Ökoloogia ja looduskorralduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi „Loodusvarade uuring koos kosmose- ja kosmoserajatistega“ eesmärk on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste ning ehitada teooriaalaseid teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud ökoloogia ja loodushoiu valdkonnas tõhusate otsuste ettevalmistamiseks, vastuvõtmiseks ja rakendamiseks. Kutsealase tegevuse objektide hulka kuuluvad Maa GPS-uuringust saadud materjalid ning GPS-i andmete hankimise ja töötlemise tehnoloogilised protsessid.

Selle magistriõppesse kandideerimiseks peab taotlejal olema ökoloogia, looduskorralduse, geograafia, kartograafia ja geoinformaatika bakalaureusekraad.

Selle programmi õppekava on inglise keel.

Programmi olulisus

Kaugvaatluse olulisus Maa loodusvarade uurimisel sai selgeks juba algusest peale. Tänapäeval on kosmosetehnikad Maa pinna mitmepoolsel uurimisel ja kaardistamisel esmatähtsad. Lennunduse ja kosmosetehnika eripäraks on nende kaugus, see tähendab, et nad ei vaja otsest kontakti uuritava objektiga ja seetõttu vähendatakse otsest ülevaatust miinimumini. Lennunduse ja kosmose tehnikad võimaldavad suure osa tööst teha siseruumides (laboris või kontoris), töötada kiiremini ning saavutada uuringute ja vaatluste suurem valiidsus ja täielikkus.

Kutseõppeainete kombinatsiooni selle magistriprogrammi raames on arvutitehnoloogiate, sealhulgas GIS-i ja muude teadusuuringute tehnoloogiate tõttu pidevalt täiustatud, mis nõuavad nüüdisaegseid laboriseadmeid. Õpilased õpivad kasutama uusimaid geoinfotehnoloogiaid ressursside jagamise rajatise „Föderaalse ja piirkondliku objektide ja loodusvarade maismaal toimuva seire keskuse föderaalse ja piirkondliku keskuse“ laborites.122917_pexels-photo-1645226.jpeg Min An / Pexels

Oskused ja pädevused

Õpilasi õpetatakse leidma sobivaid lahendusi kaasaegsetele ökoloogia ja loodushoiu teadusprobleemidele. Nad omandavad pädevused looduskeskkonna seire, kaugseire, keskkonnaalase nõustamise ja auditeerimise alal ning loovad oskusi maastiku kujundamisel, kosmosepiltide tõlgendamisel, GIS-analüüsi, prognoosimise, ohtlike loodusnähtuste riskihindamisel ning ökoloogiliste süsteemide ja protsesside simuleerimisel. . Õpilased saavad ka pädevaks looduskorralduse halduses, loodushalduse tänapäevastest väljakutsetest ja nii edasi.

Peamised teemad

 • Arvutitehnoloogiad ja statistilised meetodid ökoloogias ja loodushoolduses
 • Ökoloogia ja looduskorralduse kaasaegsed küsimused
 • Jätkusuutlik arendus
 • Globaalsed keskkonnaalased väljakutsed
 • Linnaökoloogia
 • Rahvusvaheline koostöö keskkonnakaitse valdkonnas
 • Maastikuarhitektuur
 • Tehnogeensete geosüsteemide ökoloogiline rehabilitatsioon
 • Kaugseire
 • Lennunduse ja kosmose kaadrite tõlgendus
 • GIS-analüüs

Pärast sisseastumiseksamite sooritamist valivad üliõpilased lõputöö kirjutamiseks uurimissuuna. Igal üliõpilasel on teadusuuringute nõustaja, kes konsulteerib kogu programmi teoreetilise ja praktilise etapi vältel ning aitab neid magistritöö ettevalmistamisel.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs rahvusvahelistele magistriõppekavadele on avatud nii vene kui ka rahvusvahelistele tudengitele. Arvestades, et kõik klassid viiakse läbi inglise keeles, soovitame inglise keelt emakeelena kõnelevatel inimestel enne vastuvõtmist saada TOEFL-i hinne vähemalt 525 (paberipõhine) või 200 (arvutipõhine). Kaheaastase magistriõppesse kandideerimiseks peab taotlejal olema seotud eriala bakalaureusekraad. Programmi lõppedes saab taotleja Vene riigidiplomi koos Euroopa lisaga.

Vastuvõtu tähtaeg

Taotluse esitamise tähtaeg on 8. august 2020 , kuid rahvusvahelistel tudengitel soovitatakse tungivalt kandideerida 18. juuliks 2020 .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The mission of Belgorod State University (BelSU) is to solve research problems of international and national significance, to harmoniously integrate the educational, research, social and cultural func ... Loe edasi

The mission of Belgorod State University (BelSU) is to solve research problems of international and national significance, to harmoniously integrate the educational, research, social and cultural functions of the University, to train highly qualified professionals capable of ensuring the competitiveness of Russia and Belgorod region in the global socio-economic arena, and to preserve and develop the cultural and moral legacy of the country and the region. Näita vähem