Ülemaailmse juhtimise juht

Üldine

Programmi kirjeldus

4. tööstusrevolutsiooni strateegiline globaalne juhtimine

Tehisintellekt, asjade internet, küberjulgeolek, blockchain. Töö tulevik on siin - ja see muudab kõike. Tänased tippjuhid peavad olema valmis 4. tööstusrevolutsiooni väljakutsetele ja võimalustele. Neist sõltub organisatsiooniline, keskkonnaalane ja ühiskondlik edu ning stabiilsus. Maailm vajab oma keerulist ja terviklikku globaalset väljavaadet, et kasutada tehnoloogilise ümberkujundamise jõudu strateegilise, mõjuka juhtimise kaudu, mis pakub jätkusuutlikke lahendusi üle kogu tööstuse, kultuuri ja keskkonna.

Edasine sisu. Innovatiivne tarne

Thunderbirdi ülemaailmse juhtimise meister

Kuus kohapealset moodulit dünaamilistes globaalsetes asukohtades ja keerukad online kursused, Executive MGLAS murdub vabalt traditsioonilisest lukustusetapi õppekavast teiste kõrgkoolide programmidest, et sukelduda teid praktilistesse, kultuuriliselt keerulistesse juhtimisolukordadesse, mis laiendavad teie globaalset mõtteviisi, parandavad oma juhtkonna kohalolekut ja kiirendage oma karjääri.

114241_EMGLS01.jpg

Teie täitev majanduskasvu trajektoor nõuab Elite koolitust

Executive MGLASi programm paneb teid globaalseks edusammuks. Läbi integreeritud õppekava, mis järgib strateegilist temaatilist mustrit, mis peegeldab täidesaatvaid otsuseid tegevaid tegelikkusi, osalete online-kursustel ja kohapealsetel kogemusõppevõimalustel. Need kursused arendavad teie globaalset mõtteviisi ja toovad teid silmitsi maailma juhtidega, kes kujundavad poliitikat ja tööstust üle maailma.

Võimas professionaalne kogemus

 • Osalege eksklusiivse äritegevuse ja valitsuse ümarlaudadel, mida juhivad tunnustatud Thunderbirdi kogukonna liikmed.
 • Osalege sihitud saidikülastustes, mis pakuvad sisemist juurdepääsu piirkondlikule ärile.
 • Tehnoloogilise ümberkujundamise tagajärjel sukelduge reaalsetesse näidetesse, kus mängitakse häireid.
 • Avasta keerulised võimalused, mis tulenevad tööstuse lähenemisest.
 • Uurige talentide omandamist ja arendamist tehniliselt raskes, kultuuridevahelises keskkonnas.
 • Luua oma juhtkonna kohalolek läbi juhtimise arendamise juhendamise ja nurgakivide harjutuste.

Strateegiline Capstone'i kättetoimetamine

 1. Gamechangeri projekt - läbi selle organisatsiooni tasandi saavutatavuse saate välja töötada oma tööstuse tulevikku kirjeldava plaani, kuidas teie ettevõte saab selle tuleviku ümber kujundada ja milline on teie roll selles ümberkujundamises.
 2. Juhtimise arendamise plaan - selle individuaalse tulemuse kaudu te töötate koos nõustaja / treeneriga, et arendada isikupärast vaadet oma tugevatest ja nõrkadest külgedest ning luua Pathway püsiva juhtpositsiooni saavutamiseks.

Sisseastujaprofiil

 • 8-aastane juhtimiskogemus
 • GMATi ei nõuta
 • Inglise keele kõnelejate jaoks on vajalik TOEFL

Taotlusprotsess

Esitage oma veebirakendus. Lisage varasematest kraadidest jätkamise, essee ja ärakirjad. Kvalifitseeritud kandidaadid saavad 3 intervjuud kõrgemate õppejõudude ja töötajatega.

Taotlemise tähtajad

Taotlused võetakse vastu jooksvalt kuni programmi alguseni. Thunderbirdi ülemaailmse juhtimise magistriõppe avamine

Õpetused

 • Taotlustasu (omamaine): $ 70
 • Taotlustasu (rahvusvaheline): 115 USD
 • Programmi tagatisraha: $ 500
 • Programmi maksumus: $ 125,000

Õppemaks võib muutuda. Õppetöö hõlmab kõiki raamatuid, materjale, majutamist kohapeal asuvate moodulite ajal ja aeg-ajalt rühmaõhtuid. Reisimine klassi moodulitesse ja sealt välja ei kuulu.

Viimati uuendatud Aprill 2019

Teave kooli kohta

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typica ... Loe edasi

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typical business-school curricula, Thunderbird’s world-renowned faculty deliver up-to-the-minute, real-world training in the intricacies of doing business in today’s interconnected world economy. Näita vähem