EFMD Equis Accredited

Ettevõtteinsener on interdistsiplinaarne juht, kes suunab ettevõtteid kvantitatiivselt ja juhtimisalaselt. Selleks ühendavad juhtimis- ja analüütilised oskused põhjalikku arusaamist äri- ja (tehnoloogia) innovatsiooniprotsesside toimimisest. See erialade integreerimine muudab äriinsenerid suutma kujundada ettevõtete ja organisatsioonide tulevikku.

Mis on "ärijuhtimise magister"?

Ettevõtte insener on koolitatud äriprobleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks kvantitatiivselt ja juhtival seisukohal. Programm kuulub äri majandusteaduse valdkonda ja on suunatud juhtimisele: õpilased õpivad, kuidas ettevõtted toimivad, kuidas tuleb kujundada äriprotsesse ja kuidas optimaalselt korraldada äritegevust. Juhtimise keskmes on tugevate analüütiliste oskuste ja põhjalik arusaam sellest, kuidas äri- ja (tehnoloogia) innovatsiooniprotsessid töötavad. Selline valdkondade integreerimine on väga oluline nii tootmiskeskkondades kui ka teenindusettevõtetes (nt nõustamine või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia).

Ettevõtteinsener on interdistsiplinaarne juht, kellel on laiendatud probleemide lahendamise tööriistakomplekt ja kaasaegsete ettevõtete terviklik ülevaade tänapäeva majanduslikus, õiguslikus ja sotsiaalses kontekstis. Ettevõtte insenerid suudavad kujundada analüütilisi mõtteid, juhtimis- ja suhtlemisoskusi ning silma säästvate võimalustega ettevõtete ja organisatsioonide tulevikku.

Struktuur

Programm koosneb 120 ECTS-st, mis jagunevad kahe aasta jooksul.

Suuremad:

 • Raamatupidamine ja finantsjuhtimine
 • Risk ja rahandus
 • Turundus
 • Tootmine ja logistika
 • Andmeteadus ja ettevõtte analüüs
 • Tööstus, globaalsed väärtusahelad ja uued tehnoloogiad
 • Tehnoloogia ja ettevõtlus

Rahvusvaheline kogemus

Kas sa tunned oma silmapiiride laiendamist? Soovitame teil teise õppeaasta esimesel poolaastal õppida välismaal ühes õppejõud eksklusiivsetes partnerülikoolides. Tööandjad hindavad üha enam noori spetsialiste, kes tunnevad äritegevust mitmekultuurilises ja mitmekeelses keskkonnas. Seepärast on õppejõud rahvusvahelisel tasandil tugevalt õppivate õpilaste osalemisega suvekoolides ja vahetusprogrammides. Tee oma kogemused tõeliselt rahvusvaheliseks, õppides maailma eri osades.

Lisateavet teaduskonna pakutavate erinevate rahvusvaheliste kogemuste kohta leiate veebisaidilt.

Avalduse esitamise tähtaeg 2018-2019

 • 1. märts 2018 (mitte-EMP kodanike jaoks)
 • 1. juuni 2018 (EMP kodanike jaoks)

KU Leuven kasutab veebipõhist rakendussüsteemi. Võite alla laadida ja oma taotlusvormi saata aadressil www.kuleuven.be/application. Flaami kraadiõppurid saavad tutvuda www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Lisateabe saamiseks külastage tulevaste üliõpilaste veebisaiti.

Lisateavet programmi 2018.-2019 kohta leiate siit.

