Ökonomeetria magister

Üldine

Programmi kirjeldus

VU Campus'i ökonomeetria ja operatsioonide teaduse magistriprogramm pakub võimalust arendada oma kvantitatiivseid oskusi nende kasutamiseks rahanduses, turunduses, majanduses ja ettevõtluses.

Ökonomeetria ja operatsioonide uurimine avab akna keeruliseks maailmas, mis annab ülevaate sellest, millised inimesed, ettevõtted ja valitsused otsuseid baseeruvad. Ökonomeetria on teaduse ja kunsti kasutamine statistiliste meetodite abil, et analüüsida finants-, turundus- ja majandusandmeid, mis tänapäeval sageli on Big Data. Tegevuste uurimine on teadus ja kunst, mis teeb matemaatilisi meetodeid kasutades paremaid otsuseid majandus-, juhtimis- ja finantseerimistegevuse vallas.

Ökonomeetria erialad

 • Ökonomeetriline teooria
  Avastage ja juhtige ökonomeetria aktiivset teadusuuringute valdkonda
 • Finantskonkonometrics
  Uurige igapäevaselt kasutatavaid ökonomeetrilisi meetodeid finantssektoris ja saada kvantitatiivseks finantseksperdiks
 • Turunduse andmeteadus
  Vaadake, kuidas andmetöötlus võib parandada turundusstrateegiaid ja saada homme e-kaubanduse kvantitatiivne eelis
 • Kvantitatiivne majandus
  Avastage majanduse ja ökonomeetria ristumised; rakendatud ökonomeetria, mikroökonoomika, makroökonoomika ja makromajandusliku finantsraamistiku ristteid

Tegevused Teadustöö erialad

 • Operatsioonide uurimise teooria
  Uurige teaduse piiridel: muutuge tööstusharu praktikale mänguhuvoog
 • Tarneahela juhtimine
  Turustusahela võrkude kujundamine ühendatud maailmas
 • Finantskorraldus
  Hakka finantstoodete analüüsimise ja kujundamise ekspert

Karjääri väljavaated

Majandusteaduse majanduse ökonomeetria ja operatsioonide alane õpe annab suurepäraseid tööhõivevõimalusi. Teil on võimalik valida karjäärivõimalustest, mis on nii põnevad kui ka erinevad. Ökonomeetrilised töötajad leiavad tööd riiklikes poliitikauuringute osakondades planeerimisasutustes ja ministeeriumides, finantsasutustes, näiteks pankades ja kindlustusseltsides, samuti ettevõtlusnõustamise ettevõtetes. Tegevused Teadlasi võib leida paljudest tööstusharudest, sealhulgas logistikast, uuenduslikust tarkvaraarendusest, transportimisest ja turustamisest, tootmisest ja konsultatsioonist.

Selle asemel, et alustada karjääri tööstuses, võite soovida oma akadeemilisi ambitsioone täiendavalt taotleda õppida Ph.D. ökonomeetria, operatsioonide uurimine, kvantitatiivne majandus, rahandus või rakenduslik matemaatika.

Vastuvõtu tingimused Magistriprogrammi ökonomeetria ja Operations Research

 • Bakalaureusekraadiga õpilased, kes annavad põhjalikke teadmisi matemaatika ja statistika kohta (nt ökonomeetria, matemaatika, juhtimisteadus, operatsiooniuuringud, arvutiteadus, füüsika, tööstus, elektrotehnika, kvantitatiivne majandus) peaksid olema läbinud kursused lineaarsel algebral, matemaatika-alal Analüüs, tõenäosusteooria ja statistika tasemel, mis on toodud teaduskonna veebisaidi eeltingimuste lehel (MasterProgrammid
 • Lisaks peaks kandidaadil olema piisavalt teadmisi valitud alamprogrammi Econometrics või Operations Research konkreetsete teemade kohta. Nõutud tase näitab eeltingimuste lehel loetletud raamatud. Puuduste korral on teie kohustus omandada sellised teadmised, võimaluse järgida põhilisi kursusi alates bakalaureuseaasta ökonomeetria ja operatsioonide teadustööst enne magistriõppe alustamist.
 • Kogemused C / C, Java, Matlab või sarnase arvutikeelse programmeerimisel.
 • Suurepärane inglise keele oskus Kui inglise keel ei ole õpilase emakeel, on inglise keele oskuse demonstreerimiseks kaks vastuvõetavat võimalust:
  • omama kraadi asutuselt, kus inglise keel on õppekeel
  • TOEFL-i (inglise keele kui võõrkeele test) test (237 arvutipõhises testis) (mille TWE skoor on 4,5) või keskmiselt 6,5-l IELTS-is (inglise keele rahvusvaheline test) System) test.
Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem