Ärijuhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- --------------------

Ärijuhtimise magistrikraad (LM 77, itaalia keeles nimetatud „Laurea Magistrale in Business Administration”) on juhtimisosakonna pakutav uus 2-aastane kraadiõppe kursus. Tänu varasemale märkimisväärsele kogemusele ettevõtluse ja juhtimise bakalaureuse kraadi ning rahvusvahelise raamatupidamise kraadiõppe õppekava väljatöötamisel on juhtimisosakond kavandanud nüüd tõelise magistrikursuse inglise keeles ja viies seega lõpule terve viieaastase tee pakkumise täiesti inglise keeles.

Meie programm annab üliõpilastele kõrgetasemelise hariduse ärijuhtimise valdkonnas. Esimesel aastal õpetatud põhiteemad süvendavad ja laiendavad õpilaste arusaamist äritegevusest suurtes, keerukates ja rahvusvahelistes ettevõtetes. Aruandluse integreerimine, rahvusvaheline õigus ja maksustamine, kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimine, äriorganisatsioon, rahvusvahelised korporatiivsed finants- ja kapitaliturud loetakse põhikursusteks koos makromajandusliku stsenaariumi tõlgendamisega ja muutuste ja innovatsiooni juhtimisega. Teisel aastal saavad üliõpilased valida hulgaliselt valikainete kursusi neile, kes kõige paremini vastavad nende huvidele ja võimetele. Programm lõpeb kohustusliku praktikaga ja lõpliku projektiga. Projekti töö peaks põhinema rangelt kontaktis organisatsioonisisesel kogemusel, andes taas kõigile õpilastele uue võimaluse parandada oma akadeemilisi teadmisi kogemustega.

Rahvusvaheline kokkupuude seisneb mitte ainult inglise keele õppimises globaalses perspektiivis, vaid on tugevdatud klasside kaudu, kus osalevad välismaa klassikaaslased ja külalisprofessorid, vahetused meie Erasmuse ja ekstra UE partneritega, praktikumid, mida viiakse läbi suurettevõtetes Itaalias ja sealt.

Selle programmi eesmärk on aidata kaasa uue põlvkonna avatud, tõsiste ja hästi ettevalmistatud juhtide loomisele, kes suudavad omada tippkohtumist, näiteks tegevjuht ja finantsdirektor keerulistes, rahvusvahelistes ja multikultuursetes ettevõtetes.

132083_013_economia.jpgfoto viisakalt University of Turin

Professionaalsed profiilid

Paljud lennuettevõtjad on avatud meie ärijuhtimise lõpetajatele. Nende keeleoskus, rahvusvaheline perspektiiv ja probleemide lahendamise mõtteviis võimaldavad neil katta kvalifitseeritud positsioone rahvusvahelistes organisatsioonides ja finantsasutustes.

Meie lõpetajad peaksid olema võimelised saavutama juhtimishierarhia tippu ja saama ametnikud, peaametnikud ja direktorid erinevateks äritegevusteks: raamatupidamine ja rahandus, riskijuhtimine, turundus, müük ja turustamine, inimressursid jne.

Samuti on kergemini ligipääsetav tööstusettevõtete ja pankade nõustamise kõrge profiiliga töökohtadel.

Et aidata õpilastel leida õiget töökohta, pakume meie koolis asuvat spetsialisti töökoha toetamise teenust.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Loe edasi

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Näita vähem