ISEG (Universidade de Lisboa) kindlustusmatemaatika magistriprogrammid töötati välja kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamik kursuse teemasid, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus vastavalt Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooni poolt määratud juhistele ja enamusele assotsieerunud kutsetestidega seotud teemadele Inteli ja aktuaaride teaduskond - IfoA - Ühendkuningriigis või Põhja-Ameerika aktuaaride ühing - SOA.

See oli instituudi poolt akrediteeritud

Meie kapten on ka SOA UCAP loendis.

Meie kapten on klassifitseeritud 50 parimaks kindlustusmatemaatikaks ja meie ülikool, Universidade de Lisboa, on teise koha saanud 2017. aasta Iberoamerikanikeelses klassifikatsioonis, mille on tootnud SCImago.

Programm pakub kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi, pakkudes teile oskusi edukaks aktuaariks saamiseks. Neljanda semestri jooksul võite võtta kindlustusseltsis koolitusposti või kirjutada väitekirja või projekti. ERASMUS programmi abil saate semesterist partnerakõrgkoolis õppida.

Lõpuks, kuid mitte ainult, Lissabon pakub erakordset ajaloolist pärandit ja ISEG asub selle südames. Elukallidus on teiste riikide pealinnades väiksem, mis annab sellele Masterile suurema eelise teiste akadeemiliste kindlustusmaakondade ees.

Ajalugu

ISEG kindlustusmatemaatika-alaste doktoriõppuste alased õpingud algasid 1990. aastal kindlustusmatemaatilise ja finantsriski juhtimise järgses kursuses, mille aluseks oli 1993/94. Aasta sama pealkirjaga magister. Aastal 1997/98 muudeti see ümber ja nimetati magistriõppes aktuaariates. Kuni 2007. aastani pakuti seda iga kahe aasta tagant. Aastal 2007/2008 kohandati seda Bologna režiimi suhtes ja seda pakutakse igal aastal alates sellest ajast. 2011. aastal akrediteeris kõrghariduse hindamise ja akrediteerimise agentuur A3ES.

Eesmärgid

Kindlustusmatemaatika magistri põhieesmärgid on järgmised:

• tudengite koolitamine kindlustusmatemaatika erialal, selle mitmesugustes komponentides: elu-, kahjukindlustus-, finants- ja pensionifondid;

• aitab kaasa teadlaste haridusele, võimaldades ülikoolil aktiivselt osaleda kõrghariduse omandamisel magistriõppe valdkondades.

ActuarialScience101

Disainitud

Aktuaarialaste teaduste magister oli mõeldud matemaatilise analüüsi ja statistikaga seotud tugeva taustaga õpilastele, kes soovivad siseneda kindlustusmatemaatika erialasse ja püüelda selle rahuldava karjääri poole.

Nõustame kandidaate bakalaureusekraadiga matemaatika, matemaatika majanduse või statistika ning mõned bakalaureuse kraadi majanduse, rahanduse või juhtimise. Vastuvõtud taotlejad on tavaliselt saavutanud vähemalt 14 punkti 20-st punktist Portugali süsteemis ühel nendest kraadidest või 2: 1 auhindadest Suurbritannias või samaväärsed (nt GPA 3.0).

Tööhõive

Tavaliselt on aktuaari nõudlus üle kogu maailma. Meie magistrantide peamised tööandjad on olnud:

• kindlustusseltsid (elu- ja kahjukindlustus)

• pensionifondide haldamise seltsid

• konsultatsioonifirmad

• kontrolliasutused

• pangad

• ülikoolid

Mitmed meie üliõpilased tegid oma lõppmaatöö internetis Autoridade de Supervisão de Seguros e Fundos de Pensões, Liberty Seguros, Companhia de Seguros Allianz Portugal SA, Companhia de Seguros Tranquilidade, Axa Portugal, Fidelidade, Willis Towers Watson, KPMG, Optimind Winter , Ernst

Õppekava

1. aasta

ActuarialScience102aActuarialScience102b

2. aasta

ActuarialScience102c

Üliõpilased peavad läbima kokku 18 ECTS vabatahtlikes üksustes, vähemalt 8 ECTS vabatahtlik (1) ja 4 ECTS vabatahtlik (2)

ActuarialScience102d

Kümme põhjust, miks otsustas aktuaarteaduslikku teadust ISEG

1

ISEG , Lissaboni majandus- ja juhtimiskool on Portugalis ainus teaduskond, mis pakub aktuaaride teaduse ülikooli kraadi.

2

Alates 2013. aastast on ISEG osalenud Lissaboni Ülikoolist (ULisboa), mis on praegu Portugali suurim ülikool. Lissaboni Ülikool on Lissaboni, endise Lissaboni ülikooli (1911-2013) ja Lissaboni tehnikaülikooli (1930-2013) ühinemise tulemus. Lissaboni ülikooli ajalugu pärineb 13. sajandist. ISEG ajalugu ulatub tagasi 1789. aastani ja oli üks 1930. aastal Lissaboni tehnilise ülikooli asutajatest. Lissaboni ülikool on teine ​​koht SCIMAGO poolt toodetud 2017. aasta IberoAmerica hinne.

3

ISEG on üks väheseid mitte-Suurbritannia ülikoole, mille on akrediteerinud Ühendkuningriigi aktuaaride instituut ja teaduskond.

4

Meie programm pakub põhjalikumat ülevaadet kõige ajakohasematest kindlustusmatemaatilistest teadmistest ja nõutavatest pädevustest ning pakub lühikest juuret, et saada aktuaariks pärast bakalaureuseõppe lõpetamist. Eduniversali Best Mastersi edetabelis on see kategoorias 50 parimat kindlustust pakkuvat kaptenit.

5

ISEG l on rühma õppejõud, kelle saavutused rahvusvahelistes uuringutes on parimate rahvusvaheliste kindlustusmajanduse teaduskoolidega ning mõned neist on praktilised aktuaarid. Meie õppejõud on pühendunud ja alati valmis toetama ja nõustama õpilasi.

6

ISEG on suurepärased kaasaegsed rajatised, sealhulgas laialdane raamatukogu, mis on eriti kindel aktuaaride teaduse valdkonnas. Õpilastel on juurdepääs pühendatud tubadele, mis on ligipääsetavad pikemaks ajaks.

7

Kuna edukus professionaalses maailmas ei seisne mitte ainult eksamite läbimisel ja erandite saamisel, siis aitab ISEG teil omandada muid oskusi. Nende hulka kuuluvad kursuste, teadusuuringute seminarid, tööstuse kõnelejatega seminarid, karjääriarengu programm ja karjääriarengu meeskond, mis pakub nõustamisteenust.

8

Meie programm pakub praktilisi võimalusi, mis annavad teile eelise töökoha taotlemisel.

9

ISEG asub Lissaboni kesklinnas, mis on üks ilusamaid ja ajaloolisi Euroopa pealinnu ja on endiselt üks odavamaid.

10

Meie tasud on teiste samalaadsete programmidega võrreldes eriti konkurentsivõimelised, eriti väljaspool ELi asuvate õpilaste jaoks.

ActuarialScience103

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust ISEG - Lisbon School of Economics & Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
7,000 EUR
Taotluse tasu: 50 €
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Masters in Actuarial Science | Why ISEG?