Ülikooli Magistriõpe in Molecular nanoteaduste ja -tehnoloogiate

Üldine

Programmi kirjeldus

See on magistrikraadi eesmärk on koolitada õpilasi nanoteaduste ja nanotehnoloogia, et nad saaksid arendada karjääri selles valdkonnas, või alustage teadusuuringud viib doktoritöö. Teadmiste valdkondi, mis on kirjutatud: peamiselt sellistes valdkondades nagu keemia, füüsika, projekteerimine, materjaliteadus, biokeemia, farmaatsia ja meditsiini. Teema Master on ristumiskohas Nanoteadust / Nanotehnoloogia ja molekulaarsete süsteemidega. Seega mõjutavad teadusliku valdkondades praegust huvi nagu Molecular Electronics, Molecular Magnetism, Supramolekulaarkeemia, Surface füüsika või Science of Molecular materjalid.

Selgitus pealkiri

Master nanoteaduste ja nanotehnoloogiate Molecular vastab akadeemilise profiili ja teadurina läbi erinevaid teemasid teaduse ja tehnoloogia valdkondades praegu huvi näiteks molekuli elektroonika, nanomagnetism and Molecular spintroonikas on Supramolekulaarkeemia, Surface füüsika, või teaduse molekulaarse materjale. "Molecular" orientatsiooni käesoleva master nanoteadus- muudab ta ainulaadseks üleriigiline ja ehitab need aspektid nanoteaduslike leitud ristumiskohas füüsika, keemia ja bioloogia / meditsiini, muutes selle tõeliselt multidistsiplinaarne.

Ülikoolidevahelistes Master

 • võimaldab üliõpilaste liikuvust koolitustegevus planeeritud erinevates kohtades (avalik esitlus paberid, loengud, tööde näitus ja muud üritused);
 • annab kapten teaduslik tase ja multidistsiplinaarse lähenemisviisi ole saavutatav mis tahes ülikoolid eraldi, kuna see inventeeritud töötajad õpetajate poolt moodustatud parimate teadlaste iga osalevad ülikoolid;
 • Hispaania soosib konsolideerimist kogukonna noorte teadlaste koolitatud selles valdkonnas strateegilise teadusuuringute;
 • julgustab üliõpilasvahetust erinevates kohtades, et täita teatud faasides uurimisprojekti.

Profiil sisenemise ja väljumise

Ideaalne üliõpilane konto

Sissetulekute profiili soovitatav on, et õpilane, kes on täitnud varasemate uuringute kraadi kvalifikatsiooni õppe- ja eksperimentaalseid tehnikaid seotud eesmärgid Master; sealhulgas: keemia, füüsika, biokeemia, biotehnoloogia, farmaatsia, meditsiin, Chemical Engineering, elektrotehnika, või seotud kraadi.

Samuti on vaja, et õpilased näidata teadmisi inglise B2 tasemel, et tagada, et nad saavad jälgida loenguid.

Graduate profiili

Lõpetamisel Master õpilane on multidistsiplinaarse koolituse nii keemilised aspektid nanoteadusele (kasvavalt ühtlustamise nanoteaduslike kujundada funktsionaalne molekulid ja supramolekulaarne struktuurid; Molekulide vastasmõju; autoensamblado ja molekulaarsete iseorganiseerumise), nagu aspektid füüsilise (kahanevalt lähenemine nanofabrication, füüsilise manipulatsiooni, organisatsiooni ja nanomaterjalide).

Eesmärgid

 • Teadmised ja arusaamine, et luua alus või võimalus originaalsuse arendamise ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.
 • Et õpilased saavad rakendada oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uue või võõras keskkonnas laiemasse (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • Et õpilased saavad integreerida teadmisi ja hakkama keerukus ning sõnastada otsused põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja hinnanguid.
 • Õpilased saavad teatada oma järeldused ja teadmisi ja loogiline skeem spetsialistide ja mitte-spetsialistid selgelt ja ühemõtteliselt.
 • Õpilased peavad olema õpioskused, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et suuremas osas füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

Pädevused

Erioskused:

 • Õpilased on omandanud teadmisi ja oskusi vaja järgida tulevikus doktoriõppe nanoteaduste ja -tehnoloogiate.
 • Üliõpilaste teadmiste valdkond (nt füüsika) suudavad suhelda ja suhelda teaduslikud kolleegidega teistes valdkondades teadmiste (nt keemiat probleemide lahendamisel Nanoteadus- ja molekulaarse nanotehnoloogia.
 • Teades metoodilisi lähenemisviise kasutatakse Nanoteadust
 • Omandada kontseptuaalne teadmisi Supramolekulaarkeemia vajalik kavandada uusi nanomaterjalide ja nanostruktuuride
 • Tea "nüüdisaegse" molekulaar- nanomaterjalide optilise, elektriliste või magnetiliste omadustega
 • Hinnake suhte ja erinevusi makroskoopilist materjalide omaduste ja omadused unimolekulaarne süsteemid ja nanomaterjalid.
 • Tea põhilised tehnoloogilised rakendused molekulaarse nanomaterjalid ning suutma panna need üldises kontekstis Materials Science.
 • Tea peamisi rakendusi nanoosakeste ja Nanostruktuursete materjalid - saadud või funktsionaliseeritud molekulaarselt lähenemisviisi magnetism, molekulaar elektroonika ja biomeditsiini.

Arendus- ja juhendamine

Asutused ja tugiteenuseid ja juhiseid õpilane.

Kõik osalevad ülikoolid on samaväärne tugiteenuseid ja juhendamist. Lihtsuse ainult nimekirjad Ülikooli Valencia.

a) SEDI: Information Service Energizing Õpilased UV nõu ja taaselustamine õpilast, luues ja edendades programme isikliku toetuse õpilase (õppevahendite, liikuvus, psühholoogiline, pedagoogiline ja seksuoloogiline programmi kooseksisteerimise, koostöö toetused juhtimine, jne) ja soodustavad meetmed osalemist, ühenduste ja vabatahtliku nõustamise loomist ja haldamist partnerluse.

b) OPAL: Service UV mille peamine eesmärk on suurendada lõpetajate tööalast konkurentsivõimet ja magistrandi Ülikooli Valencia, arendades vajalikke ülesandeid, et siduda tõhusalt pakkumise ja nõudluse on sisuliselt sillaks koolituse ja kutsealal.

c) ADEIT: Service Ülikooli-Enterprise Foundation, mille peamine eesmärk on suurendada jõudlust väliste praktika arendada vajalikke ülesandeid, et ühtlustada koolituse ja tööhõive.

d) UPD: Unitat krooni A Inimeste arv amb Integració kohta Discapacitat, on teenus ja nõu kogu ülikooli kogukond puude. Muude tegevuste hulgas läbi mängivad rolli õppe- ja toetab erinevaid meetmeid personalizada.Centro Graduate University of Valencia on kooskõlastatud. Enne vastava taotluse hindamise erivajadusi nägu teha kindlaks tehnilised ja inimressursid tehakse ja vajaduse korral võimalik õppekava kohandusi.

e) Graduate Center Ülikooli Valencia.

Asutused ja tugiteenuseid ja konkreetsed juhised kapten.

Direktor Master, komisjoni liikmete Akadeemilise koordineerimine ja PAS eest siseasjadesse Master on ka inimesi, kes otseselt osaleda õpilased, et aidata neil küsimusi või probleeme, mis on seotud juhtimise või haldamise, mis võivad tekkida algatamise ja arendamise käigus. Kui intsidentide või suuremate konfliktide, CEC koguneb õppida ja otsustada kõige sobivam viis neid lahendada.

Juhul vajalikke meetmeid, et toetada erivajadustega õpilaste viiakse läbi koostöös teenuseid ülikoolide pühendatud selleks.

Õpetamine õpilast

Eeskirjade kohaselt osalevate ülikoolide, CEC määrab Master Tutor Master Prof. iga õpilase alguses käigus suunata ja nõustada olla, kes teeb ettepaneku magistritöö tööd teha.

Iga õpilane alguses muidugi valida Tutor professor Master, vastuvõtmisel selle õpetaja. CEC lõpuks heaks jaotamise juhendajate õpilast.

Master Tutor Prof. iga õpilase toimib:

- Prof Tutor integratsiooni ja seire kvalifikatsiooni hõlbustada inkorporeerimist uuringud ja juhendab teid ajal nende arengut - Prof Tutor magistritöö

välise tegevuse

See kapten ei vaatle täitmise väline tegevus.

Magistritöö

Magistritöö on ideaalne võimalus hinnata küpsusastmest õpilane. Ühelt poolt, suunas tööd õpetajate lubada otsese järelevalve töö ja võimalus hinnata omandatud oskused. Lisaks avaliku näituse magistritöö ja selle kaitseks kohtu on kord hindamiseks üliõpilaste õpitulemusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz