Ärimajanduse magistrikraad

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Parandage oma teadmisi ja teadmisi ärimajandusest selle magistriprogrammi abil. Pakume metoodiliselt ranget ja tõhusat lähenemisviisi ärimajanduse probleemide analüüsimiseks , julgustades samas ka eetilist mõtlemist juhi positsiooni üle ühiskonnas, muutusi ärimaailmas ja jätkusuutlikkuse hädavajalikkust tänapäeva globaliseerunud majanduses.

Ärimajanduse magister on kaasatud Financial Timesi 100 parima juhtimismagistri ja 95 parima Euroopa ärikooli hulka . Programm tuli välja parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Ettevõtlus- ja majandusteaduskonnal on mitu akrediteeringut ning see pakub kvaliteetset, üliõpilaskeskset õpet, keskendudes projektipõhistele tegevustele ja autonoomsele probleemilahendusele. Teaduskond asub Antwerpeni kesklinnas - linnas, mis asub Euroopa südames ja millel on rikkalik kultuuripärand.

Programmi sisu

Ärimajanduse magistriprogramm hõlmab 60 EAP mahtu. Üheaastane õppeprogramm on täiskoormusega ja kestab septembri lõpust juulini. Eksamid toimuvad jaanuaris ja juunis.

Kõik sellesse magistriprogrammi õppinud õpilased võtavad neli kohustuslikku kursust, mis parandavad nende võimet ärijuhtimise küsimusi metoodiliselt mõistlikul ja tõhusal viisil ära tunda ja lahendada.

  • Eetiline ja jätkusuutlik äri
  • Rahvusvaheline nõustamisprojekt
  • Uurimismeetodid ärimajanduses
  • Strateegiline juhtimine

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

Suuremate ja alaealiste valimine võimaldab teil spetsialiseeruda ja kohandada programmi vastavalt oma isiklikele huvidele . Võite valida järgmiste teemade hulgast:

  • Raamatupidamine
  • Andmeteadus
  • Euroopa ja rahvusvaheline juhtimine
  • Rahandus
  • Turundus
  • Strateegia ja korraldus

Magistritöö on akadeemilise magistriõppekava krooniv tükk. Teie magistritöö näitab teie põhjalikke teadmisi ärimajanduse programmi aluseks olevatest alustest, struktuuridest ja metoodikast.

Karjäär

Ärimajanduse vilistlased täidavad juhtivaid positsioone nii era- kui ka avalikus sektoris . Rohked töövõimalused on saadaval nõustamis-, auditi- ja kindlustuse, panganduse ja kindlustussektoris, samuti tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Teine karjäärivõimalus on majandus- ja juhtimisuuringud.

Miks valida UAntwerp ?

"See programm pakub ettevõtlikku lähenemist, kus õpilased osalevad erinevates projektitöödes, mis stimuleerivad probleemilahenduslikku suhtumist, loovust ja kriitilist mõtlemist, sidudes kursuse teemad ja teooriad reaalse olukorraga."

Ayukki Sastria | Indoneesia

127156_BusinessEconomics_fotofiche_1180op361_Bijlage1_banner_businesseconomics.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited