Kaubandus- ja tehnoloogiaprogramm , mida toetab UNH seaduse tugev IP-sihtasutus, on ehitatud äriringkondade ja seaduste ristmikul, et tulla toime uute äri- ja e-kaubandusega seotud õigusküsimustega globaalses infoajastu majanduses.

Ekspertöötajad kohandavad kursusi praegustele sündmustele ja arengutele ning programm pakub paindlikkust iga õpilase karjääri eesmärkide saavutamiseks. Kursuste raames käsitletakse kiiresti arenevaid seaduse valdkondi, nagu küberkuritegu ja tarbijate isiklikku teavet.

Programm on saadaval ainult elamudeli kujul.

Üldnõuded

Magistriõpe soovitusel peavad kõik kandidaadid edukalt läbima minimaalse arvu ainepunkte, täitma nõutud kursuste, vastavad kooli residentsusele või pidevale registreerimisele, täidavad kõik rahalised kohustused UNH seaduse alusel ja järgivad UNH seaduse käitumiskoodeksit. Kui pole teisiti öeldud, kohaldatakse kõiki reegleid magistri kandidaatide suhtes, olenemata sellest, millises programmis nad on registreeritud.

Nõutavad krediidid

 1. Autorite arv. Magistriõppe kandidaadid peavad edukalt läbima vähemalt 30 (30) ainepunkti valikust nõutud ja valikainete õppekava.
 2. Krediidi maksimaalne arv semestris
  1. Elukoha magistri kandidaadid ei saa registreeruda rohkem kui 17 (17) ainepunkti akadeemilise semester.
  2. Online magistri kandidaadid ei saa registreeruda rohkem kui 12 (12) ainepunkti akadeemilise semester või 12 ainepunkti suveperioodil.
  3. Piiratud elukoha magistri kandidaadid ei saa registreeruda rohkem kui 12 (12) krediidi, kui nad elavad. Seejärel on nende maksimaalne krediidi registreerimine sama kui online magistri kandidaadid.
 3. Maksimaalne arv krediiti programmi kohta
  1. Elukohajärgse magistriõppe kandidaadid võivad oma õppetöös osaleda kolmkümmend kuus (36) krediiti. Kui kandidaadil on hea akadeemiline seisund ja see ei ületa punktis (2) toodud semestri krediidilimiiti, võidakse lisakrediiti võtta praeguse krediidireitingu kohta.
  2. Online magistri kandidaadid võivad proovida 30 krediiti.
  3. Piiratud elamumajanduse magistri kandidaadid võivad proovida 30 krediiti.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust UNH School of Lawis »

Viimati uuendatud November 26, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
37,520 USD
väljaspool riiki | 33 720 dollarit: riigisiseselt
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date