äri analüütikute magister / spordi analüütikute magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

La Trobe'i saate valida ettevõtlusealase analüüsi magistriprogrammi

Üha digitaalses maailmas koguvad kogu maailma organisatsioonid tohutult andmeid. Ettevõtetel, kellel on selle teabe tähendus, on konkurentsieelis. Master of Business analüütika on eriala, mis annab teile oskused ja teadmised, et mõista seda andmevoogu ja anda ettevõtetele teavet, mida neil on vaja edu saavutada.

Kursusel, mis on välja töötatud teadlaste, tööstuse praktikute ja tööstuse tehnoloogiapakkujate koostöö kaudu, saate omandada erialased oskused ja teadmised, mis on vajalikud konkurentsieelisega seotud professionaalseks eeliseks.

Saate õppida andmete rolli otsuste tegemisel, probleemide lahendamisel ja organisatsioonilistes muutustes. Sa omandad praktilisi oskusi äri-, statistika- ja infotehnoloogias ning arendate isiklikke oskusi, näiteks suhtlemist ja kriitilist mõtlemist.

Oluliselt võite omandada praktilised kogemused juhtivate kaubanduslikes tarkvararakendustes, alates SASist, SAPist, Microsofti ja IBMist, samuti avatud lähtekoodiga alternatiividest. Teil on ka palju võimalusi testida oma oskusi reaalses keskkonnas.

La Trobe on otsuste andmete CRC (D2D CRC) uurimisprogrammi liige, mis aitab 2015. ja 2020. aastal koolitada üle 1000 andmeanalüütika spetsialisti. See liikmelisus pakub mitmeid Business Analytics'i õpilastele autentseid projekte ja praktika võimalusi.

La Trobe on esimene Austraalias asuv asutus, kes koostab SAS -iga koostöös Soodustoojate süsteemiga, et pakkuda pärast lõpetamist jätkuva tööalase täiendõppe. Need veokirjad, mis on kättesaadavad ainult La Trobe'i ettevõtluse magistriõppe lõpetajatele, võimaldavad teil pääseda juurde täiendavatele kõrgelt hinnatud tööstuse sertifikaatidele, mis on oluliselt soodushinnaga kuni kolm aastat pärast lõpetamist.

Meie raamatupidamis- ja finantsvaldkonna teemad on järjestatud maailma tipptasemel 200. * La Trobe kuulub ka tipptasemel 3 Victoria ülikoolis pangandus-, rahandus- ja investeerimisuuringuteks; ning raamatupidamine, auditeerimine ja aruandekohustus. **

Karjäärivõimalused

IAPA 2015. aasta oskuste ja töötasu uuringus leiti, et Austraalias on analüütikuteadlastele suur nõudlus, kusjuures 90 protsenti analüütilistest vastajatest teenivad rohkem kui riiklikku keskmist palka. ***

Meie tugev keskendumine haridusalasele koolitusele tähendab La Trobe Business Schooli lõpetanuid väga tööalaselt. Ettevõtte jaoks juba töötavad ettevõtted pakuvad äri-analüüsi magistriprogrammi võimalusi karjäärivõimaluste suurendamiseks.

Meie lõpetajad on läinud edukaks karjääriks sellistes ettevõtetes nagu:

 • ANZ
 • tervisekindlustus

La Trobe Business Schooli lõpetajad töötavad mitmesugustes rollides, sealhulgas:

 • analüütikute nõustaja
 • äri analüütik
 • andmed analüütik
 • kliendianalüütik (jaemüük, lojaalsus, strateegia jne)
 • protsessi analüütik

Analüütika spetsialistid on väga huvitatud paljudest tööstusharudest, sealhulgas:

 • pangandus ja investeeringud
 • meelelahutus
 • tervis (nt kindlustus)
 • jaemüük (nt supermarketid, mood)
 • See

Kursuse kirjeldus

Master of Business Analytics on eriala, mille eesmärk on õpetada õpilastele asjakohaseid andmete analüüse ja ettevõtlusoskusi tänapäevaste ettevõtete keerukate probleemide lahendamiseks. Kursus on multidistsiplinaarne, tuginedes teadmistele ja oskustele äri, statistika, infotehnoloogia ja pehmete isiklike oskuste, nagu suhtlemine ja kriitiline mõtlemine. Kursus hõlmab sihtasutuse ja arenenud äri analüüsi, kasutades nüüdisaegse tööstuse vahendeid, et näidata juhtumit praktikas kasutatavate teadmiste ja oskuste rakendamisel. Kursusel on ka tugev tööstusharu esindaja, et tagada, et õpilased oleksid kursis viimaste arengutega selles valdkonnas.

La Trobe'i saate valida spordi-analüütikute magistriprogrammi

Spordiorganisatsioonid kogu maailmas kasutavad konkurentsieelise saamiseks väga keerukat seiretehnoloogiat ja arenenud statistikat. Iga nädal luuakse miljoneid andmepunkte, ja spetsialistid, kes neid andmeid tõlgendavad, on üha nõudlikumad.

La Trobe'i spordi-analüütikute magister on loodud selleks, et vastata sellele kasvavale nõudlusele. Käivitage oma karjäär 1,5 triljoni USD suuruses globaalses tööstuses * ja juhtige konkurentsivõimelise spordi järgmise ajastu. See kursus töötati välja tihedas koostöös juhtivate spordiklubide ja sporditehnoloogia ettevõtetega, et valmistada ette selle kiire kasvava elukutse tulevikku.

