Õpetamise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Esimene õpetamise ja õppimise magistriprogramm Malaisias

Taylori ülikooli õpetamise ja õppimise õpetaja (MTL) on Malaisia ​​esimene omataoline. See magistriõpe on trianguleeritud kolmes teadmistevaldkonnas: peamised pedagoogilised teadmised, õppeala uuringud ja peegeldava praktika kursused. Õppuritele ja õppimisele tuginevate põhiteooriatega õpilastele pakutakse ka seda, et see magistriõpe palkab koolitajaid klassiruumis, et nad saaksid osaleda, kajastada ja uurige teooriaid kohapealse kutsearengu abil.

Teave võrdlusaluste standardite kohta

Eesmärgid

Õppuri ja õpetaja (MTL) eesmärk on arendada õpetajaid, kes soovivad parandada oma õpetamisoskusi, laiendada oma intellektuaalset ja professionaalset arusaamist, sidudes haridusalast teooriat ja praktikat, et edendada elukestva õppe püüdlusi ja säilitada nende pühendumine õpetamise juhid. See vastab vajadustele välja töötada pädevaid õpetajaid ja toota mahukaid lõpetajaid, kes võivad Malaisia ​​haridussüsteemi panust suurendada.

Eesmärgid

Programmi eesmärgid on järgmised:
 • Toota lõpetajaid, kes suudavad tõhusalt toimida järk-järgult ja dünaamiliselt koolis.
 • Arendada inimkapitali, mis võib muuta Malaisia ​​majandus suureks sissetulekuteks.
 • Suurendada Malaisia ​​inimkapitali teadus- ja arendustegevuse suutlikkust k-majanduse väljakutsega tegelemisel.
 • Töötada välja Malaisia ​​tööjõu uuenduslik suutlikkus, et suurendada selle konkurentsivõimet.

ÕpitulemusedProgrammi edukal lõpetamisel saavad Taylori kraadiõppe üliõpilased:

 • Rakenda oma arusaamist õppekavast, õpetamisest ja õppimisest ning hindamise teooriatest ja praktikast aineõpikeskkonnale.
 • Õigustada aine õppekava, õpetamise ja õppimise ning hindamispõhimõtete kriitilist rolli.
 • Toetage õppeainete õppimise edendamise, tõhustamise ja säilitamise tavasid ning õpetamise parandamist õppevaldkondade järgi.
 • Kandke probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise oskusi seoses õpetamise ja õppimise kontekstiga.
 • Võimaldab ideed väljendada selgelt ja seostada teistega vastavalt sotsiaalsele kontekstile.
 • Arendage professionaalseid atribuute, teadmisteoskusi ja -oskusi läbi süstemaatilise uurimise ja oma enda praktikale peegelduse.
 • Töötada välja sügav arusaam õpetajakoolitusest, mis paneb õppija huvi õpetaja töö keskmes.
 • Võimaldab kohaneda ja rahuldada nõudmisi, mis tulenevad muutuvas ülemaailmses keskkonnas õpetamise ja õppimise muutmisel.
 • Arendada ettevõtlusalaseid teadmisi ja oskusi vastavalt turu vajadustele.
 • Näidata ettevaatlikku juhtkonda, kes suudab juhtida meeskonda, planeerida ja lõpule viia projekti.

KUIDAS KASUTADA

MTL programm on mõeldud neile, kellel on kirglik õpe. See on välja töötatud nii teenusetöötajate kui ka täiendõppejõudude vajaduste rahuldamiseks.
 • Teenistuse õpetajad: need, kes soovivad saada õpetajaks. Programm seab õpilased kooli / kolledži keskkonda, kus nad saavad omandada esimest kätt, praktilist kokkupuudet ja ka potentsiaalsete tööandjatega võrgustikku.
 • Teenistuskooli õpetajad: need, kes on juba tööjõus, kuid soovivad spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale / teemale ja omandada ametliku kvalifikatsiooni, et kajastada nende ametialast staatust. Programm on ideaalne, kuna 55% programmist viiakse läbi tööpõhise seadistusega, mis vähendab vajadust õppida ülikoolilinnakule.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International ... Loe edasi

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya and Nexus International School Singapore. Since its inception in 1969, Taylor’s has become one of Malaysia’s most successful and reputable private higher education institutions. Taylor’s University offers a myriad of courses in tertiary education, from foundation and diploma, to degree, post-graduate and professional programmes. Näita vähem
Subang Jaya , Kuala Lumpur + 1 Rohkem Vähem