Ärijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas sa tahad minna uues suunas, kuid ei ole kindel, mis suunas minna? Või äkki olete rahul oma karjääri ja lihtsalt tahan seda teha parem. Targemaks.

Mis Butler MBA, saad seal. Programm on isikustatud ja saab täita kas osalise tööajaga või täistööajaga. Kursused pakutakse õhtul ja ajakava on paindlik ja mugav, ei lockstep.

MBA õppekava on muutunud veelgi reageerima töötavad spetsialistid. Eeldused on lühendatud ja nüüd saab täita nii vähe kui üks semester. Programmi saab valmis omas tempos umbes 2-2,5 aastat osalise tööajaga.


Butler MBA programm:

Sisaldab asjakohast, tõeline äri kogemuste, inimeste ja projektide

Ühendab teooria äritava

On teinud täistööajaga õppejõud, kes tegeleb äriringkondadega, mõned kursused on koostöö õpetas täidesaatva ja professor

Ühendab traditsioonilise õhtune kiirendatud ja nädalavahetusel istungid

Pakub kontsentratsioonid rahandus, rahvusvaheline äri, juhtimine ja turundus

I s akrediteeritud AACSB International


MBA õppekava

Pakume kohandatud programm ärijuhtimises. Individuaalne tee lõpetamist on valmis iga sissetulnud üliõpilaste põhineb tema akadeemiline taust. Iga õpilane peab täitma 32 krediidi tunni lõpetaja tuum klassid ning kuni 10 tundi eeltingimused.

Aega ta võtab, et saada MBA sõltub koguarv krediidi tundi nõutav iga õpilase individuaalsete tee lõpetamist ja kui palju kursused on võtnud semestris. Samas saavad õpilased programm lõpule viia umbes 2-2,5 aastat sõltuvalt üks individuaalne tempo programmi kaudu. Eeldused võib täita nii vähe kui üks semester.

Kuna õpilased teha edusamme oma füüsilisest isikust töötempo programmid, mida nad võivad otsustada jätkata General MBA või kontsentratsioon üks neljast keskendunud valdkondades: finantsid, juhtimine, turundus-või rahvusvahelises äris.

Igal kevadel pakume rahvusvahelise reisi käigus krediiti. Reisimisvõimalused traditsiooniliselt hulka Tšiili, Pariisi või Madridi.

Viimati uuendatud May 2011

Teave kooli kohta

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly cha ... Loe edasi

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly changing demands of our global economy. This business of education, this education of business people, defines everything we do in the college—and it is what drives each of us to strive mightily in our work; to continue expanding upon the tradition of excellence built at Butler over the past 150 years. Näita vähem