Õppige välja fundamentaalsed spordi-analüüsi tehnikad, mis võimaldavad teil anda ülevaadet strateegiast, töölevõtmisest ja tulemuslikkusest, kasutades La Trobe kaasaegses VisLabsis õpetatud andmete visualiseerimismeetodeid.

Tänu La Trobe'i teadlaste ja meie tööstuse ekspertide teadmistele, saate omandada täiustatud oskusi andmesalvestus- ja analüüsitehnikates, keskendudes erilisele eliitpordi valdkonnale. Te saate praktikas rakendada elusate projektide ja tööstuspartnerite poolt pakutavate reaalmaailma juhtumiuuringute abil:

 • Carlton FC
 • Melbourne City FC
 • Catapult
 • Optus

Karjäärivõimalused

Spordi-analüütikute magister on välja töötatud paljude haridusalaste ja tööalaste taustaga. Suurte andmekogumite käitlemise oskustega võite eliitpordis vahet teha järgmistes valdkondades:

 • tulemuslikkuse analüüs
 • koolituskoormuse juhtimine
 • vigastuste vältimine
 • taktikalised strateegiad
 • mängija värbamine
 • tehnoloogiaarendus
 • uuringud
 • talentide identifitseerimine
 • tugevus ja konditsioneerimine.

La Trobe'i spordi-analüütikute magister annab teile andmeteaduslike oskuste ja kogemuste, mida saab rakendada lisaks spordiüritustele. Lõpetajad on andmetöötluse oskused, mis on vajalikud asendusliikme karjääriks tööstusharudes, sealhulgas:

 • spordi meedias
 • fantaasiaga liigad
 • tervis
 • mängimine
 • rahastada
 • jaekaubandus.

Kursuse kirjeldus

Spordi-analüütikute magistrid on 1,5-aastane kraadi neile, kes soovivad parandada oma teadmisi ja suutlikkust koguda, hallata, analüüsida ja esitada suured spordialast kogutud andmekogumid. Kursuse eesmärk on valmistada ette lõpetajad spordi analüütika valdkonna rollide jaoks ning võib olla olulise huvi praegu töötavate spordi- ja haridusalaste teadustöötajate vastu, kes taotlevad selles valdkonnas formaalset haridust ja kvalifikatsiooni. Kohalikel üliõpilastel on võimalus valida kas osalise või täistööajaga tööle asumiseks.

Vastuvõtutingimused

Minimaalne Riiki sisenemise nõuded

Minimaalne sisenemise nõue on edukat lõpetamist Austraalia bakalaureusekraad (või samaväärne). Enne õppimist arendada töökogemus või erialane akrediteerimise, kus see loetakse vähemalt samaväärne sellega, mis on saadud bakalaureuse kraadi, võib lugeda. Taotlejale pakkuva pakkumise tegemisel kaalub ülikool paljusid tegureid, et teha kindlaks, kas taotleja on suutnud töötada magistriõppe tasemel, sealhulgas akadeemilise rekordi, inglise keele oskuse ja / või töökogemuse kohta.

Minimaalsed arenenud nõuded

Taotlejad, kellel on tõendatud varasem õpe Austraalia bakalaureusekraadina või määral, mis on määratud La Trobe ülikooliga samaväärseks ning kellel on asjakohane töökogemus ettevõttes või andmesidega seotud rollis, võivad taotleda kõrgemat seisundit. Kõrgemat seisundit omandanud isikud määravad akadeemiline hindaja ja iga üksikjuhtumi puhul eraldi. Ülikool võib arutleda paljude tegurite, sealhulgas inglise keele oskuse, akadeemilise rekordi ja / või töökogemuse üle, pakkudes taotlejale kõrgemat seisundit. Kandidaadid, kellel on eelnevalt läbitud õppimine, võivad taotleda BUS5BIM, BUS5SBF, BUS5SMM ja BUS5IAF täiustatud seisundit.

Kraadi nõuded

Master of Business Analytics on kaheaastane täistööajaga programm (või selle osalise tööajaga samaväärne), õpib inglise keeles, nõudes õpingute lõpetamist 240 ainepunkti. Programm koosneb kursuste ja võib sisaldada väike teesi kui õpilased valivad lõpetada spetsialiseerumine kasutades nelja valikained jooksul muidugi. Selle kursuse eesmärgiks on pakkuda IAPA (Australian Analytics Professionals Instituut) profiiliga ärianalüütikute professionaalide koolitust.

 • Kõik teemad on 15 krediiti.
 • Ained on loetletud uuringu eelistatud järjekorras. Enne põhi- või valikainete registreerimist peate täitma kõik eeltingimused.
 • See aste on mõeldud lõpetamiseks kahe aasta jooksul alates täistööajaga õppes või osalise tööajaga samaväärne mitte sugulane üliõpilased.

Märkus:

 • LTU0AIM on mitte-krediidi teema, mida õpilased peavad täitma esimese semestri alguses. Selle teema eesmärk on tudengite teadmiste ja teadlikkuse tõstmine akadeemilise terviklikkuse küsimustes.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem