Ökoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ökoloogia magistriprogramm annab teile sügavamad teadmised sellest, kuidas ökosüsteemi erinevad muutused mõjutavad bioloogilist mitmekesisust. Õpid, kuidas tuvastada ökoloogilisi probleeme ja kuidas neid iseloomustada, planeerida ja viia läbi uuringuid, määrata ja uurida bioloogilist materjali.

Sh.UalikhanoviKokshetau Riikliku Ülikooli ökoloogia magistritudengina laiendate oma teadmisi nii looduse toimimise kohta kui ka töötate välja vahendid reostuse, bioloogilise mitmekesisuse kadumise ja kliimamuutuste põhjustatud probleemide prognoosimiseks ning nende vastu võitlemiseks. Samuti saate teada, kuidas andmeid statistiliselt tõlgendada ning kuidas tulemusi aruandes, artiklis ja magistritöös esitada. Programm annab mõista ökoloogia valdkonna teoreetilisi küsimusi, mis on üliolulised nii teadusuuringute kui ka looduskaitsemeetmete hindamise võime arendamiseks.

Uurite keskkonna biogeokeemiat, kaasaegseid riskide hindamise meetodeid ökoloogias, looduskorralduse ökoloogilisi ja majanduslikke põhialuseid, keskkonnas ökoloogia õpetamise meetodeid, bioloogiliste ressursside mõistliku kasutamise tehnoloogiaid.

Programmi komponendid

Kaheaastane programm on täiskoormusega, hõlmates 122 EAP-d.

Teoreetilised kursused on kavandatud peamiselt esimesel poolaastal.

Programm koosneb kohustuslikest kursustest ja valikainete kursustest (mis on valitud eriala raames pakutavate kursuste hulgast), mis koosnevad 63 EAP-st, kahte tüüpi koolitusest (pedagoogiline ja teaduslik), uurimisprojektist (lõputöö).

Pedagoogilise koolituse eesmärk on magistriõppe üliõpilaste õpetamisoskuste arendamine agronoomia alal loengute ja praktiliste tundide läbiviimise kaudu. Teaduskoolitus annab sügavad teadmised teaduse teoreetilistest, metoodilistest ja tehnoloogilistest saavutustest, samuti teadusprojektide korraldusest ja läbiviimisest.

Kraad

Õpilased, kes on registreeritud Sh. Ualikhanov KSU ja edukalt läbinud ökoloogiaprogrammi saavad loodusteaduste magistrikraadi looduskaitse ja ratsionaalse loodushoiu erialaga.

Karjääri väljavaated

Ökoloogia magistrikraadina on teil lai valik karjäärivõimalusi. Nõudlus ökoloogide järele on tänapäeval märkimisväärne. Ökoloogia magistriprogramm annab teile teadmisi ja oskusi edasijõudnuks tööks valitsustes, ettevõtetes ning loob suurepärase baasi tulevasteks doktorikraadideks. uuringud. Ökoloogia magistriprogrammi läbinud ja loodusteaduste magistrikraadi omandanud üliõpilased saavad tööle võtta ökoloogide, geoökoloogide, hüdroökoloogide, ökoloogiajuhi, ökoloogia õpetaja, keskkonnakatastroofide korraldajate, ökoanalüütikute, ekspert-ökoloogide erialadel.

123636_pexels-photo-414886.jpegPixabay / Pexels

Sissepääs

Kohtunikuks vastuvõtmiseks on vaja esitada järgmised dokumendid :

 1. Organisatsiooni juhile adresseeritud avaldus;
 2. Kõrghariduse dokumentide notariaalselt kinnitatud koopiad koos lisadega;
 3. Personalikaart;
 4. Töödokumendi notariaalselt kinnitatud koopia (kui see on olemas);
 5. Kuus fotot 3x4;
 6. Arstitõendi vorm 086-U;
 7. Isikutunnistuse koopia;
 8. Teaduslike publikatsioonide ja metoodiliste tööde loetelu (olemasolu korral);
 9. Võõrkeeles testimise eest tasu saamine (originaal);
 10. Kaust;
 11. Ümbrik (diplomi kujul), 3 toimikut;
 12. Taotlejatele tasu eest - kiri, mis tagab õppemaksu tasumise.

Lühiülevaade

Õppekeel Inglise keel / kasahhi / vene keel
Kestus 2 aastat
Krediidide arv 120 EAP
Algusaeg 2020. aasta sügissemester (september)
Õppe tüüp Täiskohaga
Spetsialiseerumised Looduskaitse ja looduse mõistlik majandamine
Huvivaldkond Loodusteadused

Kontaktid

Programmi koordinaator Geograafia, ökoloogia ja turismi osakonna juhataja
Idiya Fahrudenova
e-post: geo_ekol2007@inbox.ru
telefon: 7 (716) 2254183
Rahvusvaheliste suhete talitus

Rahvusvaheliste suhete büroo juhataja
Altynay Akhmetova
e-post: academ.dep.poly@gmail.com
telefon: 7 (716) 2721122

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sh. Ualikhanov Kokshetau State University is one of the leading regional universities in Northern Kazakhstan. It is more than 50 years in the lead of the education system. The university was establish ... Loe edasi

Sh. Ualikhanov Kokshetau State University is one of the leading regional universities in Northern Kazakhstan. It is more than 50 years in the lead of the education system. The university was established in 1996. Today Sh. Ualikhanov Kokshetau State University is a modern, actively developing higher education institution with a worthy tradition, great potential and serious plans for the future. Näita vähem