Ökoloogia MS, PhD

Üldine

Programmi kirjeldus

Ökoloogia on teaduslik distsipliin, mis käsitleb suhteid organismide ning nende mineviku, oleviku ja tuleviku keskkondade vahel. USU ökoloogiakeskuses on olnud rida juhte, kes on üleriigiliselt ja kogu maailmas tuntud kui peamised teadlased ökoloogia valdkonnas, ning ökoloogia kraadi omandanud üliõpilased saavad luua kontakte mõjukate õppejõududega, mis võivad aidata neil maineka postkooli järgimisel. doktoriõppe programmid ja teaduskonna ametikohad kogu maailma ülikoolides. Lisaks korraldab ökoloogiakeskus seminaride sarja, mis toob USU-sse esinema kuulsaid teadlasi üle kogu maailma.

Kõik ökoloogiaüliõpilased peavad õppetöö tegema erinevates määratud piirkondades ning ülejäänud kursuste ja uuringute lõpuleviimine viiakse läbi ühes järgmistest osakondadest:

• Bioloogia: Bioloogiaosakonnas ökoloogiat õppivad üliõpilased keskenduvad teoreetilisele ökoloogiale ja sellele, kuidas see rakendub evolutsioonile ja teistele bioloogia erialadele.

• Keskkond ja ühiskond: see osakond tegeleb inimese ökoloogia ning inimeste ja looduslike ökosüsteemide vaheliste suhetega.

• Taimed, muld ja kliima: selle osakonna üliõpilased uurivad taimede, pinnase ja kliima ökoloogiat ning seovad neid ökoloogiaga.

• Watershed Science: selle osakonna ökoloogiatudengid keskenduvad veeökosüsteemide teadusele ja kaitsele.

• Metsamaa ressursid: selle osakonna üliõpilased tegelevad maapealse ökoloogia ja ökosüsteemidega.

Viimati uuendatud okt 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a wri ... Loe edasi

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a writer, a businessperson, a designer, a dietitian, an economist or any other type of professional, CAAS is the perfect place for you. We in CAAS know more than your name; we know who you are. Our faculty pride themselves on understanding your personal and scholarly ambitions and then helping you reach those goals. From research opportunities to one-on-one mentorship, your professors work to help you succeed. Näita vähem