Ärijuhtimise lõpetajad õpivad, kuidas töötada organisatsioonides, mis peavad kiiresti muutuma ootamatuteks muutusteks ja nõudma seega erinevate funktsioonide vastastikust mõju.

Kursuse kirjeldus

Kraadiõppekursus aitab õpilastel omandada oskusi töötada juhtimisülesannetes keskmise suurusega / suurte tootmisettevõtete või kaubandusettevõtete, konsultatsioonifirmade, finantsvahendajate ja lõpuks valitsuse ja avalike teenuste ettevõtetes. Kursus valmistab õpilasi välja ja rakendab strateegiaid, mis on kooskõlas konkurentsikeskkonnaga, kus ettevõtted tegutsevad. Õpilased omandavad teadmisi äriprotsessidest ja -tavadest, mis inspireerivad ja juhivad juhtimisvalikuid.

Õpetamisstiil on interaktiivne ja suurendab kõigi õpilaste kaasamist. Kahe aasta jooksul on üliõpilasel palju võimalusi töötada rühmades, et lahendada juhtumiuuringuid , osaleda reaalajas simulatsioonides , kohtuda tippjuhtidega, külastada juhtivaid ettevõtteid, et näha nende tööprotsesse ja töötada tegelike äriprojektide kallal praktika ajal rahvusvahelised ja Itaalia ettevõtted.

Kursuse ülesehitus

Programmil on kaks õppekava: üks juhtimises ja teine raamatupidamises ja rahanduses . Esimene on spetsialiseerunud arenenud turunduse, operatsioonide ja logistika, organisatsioonilise kujunduse ja käitumisega seotud teemadele. Viimane pakub koolitust täiustatud juhtimisarvestuse, ettevõtete rahanduse ja panganduse valdkonnas. Mõned kursused on seotud strateegilise arengu ja planeerimise, täiustatud raamatupidamise, rahvusvahelise õiguse ja M juhtimisega

Karjäärivõimalused

Kursus on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad omandada juhtimis- ja tehnilisi oskusi töötada ettevõtetes (eriti keskmise suurusega ja suurettevõtetes) või avalikes asutustes.

Kursus valmistab õpilasi töötama era- ja avalikus sektoris järgmistes valdkondades:

  • Haldus-, finants- ja kontrollispetsialistid
  • Inimressursside juhtimine ja töökorraldus
  • Turundus, logistika ja operatsioonide juhtimine
  • Konsultatsioonifirmad, pangad ja kindlustusseltsid
  • Valitsus- ja avalike teenuste ettevõtted, äriühendused.

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatidel, kes soovivad registreeruda teise taseme kraadiõppesse “Ärijuhtimine”, on eeldatavasti diplom või kolmeaastane Itaalia diplom Universitario või muu kvalifikatsioon, mis on saadud Itaalias või välismaal ja mida tunnustavad kehtivad õigusaktid.

Kandidaatidel peab olema minimaalne krediit konkreetsetes õppevaldkondades:

  • 30 ECTS teadmisi ühes või mitmes järgmises valdkonnas: ärijuhtimine, majandus ja ärijuhtimine, ettevõtte rahandus, korporatiivne organisatsioon, finantsvahenduse ökonoomika
  • 10 ECTS majandusteaduses, majanduspoliitikas või riigi rahanduses
  • 10 ECTS matemaatikas, statistikas või ökonomeetrias.

Õpilased peavad tõendama oma pädevust järgmistes valdkondades: ärijuhtimine, mikroökonoomika ja makromajandus, raamatupidamine, juhtimise kontroll, korporatiivne organisatsioon, majandus ja ärijuhtimine, turundus ja äriõigus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date