ÕPPEMAKSUD

 • EMP kodanikud: 906,1 eurot
 • EMP-d mittekuuluvad kodanikud: 1 750 eurot

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

Kas olete tulevane äriinsener? Siis kõige tõenäolisemalt tunned end hõlpsalt järgmiste tunnustega:

 • Sa kujutad end ennast ettevõtte või organisatsiooni liikuvaks jõuks (see võib olla sinu firma, rahvusvaheline, perefirma, valitsuse teenistus, kool jne).
 • Sa oled ettevõtlik inimene, ja sa tahad oma jõupingutustes täiuslikkust saavutada. Te soovite parandada ettevõtete ja organisatsioonide toimimist pikemas perspektiivis selgete ja jätkusuutlike eesmärkidega ning silmas pidades sotsiaalset konteksti, milles ettevõtted tegutsevad.
 • Olete uuenduslik juht. Tahate omandada teadmisi teiste valdkondade kohta (matemaatika, teadus, tehnoloogia), et paremini toetada ettevõtete juhtimist.
 • Sa oled globaalne juht. Globaliseerumine nõuab ettevõtteid ja organisatsioone suuri jõupingutusi ning tunnete ennast keskkonnas, kus rikastatakse rahvusvahelisi kontakte.

Karjäärivõimalused

Ärijuhtimise magistrikraadiga tegelevad peamiselt juhtimis- ja / või teadustöökohad äri-, riiklikes ja rahvusvahelistes institutsioonides ning ülikoolides. Ettevõtteinsenerid alustavad oma karjääri tavaliselt tehnilise ekspertiisina interdistsiplinaarsetes juhtimismeeskondades.

Neid kasutatakse tavaliselt tootmisprotsesside optimeerimiseks, finantsinstitutsioonide kvantitatiivsete mudelite väljatöötamiseks või tehnoloogiliste uuenduste turustamiseks. Samuti on neil võimalik võtta traditsioonilisemaid juhtimisülesandeid, mis on võimelised toetama võtmeotsuseid, kasutades kvantitatiivseid analüüse. Ettevõtteinsenerid liiguvad kiiresti juhtivatele funktsioonidele erinevates juhtimisvaldkondades ettevõtetes ja organisatsioonides.

Võttes arvesse omandatud oskuste mitmekesisust, otsivad neid paljusid ettevõtteid - alates alustavatest ettevõtetest ja väikeettevõtted kuni rahvusvahelised korporatsioonid - Belgias ja välismaal erinevate positsioonide jaoks.

Eesmärgid

Ettevõtte insener on koolitatud äriprobleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks kvantitatiivselt ja juhtival seisukohal. Programm kuulub äri majandusteaduse valdkonda ja on suunatud juhtimisele: õpilased õpivad, kuidas ettevõtted toimivad, kuidas tuleb kujundada äriprotsesse ja kuidas optimaalselt korraldada äritegevust. Juhtimise keskmes on tugevate analüütiliste oskuste ja põhjalik arusaam sellest, kuidas äri- ja (tehnoloogia) innovatsiooniprotsessid töötavad.

See erialade integreerimine on väga oluline nii tootmiskeskkondades kui ka teenindusettevõtetes (nt nõustamine või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia). Äriinsener on interdistsiplinaarne juht, kellel on laiendatud probleemide lahendamise tööriistakomplekt ja terviklik ülevaade kaasaegsetest ettevõtetest tänapäeva majanduslikus, õiguslik ja sotsiaalne kontekst. Ettevõtte insenerid suudavad kujundada analüütilisi mõtteid, juhtimis- ja suhtlemisoskusi ning silma säästvate võimalustega ettevõtete ja organisatsioonide tulevikku.

Edasised uuringud

Juurdepääs pärast ettevalmistus-, sild- või lühendatud programmi:

 • Master in het vertalen (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: master in het vertalen (Antwerpen)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: master in het vertalen (Antwerpen)
 • Master in de meertalige communicatie (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in de meertalige communicatie (Antwerpen)
 • Master in de meertalige communicatie (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in de meertalige communicatie (Antwerpen)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in het vertalen (2 opties) (Antwerpen)

Lisateave aadressil:

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Vaata veel 7 kursust KU Leuven: Faculty of Economics and Businessis »

Viimati uuendatud Aprill 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- EMP kodanikud: 906,1 EUR / mitte-EMP kodanikud: 1 750 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
End Date