Loe ametlikku kirjeldust

MASTER õpib, õpetab ja konsulteerib kultuuridevahelises kontekstis

See kaheaastase magistriõppe programm on multidistsiplinaarne programm, mis keskendub haridusega seotud erinevatele õppevaldkondadele. Programmi õppekava on globaalne ja ei piirdu ühe konkreetse haridusega seotud uurimistöö või õppevaldkonnaga. Selle asemel pakub see teemaülese läbivaatus haridus- ja pedagoogikaga seotud erinevate erialade kaudu. Õpilased saavad oma temaatiliste moodulite paindlikult valida vastavalt nende isiklikele huvidele ja vajadustele. Õpilased võivad keskenduda täiskasvanute haridusele ja nõustamisele, algharidusele või teadusharidusele.

Temaatiline moodul Elukestev õpe keskendub hariduse, elukestva õppe, teadmisteühiskonna ja tööelu arendamise alustele. See pakub võrdlevaid perspektiive elukestva õppe ja eriteadmiste, hariduspoliitika ja haridusuuringutega seotud küsimustele. See käsitleb selliseid teemasid nagu kodanikuaktiivsus, karjäärinõustamine, üksikisikute ja kogukondade elu ja haridusvõimalused erinevates sotsiaalsetes ja ühiskondlik-poliitilistes kontekstides.

Teadushariduse moodul pakub õpilastele praeguseid perspektiive õpetamiseks, õppimiseks ja õppimiseks teaduslikes valdkondades, nagu bioloogia, keemia, geograafia ja füüsika. Selle eesmärk on laiendada õpilaste maailmavaadet hariduse paradigmaga seotud erinevate teaduslike põhimõistete ja teooriate ning loodusteaduste, tehnoloogia, ühiskonna ja inimestevaheliste suhete mõistmise kaudu. See annab õpilastele vajalikke teadmisi peamiselt alg- ja keskkooli tasemel.

Põhihariduse moodul tegeleb ülemaailmsete ja praeguste alghariduse probleemidega, mis moodustavad kogu maailmas tunnustatud Soome teadmiste tuumiku. See pakub akadeemilisi vahendeid õpilaste teoreetiliseks ja empiiriliseks mõistmiseks alghariduse ja laste arengu kohta. Uuringute käigus õpivad õpilased, kuidas rakendada oma teadmisi ja oskusi laste arengu, õppimisprotsesside ja õpikeskkonna vaatlemiseks, jälgimiseks ja pedagoogiliseks hindamiseks.

Lisaks pakutakse kõigile õpilastele ülevaade erikoolist ja kaasavast haridusest ning antakse üldine ülevaade erikoolituse rollist soome ja teistes haridussüsteemides. Need uuringud keskenduvad õpiraskustele ja olulistele arenguvajadustele sotsiaalse-emotsionaalse ja analüütilise oskuse õppimisel. Need sisaldavad ka nende oskuste teoreetilist tausta.

VASTUVÕTMISE KRITEERIUMID (2019 INTAKE)

2020. aasta tarbimise kriteeriumid kinnitatakse 2019. aasta augustis.

Abikõlblikud taotlejad peavad olema:

  • bakalaureusekraad (või magistrikraad) haridusteadustes, hariduspsühholoogia, haridus-sotsioloogia või samaväärne JA
  • vähemalt 20 ECTS uurimismetoodika kursust oma varasemate uuringute ajal JA
  • piisav inglise keele oskus

Keeleoskuste kontrollimiseks vajalike keeleoskuste miinimumnõuded on järgmised:

  • IELTS (akadeemiline): 6.5
  • TOEFL iBT: 92
  • PTE (akadeemiline): 62
  • C1 Täpsem: 176
  • C2 asjatundlikkus: 176

Kõik taotlejad hinnatakse ja asetatakse järjekorras järgmiste kriteeriumide põhjal, igaühel neist on 0 kuni 10:

  • varasem akadeemiline jõudlus
  • motivatsioonikiri.

Stipendiumi kandidaadid paigutatakse ülaltoodud kriteeriumide alusel järjekorras.

TAOTLUSPROTSESS

Taotlusperiood on lõppenud 31. jaanuaril 2019. Järgmine taotlusperiood algab 2019. aasta lõpus (kinnitatakse kuupäevad).

TÜHISTAMAKSUD JA STIPENDIUMID

ELi-väliste / Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilaste õppemaks on praegu (8000 eurot aastas). Stipendiumid, mis katavad 80–100% õppemaksust, on kättesaadavad ja neid saab rakendada veebipõhise taotlusprotsessi ajal. Lisateabe saamiseks vt www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships.


LISAINFORMATSIOON

Kui teil on programmi kohta mingeid muid konkreetseid küsimusi, võtke palun ühendust koordinaatoriga Juuso Loikkanen (juuso.loikkanen @ fef.fi).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 16 kursust University of Eastern Finlandis »

Viimati uuendatud February 6, 2019
See kursus on Campus based
Start Date
Aug. 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
8,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Aug. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Aug. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date