Ärijuhtimise magister (MBM) Ettevõtlus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ärijuhtimise magister (MBM) on 3-semestriline programm, mille eesmärk on tugineda teie olemasolevatele bakalaureuseõppele, mis võimaldab teil ettevõtluses laiemat karjääri teha. Koosneb kursustest rahanduse, rahvusvahelise turunduse, juhtimisarvestuse, toimingute, eetika, organisatsiooni käitumise ja inimressursside osas, valmistab programm ette teid silma paista pidevalt arenevas ja rahvusvahelises töökohas.

Kõikidel kursustel õpetatakse inglise keeles ning pakutakse erinevaid õppemetoodikaid, mis meenutavad bakalaureuseõpet, näiteks esitlusi ja grupiprojekte koos reaalse maailma näidete ja juhtumianalüüsidega. Programm pakub ulatuslikumat spetsialiseerumist koos täpse akadeemilise ja teoreetilise raamistikuga, mille eesmärk on aidata teil saada rahvusvahelise halduse eksperdiks. See võimaldab kandideerida spetsialiseeritumate rollide jaoks ja pakub paremat ettevalmistust doktorikraadiks. programmi tulevikus.

Ettevõtjad ja ettevõtjasisesed ettevõtjad on edukad, kuna saavad kiiresti aru keerukatest olukordadest, mis nõuavad neilt strateegiliste otsuste kavandamist ja vastuvõtmist, ning töötavad samal ajal paljude äriideede ja projektide kallal. Neil on kindel arusaam turunduse kavandamisest ja rakendamisest. Äriideede samaaegne arendamine eeldab oskust kindlaks teha ja mõista olulisi detaile, leida alternatiive ning äriprotsesse pidevalt hinnata ja läbi vaadata. Ettevõtjatele on iseloomulik, et neil on võime täielikult pühenduda oma pikaajaliste ärieesmärkide saavutamisele ja pühenduda sellele ning see energia on otseselt ka lühiajaliste eesmärkide eesmärk.

Ettevõtja nõuab juhtimisoskust inimeste juhtimise ja motiveerimise kaudu. See võib ilmneda ettevõtete asutamisel ja projektide käivitamisel, aga ka muutuste ja uuenduste ajal. Ettevõtja mõistab hea suhtlemisoskuse vajalikkust ning omab head arusaama ühiskonnast, majandusest ja jätkusuutlikkusest. Ettevõtjal on oskused müüa ideid ja tooteid, võita pühendumust ning esitada ja ellu viia äriplaane. Oluline on mõista ettevõtte siseselt stabiilse ja kindla juhtimise vajadust - olgu see siis suur või väike. Ettevõtlik ärimees peab tänapäeva Euroopas olema võimeline suhtlema inimestega kogu mandril ja kogu maailmas ning selleks peab olema võime mõista riikide ja rahvusvaheliste valitsuste mõju äriettevõtetele, milles nad osalevad. Ettevõtjad ja rahvusvahelised ettevõtjad nõuavad võime vaadata probleeme ja riske terviklikust vaatenurgast ning leida lahendusi ja juhtida riske innovatsiooni kaudu.

Kursuse näited:

  • Turunduse juhtimine
  • Rahvusvaheline ettevõtete jätkusuutlikkus
  • Riskikapital
  • Innovatsioon, loovus
  • Ettevõtluse kriitilised perspektiivid

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and ... Loe edasi

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and MBA programs fully taught in English. The academic combination of a research-based approach to education, real world mandatory project weeks and continuous evaluation ensures that students achieve highest level of sustainable employability in the 21st century world of business. We combine the virtues of the Dutch’s contemporary and practical approach to business education with the modern American model of small classes and real-world academics. In the sea of formulaic business schools, we stand out. By unleashing our students’ individual strengths, we prepare them to outperform in the business world. Our students’ sustained success is our passion and purpose. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti