Ärijuhtimise magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven magistrant pakub põhjalikku koolitust organisatsiooni kõigis valdkondades, pöörates tähelepanu sellele, kuidas see organisatsioon on ühiskonda kinnistunud. Tähelepanu pööratakse äristrateegiate väljatöötamisele ja funktsionaalsete valdkondade (turundus, rahandus, raamatupidamine, tootmine ja logistika, innovatsioon, personal ja organisatsioon) juhtimisele.

Kombineerides bakalaureuseprogrammi esialgset spetsialiseerumist magistriõppes sama või erineva spetsialiseerumisega, saavutavad tudengid diferentseeritud profiili, mis hõlmab põhjalikke spetsialiseeritud oskusi.

Programm varustab teid ettevõtluse ja ettevõtte asutamise juhtimisega, samuti strateegiliste otsuste tegemiseks väljakujunenud juhtivates majandusorganisatsioonides.

Struktuur

Õpilased läbivad baaskursuse Strateegiline juhtimine (6 EAP), valivad ühe suurema baasi, kus nad valivad kursused 24 EAP jaoks, ühe alaealise, kus nad valivad kursused 12 EAP ja ühe vaba valikkursuse (3 või 6 EAP). Magistritöö (15 EAP) on kirjutatud magistriõppe erialal.

Peamine on üliõpilase spetsialiseerumisvaldkond ja see võib erineda bakalaureuse spetsialiseerumisest, võimaldades üliõpilastel oma isiklikku lõpetamisprofiili täpsustada kõrgelt spetsialiseerunud või mitmekülgse profiili järgi.

Tugevused

    • Suur valik peamisi ettevõtteid võimaldab teil spetsialiseeruda oma valitud valdkondadele, kus saate demonstreerida ja edasi arendada juba omandatud teadmisi, teadmisi ja suhtumist oma erialasesse distsiplinaarsesse tulevikku.
    • Rahvusvaheline kogemus: Pärast kahe semestri läbimist Leuvenis soovitame teil Erasmus + programmi raames õppida välismaal ühes teaduskonna ainuõiguslikes partnerülikoolides laiendatud magistriõppe vormis. Üha enam väärtustavad tööandjad noori spetsialiste, kes tunnevad äritegevust mitmekultuurilises ja mitmekeelses keskkonnas. Teaduskond hoiab tugevat rahvusvahelist tähelepanu tudengite õitsval osalusel suvekoolides ja vahetusprogrammides, muutes teie kogemuse tõeliselt rahvusvaheliseks. Lisateavet erinevate teaduskonna pakutavate rahvusvaheliste kogemuste kohta leiate rahvusvahelise büroo veebisaidilt .
    • Kraad ärimajanduses tagab huvitava ja väljakutsuva positsiooni ettevõtete juhtimises. Ettevõtte ökonomisti saab kasutada erinevates keskkondades, alates väikseimast VKE-st kuni suurima rahvusvahelisse. Lõpetajad võivad isegi väita, et meie kaasaegses ühiskonnas saavad vähesed organisatsioonid toimida ilma ärimajanduse haridusega juhtideta.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
Külasta kooli veebisaiti