Ärijuhtimise Kapten (MBM) personalijuhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

See põnev ärijuhtimise magister, mis on spetsialiseerunud personalijuhtimisele, kutsub välja üliõpilasi õppima kõrgel akadeemilisel tasemel, ühendades juhtumianalüüsid ja teadusuuringud. Õppekava kavandamisel on aga ka reaalne praktiline lähenemisviis - projektinädalate, kutsealase küsitluse ja erialase õppe mooduli kaudu, mille käigus õpilased lõpetavad lühikese tööpraktika, mis on otseselt seotud nende lõpliku projektiga.

Programm pakub kombineeritud ärijuhtimise õppeaineid ja laiemaid moodulid majanduse ja juhtimise alal. Läbi moodulite, mis käsitlevad maailmamajanduse ja strateegilise juhtimise, globaliseerumise, ühiskonna ja kultuuri tudengeid, võimaldab programm tudengitel edasi arendada oma sügavamaid teadmisi ärijuhtimisest ja haldusest.

Inimressursside juhtimise erialal vaadeldakse konkreetselt inimressursside juhtimise suhet strateegilisest perspektiivist ja koos kontseptsiooniga, et juhtimine mängib olulist rolli.

HRM-i spetsialiseerumine näitab selget seost organisatsiooniliste muutuste, ettevõtte arengu ja rahvusvahelise talendi hooldamise, juhtimise ja kinnistamise vahel.

Kursuse sisu

1. semester

(Põhimoodulid)

 • Turunduse juhtimine
 • Üleilmastumine, ühiskond ja kultuur
 • Uurimismeetodite tutvustus (lõppprojekt)
 • Maailma majandus
 • Professionaalne uurimine

(Spetsialiseerumismoodulid)

 • Strateegiline personalijuhtimine
 • Suure jõudlusega juhtimine

2. semester

(Põhimoodulid)

 • Uurimismeetodid (lõppprojekt)
 • Mikroökonoomika - globaalsed perspektiivid
 • Strateegiline juhtimine
 • Projekti moodul (3 projekti nädalat, mis on seotud lõppprojektiga)

(Spetsialiseerumismoodulid)

 • Organisatsiooni arendamine ja muutuste juhtimine
 • Rahvusvaheline talentide haldamine

3. semester (praktika ja lõpetamine)

 • Professionaalne õpe
 • Viimane projekt

Kursuse ülesehitus

Magistriõppekava esitatakse plokkide kujul, kusjuures 2 moodulit kaetakse iga 6 nädala järel. Core mooduli klassid on interdistsiplinaarsed - te uurite jagatud mooduleid erinevate ärijuhtimise erialade magistrantidega. Tänu sisenemisele (6 korda aastas) on rühmad dünaamilised, väga rahvusvahelised ja mitmekesised.

Moodulid edastatakse intensiivselt järjestikuste päevade jooksul nn plokkide vormingus, mis tähendab, et igal moodulil on 6 päeva õpetamise jagatud kaheks 3-päevaseks plokiks. Õpetamismeetodid hõlmavad rühmatööd, juhtumiuuringuid, esitlusi ja projekte. Kursus viiakse läbi mitmesuguste lähenemisviiside kaudu, sealhulgas loengud, esitlused, õpetused ja juhtumiuuringud, keskendudes interaktiivsele õppimisele. Iga moodulit õpetavad kaks õppejõudu, tihti täiskohaga Wittenborgi õppejõud ja külalislektor partnerülikoolist. Moodulid hõlmavad regulaarselt külalisesinejaid tööstusest.

Tööstus

Uue tehnoloogia ja digitaliseerimise tohutu mõju koos üha suureneva vajadusega arendada, kasvatada ja säilitada rahvusvahelisi talente tähendab, et ärijuhtimine sõltub hästi koolitatud ja asjatundlikest juhtidest, kellel on strateegiline ja globaalne visioon.

Ülemaailmsed ettevõtete personalijuhtid sõltuvad üha enam töötajate motiveerimisest, kaasates oma talente ja juhtides neid nii, et tööjõud oleksid väga tootlikud.

Karjääri väljavaated

Viimastel aastatel on äriringkonnad tunnistanud, et edu sõltub hoolika inimressursside juhtimisest, mis on strateegiline ja terviklik lähenemine inimeste ja töökoha kultuuri ja keskkonna süstemaatilisele juhtimisele. Iga juht on silmitsi väljakutsega hoida töötajaid motiveeritud, kaasatud ja produktiivsetena, hoolimata võimalikest muudatustest.

Lõpetanud kõrgelt rahvusvahelisest instituudist nagu Wittenbergi ülikool, mis asetab suure rõhu akadeemilise uurimistöö ja ettevõtte ning professionaalse kokkupuute kombinatsioonile, tähendab, et inimressursside juhtimisele spetsialiseerunud ärijuhtimise magistri lõpetajate karjäärivõimalused on mitmed ja globaalsed .

Sageli soovivad WUASi lõpetajad jätkata õpinguid DBA või doktorikraadiga. teaduskraad, kuid paljud õpilased liiguvad otse ettevõtlusse, mõnikord oma tööpraktika tulemusena, ja nende lõplik projekt, mis on sageli ettevõtte baasil.

Näiteid firmadest, kus vilistlaste töö ulatub juhtivatest ülemaailmsetest pangandus-, nõustamis- ja kindlustusettevõtetest rohkemate kohalike spetsialiseerunud ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide või valitsusasutuste poole Hollandis või mujal Lääne-Euroopas.

Sisenemise nõuded

Master Business Management programmide (kõik erialad) sissepääsunõuded (kriteeriumid) on järgmised:

 • bakalaureusekraad või samaväärne tunnustatud kvalifikatsioon;
  • Taotlejatel palutakse esitada akadeemiline viide oma eelmisest õppeasutusest;
  • On vaja omandada bakalaureusekraad äri, juhtimise, majanduse või kaubanduse valdkondades. Oma bakalaureusekraadis peavad taotlejad olema läbinud akadeemilise teose (lõppprojekti või väitekirja), mis näitab teatavat akadeemilist kirjutamist ja teadustöö kogemust.
 • nende magistriõppekavade puhul ei ole vaja mingit erialast töökogemust;

Inglise keele nõuded

IELTS 6.5 või TOEFL ekvivalent. Wittenborgi TOEFLi kood on 4889.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that ... Loe edasi

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that we take quality seriously and are accredited by the Dutch Flemish Accreditation organisation (NVAO) and Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA). Näita vähem
Apeldoorn , Amsterdam + 1 Rohkem Vähem