Ökoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

132599_nature-grass-white-meadow-animal-cute-874040-pxhere.com.jpg

Ökoloogia magistriprogramm

Ökoloogia magistriprogramm annab teile sügavamad teadmised sellest, kuidas kalandus, metsandus, jõemajandus, reostus ja kliimamuutused mõjutavad metsade, järvede, mägede ja mere bioloogilist mitmekesisust ja ökosüsteemi funktsiooni. Õpid, kuidas ökoloogilisi probleeme tuvastada ja iseloomustada, uurimistööd ja analüüse kavandada ning teostada. Programmil on looduskaitses eriline profiil.

Umeå ökoloogia magistrandina arendate oma oskusi individuaalseks integreerimiseks ja teadmiste rakendamiseks. Samuti arendate oskust toime tulla keerukate nähtuste, probleemide ja olukordadega, kui ettevalmistust teadusuuringuteks või muudeks töökohtadeks, millel on kõrged nõudmised iseseisvusele.

Profiil loodushoius

Esimese kursuse jaoks saate valida metsaökoloogia või veeökosüsteemide ökoloogia ja veeökosüsteemide vahel. Uurite ka ökoloogilist dünaamikat ja põlluandmete analüüsi. Programmil on looduskaitses eriline profiil. See profiil sisaldab keskkonnateaduse kursusi, mis keskenduvad asjakohastele õigusaktidele, erinevate elupaikade ja liikide majandamisele, mis võivad olla olulised looduskaitseküsimuste käsitlemisel ametiasutustes ja ettevõtetes.

Teadusuuringute lähedus

Haridus on tihedalt seotud ökoloogia ja keskkonnateaduse osakonnas läbi viidud uurimistööga. Enamik praktilisi harjutusi on keskendunud põhjapoolsetele ökosüsteemidele. Haridus sai kõrgeima hinnangu Rootsi kõrgharidusameti viimases hinnangus.

Vilistlaste intervjuu: Sherry töötab lumeleopardidega

Valige lõputöö projekt

Lisaks ülalnimetatud kursustele saate valida paljude erinevate kõrgtasemel ökoloogiakursuste ja kuni 30 EAP muude ainete vahel. Näiteks maateaduses, loodusgeograafias ja keskkonnatervise kaitses. Samuti on kursused geograafiliste infosüsteemide ja geoökoloogia alal. Võite valida ka 7,5 või 15 EAP suuruse projektikursuse, mis asub uurimisrühma või muude funktsioonide läheduses väljaspool ülikooli.

Teooria ja praktika segu

Programm ühendab ökoloogia teoreetilised uuringud praktilise tööga. Loengud on segatud rühmatööde, laboratoorsete tööde, seminaride, ekskursioonide ja iseseisva projektitööga, sealhulgas väljaõppe ja laboratoorsete harjutuste kavandamisega. Teise aasta jooksul valite lõputöö, mis koosneb 30, 45 või 60 EAPst.

Arendage kriitilist ja iseseisvat mõtlemist

Programm annab teile oskused ökoloogiliste probleemide tuvastamiseks ja iseloomustamiseks , uuringute kavandamiseks ja läbiviimiseks ning bioloogilise materjali määramiseks ja uurimiseks. Samuti saate teada, kuidas andmeid statistiliselt analüüsida ning kuidas tulemusi aruandes esitada ja tõlgendada. Programm pakub teadmisi arenenud ökoloogilisest teooriast, mis on vajalik nii teadusuuringute kui ka looduskaitsemeetmete rakendamiseks ja hindamiseks.

Lisateave programmi veebilehel

Kraad ja karjäär

Ökoloogia magistriprogramm annab teile teadmisi ja oskusi edasijõudnuks tööks valitsustes, ettevõtetes ning on suurepärane alus doktoriõppe jaoks . Looduskaitse profiil annab eriti hea kompetentsi edaspidiseks loodus- ja keskkonnaküsimustega seotud tööks ametiasutustes ja ettevõtetes.

Pärast magistrikraadi saate jätkata edasisi kõrghariduse kursusi või astuda doktorantuuri.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem