otsuste analüüs 2 1 x 4
Valikainete kursused
Kursus L S C E Autorid
Ettevõtte kontrollimine 2 1 x 5
Ärikeskkond 2 0 x 5
Ettevõtete sotsiaalse vastutuse 2 0 x 5
Kriisiohjamine 2 1 x 5
Investeerimisinstrumendid ja strateegiad 2 0 x 5
Rahvusvahelise äri rahandus 1 1 x 5

15 ainepunkti tuleks teenida valikainete kursustel

115935_115839_7.jpeg

Mitmesugust

Teave vastuvõtumenetluse üldiste tulemuste kohta avaldatakse ametlikus teadetetahvlil ja teaduskonna veebisaidil 15 päeva jooksul pärast vastuvõtukviitungi lõppu.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The School of Business Administration (SU SBA) located in Karvina is historically the oldest part of the Silesian University. The modern building of the school offers a pleasant atmosphere for its stu ... Loe edasi

The School of Business Administration (SU SBA) located in Karvina is historically the oldest part of the Silesian University. The modern building of the school offers a pleasant atmosphere for its students.The Faculty has a total of about 2 000 registered students (200 of them from abroad) and 80 teachers. The School is oriented towards the education of experts in the economic, financial, social, administrative fields of study as well as computer studies. Näita vähem