Ülikooli keskaja magistrikraad

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • Hariduse tüüp: Näost näkku.
 • Pakutavate uute sisenemiskohtade arv: 40
 • Krediite kokku: 60
 • Õpetatud keeled: hispaania.
 • Soovituslik hind: 45,02 eurot krediidi kohta.
 • Magistriõppe stipendium: asjakohast teavet leiate siit .

Umbes

UCM keskaja õpingute magister on interdistsiplinaarne geograafia ja ajaloo, filoloogia ja filosoofiateaduskonna magistrant, kus geograafia ja ajalooteaduskondade osakonnad (keskaja ajaloo, I kunstiajaloo osakonnad - keskaeg, Historiograafilised teadused ja tehnika ning arheoloogia ja muusikateadus); Filoloogia ja filosoofia.

Keskaja magistrikraad on suunatud kõigile neile üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi või ajaloo, kunstiajaloo, filoloogia, filosoofia, humanitaarteaduste ja sellega seotud kraadi, kes soovivad õppida keskajal spetsialiseerumise aineid süvitsi. Selle akadeemilis-teaduslik ja interdistsiplinaarne olemus võimaldab koolitada teadlasi Euroopas ja Vahemeres alates antiikaja lõpust kuni moodsa maailma alguseni (3. – 15. Sajand).

Õppeaasta 2020-21

1. kursus

Kood

Teema

Märk

Autorid

Pakutakse

606285

Kirjalike allikate praktiline analüüs

Valikuline

3.0

Jah

606291

Teadus ja tehnika keskajal

Valikuline

3.0

Jah

606286

Käsikirjast trükiseni: Praktiline seminar

Valikuline

3.0

Jah

606271

Filoloogia: uurimismeetodid ja -võtted

Kohustuslik

5,0

Jah

606275

Filosoofia ja teoloogia keskaegses Euroopas

Kohustuslik

5,0

Jah

606273

Keskaja ajaloo alused ja struktuur

Kohustuslik

5,0

Jah

606270

Ajalugu: uurimismeetodid ja -võtted

Kohustuslik

5,0

Jah

606281

Keskaja kunsti uurimine ja väljakutsed

Valikuline

3.0

Jah

606278

Keskaegne linn

Valikuline

3.0

Jah

606283

Naised keskaegses kunstis

Valikuline

3.0

Jah

606274

Keskaja kirjandus: teemad, motiivid ja vormid

Kohustuslik

5,0

Jah

606288

Müüdid Legendid, piirid ja reisimine

Valikuline

3.0

Jah

606276

Feodaalne kord ja Issanda vägi

Valikuline

3.0

Jah

606290

Keskaegsed ikonograafilised ja sümboolsed kujutised

Valikuline

3.0

Jah

606277

Keskaja poliitilised süsteemid

Valikuline

3.0

Jah

606293

Magistritöö

Magistritöö

12,0

Jah

606287

Klassikaline traditsioon ja keskaegne kirjandus

Valikuline

3.0

Jah

606272

Traditsioon ja innovatsioon: keskaegne kunst

Kohustuslik

5,0

Jah

606282

Araabia ja juudi traditsioonid keskaegses kultuuris

Valikuline

3.0

Jah

eesmärgid

Teadlaste koolitamine keskaja spetsialiseeritud ainetes, võimalusega koostada uurimistöid ja aruandeid ning doktoritöid.

Parandada üliõpilaste kutsepraktika suutlikkust keskaegse maailmaga seotud ajaloolise, filoloogilise, kunstilise ja filosoofilise väljaõppe erinevates valdkondades, mida saaks arendada õpetamisel, teadustöös avalikes või eraasutustes ning organisatsioonidele, kes on pühendunud ajaloolise, dokumentaalse ja bibliograafilise pärandi taastamine ja parendamine, samuti kohalike traditsioonide ja identiteetide uurimine.

saajate

Keskaja magistrikraad on suunatud kõigile neile tudengitele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi või ajaloo, kunstiajaloo, filoloogia, filosoofia, humanitaarteaduste ja sellega seotud kraadid, kes soovivad õppida keskajal spetsialiseerumise aineid süvitsi.

Miks seda magistrit õppida?

Ülikooli magistriõppe õpetamise eest vastutavate professorite teadusuuringute kogemuse jaoks, kuna nad kõik on õpetatavate ainete tunnustatud spetsialistid ja kuuluvad vastavatesse uurimisrühmadesse ja projektidesse nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Magistriõpe õpetava õppeosakonna õppejõudude laialdase ja kvalifitseeritud õpetamiskogemuse tõttu.

Õpetatavate ainete sisu ja nende edasiandmise interdistsiplinaarseks kontseptsiooniks metoodika abil, mis ühendab teoreetilised tunnid praktiliste töödega.

UCM-i enda õppematerjalide ja -vahendite (raamatukogud, arhiivid, arvutiressursid ja andmebaasidele juurdepääsu) olemasolu, mis võimaldavad ajakohastatud ja uuendatud õpet oma metoodikas ja praktilistes õpetuses.

Võimalus jätkata kraadiõpet rahvusvahelises ülikoolilinnakus, mis on klassifitseeritud Excellence'i kategooriaks.

Tänu oma seotusele erinevate arhiivide ja raamatukogudega, mis pakuvad üliõpilasele võimalust arendada erialaseid pädevusi ja täiendada oma akadeemilist koolitust, töötades kohapeal koos dokumentaal- ja bibliograafiliste allikate ning hoiustega.

Kaptenite vastuvõtu nõuded

Võimaldavad ülikooli kaptenid

 • Omama ühte järgmistest tiitlitest:
  • Hispaania ametlik ülikoolikraad .
  • Pealkiri, mille on välja andnud Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) asutus ja mis annab väljaandvas riigis õiguse omandada juurdepääs magistriõppele.
  • EHEA-väliste haridussüsteemide nimetus , mis annab väljaandvas riigis õiguse magistriõppele juurdepääsu saamiseks, mis on hariduse ja kutseõppe ministeeriumi poolt kinnitatud või tunnistatud samaväärseks kraadi või kraadi või kraadiga samaväärseks . Mainitud homologeerimise või samaväärsuse puudumise korral on vajalik selle ülikooli antud luba või juurdepääsuluba .
 • Või viige läbi kursus, millesse eelneval registreerite õpinguid, mille tulemusel olete saanud mõne eelneva kraadi, ja suudate seda tõendada enne 30. septembrit 2020 .
 • Lisaks peavad välisriikide haridussüsteemide õpilased, kelle emakeel erineb hispaania keelest, tõendama hispaania keele (või kõrgema) B2-taset .
 • Erinõuded, mis ükskõik millisel taotletud meistril võivad olla. Sellega saate tutvuda kapteni enda veebisaidil.
Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Loe edasi

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Näita vähem