See täistööajaga programm on üles ehitatud, et võimaldada osalejatel arendada nüüdisaegseid võti põhioskuste äri ja luua spetsialiseerumise saavutatud juba kiitusega bakalaureuse of Business (või seotud distsipliini) tasandil. Õppekava pakub rikkust ja mitmekesisust õppe, mis tagab, et õpilane arendab ja näitab erinevaid kõrgetasemelisi teadmisi ja oskusi sellistes valdkondades nagu teadusuuringud, strateegilise mõtlemise ja peegeldav õppimine, luues seega aluse eduka äri karjääri, sest samuti jätkamiseks akadeemilise ja professionaalse arengu.

Lõpetajad on eeldatavasti:

  • kriitiline arusaam arenenud teooriad, mõistete, põhimõtete, meetodite ja tehnikate äri ja sellega seotud teadusuuringute
  • võime rakendada strateegilist mõtlemist ja valida meetodeid analüüs ja tõlgendamine info
  • suutlikkust hinnata ja vastandada otsuste mõju, pöörates erilist tähelepanu ärieetika ja sotsiaalse vastutuse
  • võimet teostada täiendavaid uuringuid ning füüsilisest isikust suunatud, elukestev õpe

Minimaalne Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema vähemalt kiitusega bakalaureusekraad (Level 8) äri või Sugulane distsipliini 2.2 taseme või samaväärse tunnustatud kvalifikatsiooni. Taotlejad järjestuses saavutuste põhjal akadeemilise saavutamiseks ja tulemuste valiku intervjuus.

Enne algust programmi, üliõpilased kohustuvad kahepäevase induktsiooni käigus. Induktsiooni Muidugi on lahutamatu osa programmist, mis algab septembri alguses igal aastal.

Moodulid

Teenused Marketing Management, International Strategy, New Venture loomine ja majanduskasv, ettevõtluskeskkonnale, metodoloogia, Infosüsteemide juhtidele, Applied Ettevõtte strateegia, innovatsiooni ja loovust, Research Project.

Aktuaalset

Kuna kättesaadavuse kiitusega esmane kraadi omanikud muutub levinumaks tööturul, tööandjad muutuvad üha valikuline ja see suurendab tööhõivet ja karjäärivõimalusi magistri kraadi omanikele. See programm peaks andma õpilastele teadmisi, et ellu jääda ja edu üha konkurentsivõimelisemaks tööturul.

Lõpetajad magistrikraadi (Level 9) võib põhjendatult eeldada, et tõusta rohkem arenenud positsioone, sealhulgas kõrgema juhtkonna tasandil, erasektor, avalikus ja erasektoris ning hariduses.

Tasud

Õppeaastaks 2014/2015, tasude Master of Business on € 5500 ELi üliõpilaste ja € 10.000 Non-EU taotlejad. Need tasud kehtivad aastaülevaate.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date