Üldine psühholoogia (MA)

Üldine

Programmi kirjeldus

The New School on New Yorgis progresseeruv ülikool, kus teadlased, kunstnikud ja disainerid ühinevad, et vaidlustada konventsiooni ja luua positiivseid muutusi. 1919. aastal asutatud ülikool koosneb Parsonsi disainikoolist, Eugene Lang Liberal Artsi kolledžist, esituskunstide kolledžist, sotsiaalteaduste uust The New School ja paljudest tuntud lõpueksamiskavadest. The New School range ja mitmemõõtmeline lähenemine haridusele annab õpilastele akadeemilise vabaduse kujundada oma ainulaadseid individuaalseid õppimisviise keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas.

Umbes

Master of General Psychology on 30-krediidi programm, mis annab õpilastele põhihariduse psühholoogia ja on eeltingimuseks spetsialiseerunud töö, mis viib Ph.D. kraad.

Õpilased võtavad kursusi, mis hõlmavad mitmesuguseid kirjandusi, sealhulgas kognitiivset, sotsiaalset, arengu- ja ebanormaalset psühholoogiat, neuroteadus, uurimismeetodeid ja statistikat.

Õppekava

Sisenemine õpilastele töötab üksikute teaduskonna nõunik. See nõustaja koos osakonna üliõpilasnõustajaga tutvustab neid õppekavaga tervikuna ja aitab neil koostada oma huvidele ja vajadustele kõige paremini sobivat programmi. Õpilasel on juurdepääs ühiskonnauuringute The New School mitmesugustele kursustele, et rahuldada eeldatavaid nõudeid lisaks üldisele psühholoogiale vajalikele kursustele.

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus jätkata kontsentratsiooni vaimse tervise ja ainete kuritarvitamise nõustamises, mis vastab akadeemilistele nõuetele, et hiljem kvalifitseeruda litsentseeritud aine kuritarvitamise nõustajaks.

Programmi esiletoomine

  • Uurige kõiki tänapäeva psühholoogia valdkondi, rõhutades sotsiaalsete, kultuuriliste ja poliitiliste probleemide suhtes tundlikke teadusi.
  • Spetsiaalsed võimalused hõlmavad MA ainekontsentratsiooni ainete kuritarvitamise nõustamisel, mis vastab akadeemilistele nõuetele, mida hiljem kvalifitseeritakse litsentseeritud ainete kuritarvitamise nõustajana.
  • MA üliõpilased võivad taotleda Ph.D. Kliinilise psühholoogia või Ph.D. kognitiivses, sotsiaalses ja arengu psühholoogias niipea, kui nad on registreerinud 30 ainepunkti.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Loe edasi

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Näita vähem