Kas sa tahad minna uues suunas, kuid ei ole kindel, mis suunas minna? Või äkki olete rahul oma karjääri ja lihtsalt tahan seda teha parem. Targemaks.

Mis Butler MBA, saad seal. Programm on isikustatud ja saab täita kas osalise tööajaga või täistööajaga. Kursused pakutakse õhtul ja ajakava on paindlik ja mugav, ei lockstep.

MBA õppekava on muutunud veelgi reageerima töötavad spetsialistid. Eeldused on lühendatud ja nüüd saab täita nii vähe kui üks semester. Programmi saab valmis omas tempos umbes 2-2,5 aastat osalise tööajaga.


Butler MBA programm:

Sisaldab asjakohast, tõeline äri kogemuste, inimeste ja projektide

Ühendab teooria äritava

On teinud täistööajaga õppejõud, kes tegeleb äriringkondadega, mõned kursused on koostöö õpetas täidesaatva ja professor

Ühendab traditsioonilise õhtune kiirendatud ja nädalavahetusel istungid

Pakub kontsentratsioonid rahandus, rahvusvaheline äri, juhtimine ja turundus

I s akrediteeritud AACSB International


MBA õppekava

Pakume kohandatud programm ärijuhtimises. Individuaalne tee lõpetamist on valmis iga sissetulnud üliõpilaste põhineb tema akadeemiline taust. Iga õpilane peab täitma 32 krediidi tunni lõpetaja tuum klassid ning kuni 10 tundi eeltingimused.

Aega ta võtab, et saada MBA sõltub koguarv krediidi tundi nõutav iga õpilase individuaalsete tee lõpetamist ja kui palju kursused on võtnud semestris. Samas saavad õpilased programm lõpule viia umbes 2-2,5 aastat sõltuvalt üks individuaalne tempo programmi kaudu. Eeldused võib täita nii vähe kui üks semester.

Kuna õpilased teha edusamme oma füüsilisest isikust töötempo programmid, mida nad võivad otsustada jätkata General MBA või kontsentratsioon üks neljast keskendunud valdkondades: finantsid, juhtimine, turundus-või rahvusvahelises äris.

Igal kevadel pakume rahvusvahelise reisi käigus krediiti. Reisimisvõimalused traditsiooniliselt hulka Tšiili, Pariisi või Madridi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Butler University College of Business Administrationis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,250 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date