Õiguse majandusanalüüsi magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

 • Pealkiri: Magistriõpe õiguse majandusanalüüsis
 • Autorid: 60 EAP
 • Kestus: oktoober - juuni
 • Modaalsus: näost näkku (kontrollige veebis modaalsuse võimalust)
 • Lavastajad: dr José Mª Aguilar González ja dr Juan Carlos Graciano Regalado

Economic Analysis of Law on uuenduslik lähenemine õpetatakse mainekama ülikooli maailmas. See on metoodika rakendamise probleeme õigusliku või institutsioonilist laadi, põhimõtted ja põhjendused majandusliku, pannes erilist rõhku energiatõhususe standarditele, lepingute ja institutsioonide üldiselt. Master on parim viis saada tahke, range ja rakendatud majanduslikku koolitust võimalikult lühikese aja jooksul, ja on peamiselt mõeldud lõpetanutele õiguse, majanduse, politoloogia ja sotsiaalteadused lõpetajate üldine

Magistriõppe on kinnitanud Hispaania haridus-, kultuuri- ja spordiministeeriumi juurde kuuluv riiklik hindamis- ja akrediteerimisagentuur (ANECA) . Magistriõppes omandatud ainepunktid tunnustatakse automaatselt doktoriõppele juurdepääsu eest ükskõik millises Euroopa kõrgharidusruumi ülikoolis.

Õpilased, kes on sellest programmist huvitatud, saavad taotluste täitmiseks taotleda stipendiumi või abi. Samuti on sellel kursuse kogumaksumuse jaoks erinevad finantseerimisvalemid. Täitke vorm oma kontaktandmetega ja me teavitame teid üksikasjalikult.

Esitlus ja eesmärgid

Economic Analysis of Law on saanud oluline töövahend karjääri. See Master avab uksed edukat karjääri nii töö advokaadibürood või konsultatsioonifirmad teenida kohtadel valitsuses, avalik-õiguslikud asutused või rahvusvahelised organisatsioonid.

Samuti võimaldab professionaalse arengu ülikoolides, sest on ametlik kraad Madridi Complutense ülikool võimaldab otsest juurdepääsu arendamiseks doktoritöö ja saada pealkirjas doktor.

See programm pakub ainulaadse võimaluse interdistsiplinaarsete uuringute lõpetanud ja ametnikud õigus- ja majandusteaduste.

Economic Analysis of Law on uuenduslik lähenemine õpetatakse mainekama ülikooli maailmas. See on metoodika rakendamise probleeme õigusliku või institutsioonilist laadi, põhimõtted ja põhjendused majandusliku, pannes erilist rõhku energiatõhususe standarditele, lepingute ja institutsioonide üldiselt. Master on parim viis saada tahke, range ja rakendatud majanduslikku koolitust võimalikult lühikese aja jooksul.

Master on suunatud peamiselt lõpetajad õiguse, majanduse, politoloogia ja sotsiaalteadused lõpetajate üldine. See on suurepärane programm lõpetajate erinevate erialade ja profiilid, kes soovivad treenida rakendatud peamiselt majanduslikud põhjendused õiguse ka kogu määrus laialt ja avaliku poliitika. Neile, kes ei ole koolituse majandusteaduses, ärijuhtimise või sarnase võistlused, Magistriõpe on parim viis saada tahke, range ja rakendada võimalikult lühikese aja majandusliku väljaõppe.

Selle Master'iga omandatud pädevused:

erioskusi

 • põhjalikku arusaamist vastastikmõju õigus ja majandus ja võime võtta multidistsiplinaarne lähenemisviis õiguslikud, majanduslikud ja sotsiaalsed probleemid.

 • süstemaatilist arusaamist majanduslikku analüüsi õiguse ja selle praktiline rakendus.

 • Läbilaskevõime planeerimise ja hindamise erinevate avaliku poliitika.

 • Põhjalik arusaam peamistest teoreetilistest ja praktilistest aspektidest juhtimises.

 • Võime analüüsida ja kujundada alternatiivseid mudeleid määrus vastutuse, lepingu ja äriõigus.

 • Võime analüüsida ja sõnastada seadusandlikud ettepanekud, et vähendada kuritegevuse.

 • Võime analüüsida ja sõnastada seadusandlike ja poliitika ettepanekuid parandada kohtusüsteemi funktsioneerimises.

 • Võime rakendada strateegilist analüüsi ja mänguteooria mudelid konkreetsetele olukordadele.

 • Teadmised erinevate mudelite personalijuhtimise avalikus ja võimet analüüsida stiimuleid reegleid riikliku sektori.

 • Põhjalikke teadmisi mudelite sotsiaalse regulatsiooni valdkonnas, rahvatervis, sotsiaalne turvalisus ja keskkond.

 • Kasutades peamised taotlused ökonomeetrilise analüüsi.

 • Võime arengu edendamiseks Economic Analysis of Law akadeemilise ja professionaalse kontekstides.

Transversaalsed või üldpädevused

 • Tea, kuidas rakendada omandatud teadmisi ja võimet lahendada probleeme uus või tundmatu kontekstides laiemas keskkonnas.

 • Suhtle järeldused ja teadmisi ja giks need, et spetsialist ja mitte-spetsialistidele mõeldud selgelt ja ühemõtteliselt.

 • Olema õppimise oskusi, mis võimaldavad jätkata õpinguid nii, et on suuresti füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

 • Omandada oskusi suuline ja kirjalik kommunikatsioon, mis võib väljendada selgelt ja täpselt, kohtuotsuste, arvamused, uurimistulemusi, nõustamine jne kõigile vaatajatele.

 • Õpi otsida infot, asukoha teabeallikad ning hallata ja kasutada andmebaase.

 • Lisada analüüsi ideid soolise võrdõiguslikkuse põhiõigusi, mittediskrimineerimise, patsifism ja demokraatlike väärtuste nende ametialast arengut.

Õpilased, kes on sellest programmist huvitatud, saavad taotluste täitmiseks taotleda stipendiumi või abi. Samuti on sellel kursuse kogumaksumuse jaoks erinevad finantseerimisvalemid. Täitke vorm oma kontaktandmetega ja me teavitame teid üksikasjalikult.

programm

Master koosneb 60 ainepunkti (ECTS), sealhulgas klasside metoodilised kursused, seminarid, konverentsid, tavade ja muude täiendavaid tegevusi. esitamist lõpliku uuringuid konkreetse teema, mis valitakse vastastikusel kokkuleppel õpilase ja kapten aadress on vajalik, ning mille igale õpilasele määratakse kogenud juhendaja uurimisteemaks.

Minimaalne ECTS ainepunktide arv registreerimis- ja õppeperioodi kohta, et saada õigusteaduse magistrikraadi nimetus, on 60 ECTS täistööajaga ja 30 ECTS osalise tööajaga. Kui üliõpilane ei registreeru või ei ületa kõiki vajalikke krediiti, et omandada oma tiitli kooliaja jooksul, peab ta kinni pidama Madridi Complutense'i ülikooli üldreeglitest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en e ... Loe edasi

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en el desarrollo e impartición de doctorados y másteres de alta calidad en los ámbitos de las Ciencias Sociales, las Humanidades y las Ciencias de la Salud, sus programas cuentan con reconocimiento oficial y, también, por ranking de prestigio. Näita vähem