Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Igapäevaselt toodetud andmete kogus on meie maailm ümber määratleda: vastavalt IBM-le on viimase kahe aasta jooksul loodud 90 protsenti kõikidest praegustest andmetest. Nende andmete kogumine ja hindamine võib muuta käitumist, ärimudeleid, turge ja kõiki võimalikke organisatsioonilisi struktuure. Dalarna University ärianalüüsi programm valmistab teid selle ümberkujundamise keskmes, mis toimib eraettevõtetes, avalikes organisatsioonides ja teadusasutustes.107220_DSC09001.jpg

Meie programm pakub teile nii praktilisi koolitusi andmete kogumisel ja tõlgendamisel kui ka laiapõhjaliste teadmiste ja arusaamade kohta, kuidas organisatsioonide otsuste tegemiseks kasutatakse andmete analüüsi. Sa saad ainulaadse piiriülese distsipliini oskuste komplekti, mis valmistab teid tööle nii tänapäeva kui ka tuleviku jaoks.

Kas peaksite esitama?

Kui soovite mõjutada andmepõhiseid otsuseid, mis mõjutavad ettevõtete ja organisatsioonide igapäevaseid toiminguid, siis leiad oma kutsumise meie ärijuhtumiprogrammist. Kui olete eelnevalt saanud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolis statistikat, majandusteadust, ärijuhtimist, infotehnoloogiat, infoteadust või informaatika kraadi, ja kui teil on dokumenteeritud inglise keele oskus, siis soovitatakse teil tungivalt taotleda meie äriteabeteabe programmi.

Riiki sisenemise nõuded (akadeemiline aasta 2019-2020)

Konkreetsed sisenemise nõuded

  1. Lõpetanud bakalaureusekraadi statistika, majanduse, ärijuhtimise, arvutiteaduse, infoteaduse või informaatikaga, mis sisaldab vähemalt 180 ainepunkti (60 ainepunkti = 1 õppeaasta täistööajaga õpe) või samaväärse kraadi. Võimalik on ka taotleda, kui olete lõpetanud selle kraadi omandanud õppeaasta viimase aasta.
  2. Dokumenteeritud inglise keele oskus on võrdväärne inglise keele B / inglise 6ga Rootsi keskkoolis (rohkem teavet allpool).

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

  • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
  • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osa puhul vähemalt 20)
  • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele oskuse kohta ülikooli vastuvõtuküsimusi, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS-i tulemus.

Õppemaksud

135 000 SEK (kokku)

* EL / EMP Kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse ühe semestri osamaksetena ja esimene makse (67 500 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks programmis, mis algavad sügisperioodil ja hiljemalt 10. novembriks kevadisel perioodil algava programmi jaoks. See võimaldab mõistliku töötlemisaega elamisloa taotluse saamiseks.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Turismisihtkoha arendusprogrammi edukate taotlejate jaoks on saadaval mitmed stipendiumid, kes ei ole ELi / EMP kodanikud.

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.

Programmi ülevaade

Programm on ärijuhtimise üheaastane magistrikraad. Kõik kursused õpetatakse inglise keeles.

Programm koosneb 60 ainepunktist (1 krediiti = 1 ECTS) ja algab kaks korda aastas jaanuaris ja augusti lõpus.

Programmis on järgmised kursused:

Püthon

Andmete säilitamine

Äriintelligentsus

Statistiline õpe

Juhtimise majandus

Magistritöö tööd mikroandmete analüüsis

Kraad

Magistriõpe kraad (60 ainepunkti), peamine uuringuvaldkond: mikroandmete analüüs

Karjäärivõimalused

DU Business Intelligence'i magistriprogramm valmistab teid ette tööle laienevas ülemaailmses tööstuses ning doktoriõppe täiendõppe, sealhulgas DU doktoriõppe programmi mikroandmete analüüsimisel.

Võimalikud tulevased positsioonid meie lõpetajate jaoks on järgmised:

  • Andmehoidla arendaja
  • Kasvusuundumused ja tippude äritöö perioodide analüütik
  • BI-juht
  • Arhitekt ja arendaja äriintelligentsis
  • Turundusandmebaasi analüütik

Business Intelligence: 21. sajandi karjäär

Dalarna University äriintelligentsuse programmi lõpetanute lühi- ja pikaajaline väljavaade on äärmiselt soodne. Restoranid, professionaalsed spordi meeskonnad, jaemüügiveod, e-kaubanduse veebisaitid ja pangad on vaid mõned näited organisatsioonidest, kes juba rakendavad BI-d, et parandada nende korraldust, nii et nad saaksid olla oma konkreetse valdkonna või tööstuse juhid. Harvard Business Review kirjutab ka, et Andmeteadlastel on "21. sajandiks seksikam töö", samas kui USA Tööhõiveministeerium ennustab BI-is kogenud oskuste omandanud inimeste arvu tugevat kasvu järgmisel kümnendil.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Dalarna Universityis »

Viimati uuendatud December 28, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 aasta
Price
135,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date