Õppe-, õpetamise ja nõustamise kapten kultuuridevahelises kontekstis

Üldine

Programmi kirjeldus

MASTER õpib, õpetab ja konsulteerib kultuuridevahelises kontekstis

See kaheaastane magistriõppekava on multidistsiplinaarne programm, millel on ülemaailmne tähelepanu ja mis ei piirdu mitte ühegi haridusalase uurimistöö valdkonnaga. Selle asemel pakub programm temaatilist läbikäiku erinevate hariduse ja pedagoogika alaste erialade kaudu. Õpilased saavad valida kolme olemasoleva temaatilise mooduli vahel vastavalt oma isiklikele huvidele. Õpilased võivad keskenduda täiskasvanute haridusele ja nõustamisele, algharidusele või teadusharidusele.

Temaatiline moodul Elukestev õpe keskendub hariduse, elukestva õppe, teadmistepõhise ühiskonna ja tööelu arendamise alustele. See pakub võrdlevaid väljavaateid elukestva õppe ja asjatundlikkuse, hariduspoliitika ja haridusuuringute küsimustele. Selles käsitletakse selliseid teemasid nagu aktiivne kodakondsus, karjäärinõustamine ning üksikisikute ja kogukondade elu- ja haridustee erinevates sotsiaalsetes ja sotsiopoliitilistes kontekstides.

Moodul Science Education pakub üliõpilastele praegusi perspektiive õpetamisel, õppimisel ja õppimisel sellistes teadusvaldkondades nagu bioloogia, keemia, geograafia ja füüsika. Selle eesmärk on laiendada õpilaste maailmavaadet erinevate teaduslike võtmepõhimõtete ja teooriatega, mis on seotud hariduse paradigmaga ning arusaamast loodus-, tehnoloogia-, ühiskonna- ja inimeste vaheliste suhete vahel. See annab üliõpilastele teadmised õpetamisest, mis on vajalik peamiselt alg- ja keskkooli tasemel.

Alghariduse moodul tegeleb ülemaailmsete ja praeguste alghariduse küsimustega, mis on kogu maailmas tunnustatud Soome teadmiste tuum. See pakub akadeemilisi vahendeid õpilaste teoreetilise ja empiirilise arusaamise arendamiseks algharidusest ja laste arengust. Õpingute käigus õpivad õpilased kasutama oma teadmisi ja oskusi laste arengu, õppeprotsesside ja õpikeskkondade vaatlemiseks, jälgimiseks ja pedagoogiliseks hindamiseks.

Lisaks pakutakse kõigile õpilastele ülevaade eriharidusest ja kaasavast haridusest ning neile antakse üldine ülevaade erihariduse rollist Soome ja teistes haridussüsteemides. Need uuringud keskenduvad õpiraskustele ja olulistele arenguvajadustele sotsiaal-emotsionaalsete ja analüütiliste oskuste õppimisel. Need sisaldavad ka nende oskuste teoreetilist tausta.

VASTUVÕTMISE KRITEERIUMID (2019 INTAKE)

2020. aasta tarbimise kriteeriumid kinnitatakse 2019. aasta augustis.

Abikõlblikud taotlejad peavad olema:

  • bakalaureusekraad (või magistrikraad) haridusteadustes, hariduspsühholoogia, haridus-sotsioloogia või samaväärne JA
  • vähemalt 20 ECTS uurimismetoodika kursust oma varasemate uuringute ajal JA
  • piisav inglise keele oskus

Keeleoskuste kontrollimiseks vajalike keeleoskuste miinimumnõuded on järgmised:

  • IELTS (akadeemiline): 6.5
  • TOEFL iBT: 92
  • PTE (akadeemiline): 62
  • C1 Täpsem: 176
  • C2 asjatundlikkus: 176

Kõik taotlejad hinnatakse ja asetatakse järjekorras järgmiste kriteeriumide põhjal, igaühel neist on 0 kuni 10:

  • varasem akadeemiline jõudlus
  • motivatsioonikiri.

Stipendiumi kandidaadid paigutatakse ülaltoodud kriteeriumide alusel järjekorras.

TAOTLUSPROTSESS

Järgmine taotlusperiood on alates 2. detsembrist 2019 kuni 22. jaanuarini 2020. Kõik taotlused tuleb esitada riikliku rakendusportaali Studyinfo (studyinfo.fi) kaudu.

TÜHISTAMAKSUD JA STIPENDIUMID

Kolmandate riikide ja Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilaste puhul on õppemaksu 8000 eurot aastas. Stipendiumid, mis katavad 80% õppemaksust, on kättesaadavad ja neid saab rakendada veebipõhise taotlusprotsessi ajal. Lisateabe saamiseks vt www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships.


LISAINFORMATSIOON

Kui teil on programmi kohta küsimusi, võtke palun ühendust koordinaatoriga Juuso Loikkanen (juuso.loikkanen@uef.fi).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem