See programm on saadaval ainult teise osana kahesuguse kraadi programm pärast seda, kui õpilased on lõpetanud üheaastase MBA või rahvusvahelise äri magistriõppe. See on saadaval San Francisco täisajaga üheaastase programmi jaoks 2018. aasta septembri algusajaks. masterbstat01Õppige, kuidas tõlkida suuri andmeid ja analüüse tegudeks ja saada 3-aastase OPT töövisiidi USA-s. Kui suurte andmete roll muutub järjest olulisemaks, annab üheaastane Hult Business Analyticsi kraad teile analüütilise ja ärivõimalus tõlkida andmete statistikat ja analüüse tegudeks.

Locations

Alustage oma äri-analüüsi magistrikraati San Franciscos ja seejärel valige valik Hult ainulaadses ülemaailmses ülikoolilinnakus.

Teie Master of Business Analytics lühidalt

Kes see programm on? Kandidaatide puhul, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikud, kellel on kuni kolmeaastane töökogemus ja kes soovivad mõjutada äriotsuseid ja -strateegiat, kasutades selleks andmete ja ärianalüütikute prognoosimisvõimalusi. USA-s mitte-USA residendid, kes saavad äri-analüüsi magistri, saavad ka pärast õpinguid USA-s kuni kolmeaastast OPT-i (valikuline praktiline koolitus). OPT on tavaliselt 12 kuud, seega on kraad eriti sobilik nendele, kes loodavad töötada USAs pärast oma kraadi. Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust. Mida sa õpid? Ettevõtted, nagu Google, Facebook ja Amazon, on näidanud kasumlikkust suuremahuliste tarbijate andmete ennustusvõimsuse rakendamisel. Selles uues maailmas teabe ülekülluse, tööandjad aktiivselt otsima kandidaate, kes suudavad tõlkida andmed vaidlustatavad lahendusi. Hult'i üheaastane äri analüütikute magister annab teile statistilise analüüsi ja äritegevuse teadmiste ristumispunkti, nii et saate teha sisukaid ja mõjukaid panuseid. Miks Hult? Hulti San Francisco ülikoolilinnas õpivad, kuidas kasutada teabe võimet mõnede prestiižsete professionaalsete nimede lähedal suurte andmete juures. Mõne miili kaugusel ülikoolilinnakust leiate San Francisco peakontorist nii Google kui ka Twitter, kaks hiiglast, kes juhivad ümberkujundamist selle kohta, kuidas ettevõtted suuri andmeid kasutavad. Bright mõtetes jälgib ka teid klassiruumi. Hult professor Olaf Groth, näiteks töötas globaalse ettevõtetele nagu Vodafone ja Boeing enne käivitamist oma nõustamine, ja ta toob selle kogemuse klassiruumis õpetamise üldise strateegia.

Õppekava

Põhikursused moodustavad teie Business Analyticsi õppekava põhiosa. Te uurite neid kogu moodulites A-C. Immersioon Teie äri-analüüsi magistriprogramm algab kolme nädala möödumisel. Keelekümblus on esimene muidugi meie kõigi magistrikraadi programmid ja paneb aluse edukaks aastaks. See on kombinatsioon akadeemiliste põhialuste õppimisest, meeskonnatööst ja klassikaaslaste kogukonna tundmaõppimisest. Sul on ka võimalus orienteeruda Hulti ja teie uue kodulinna elule. Keelekümblus muidugi valmistab teid areneda Muodokas äri spetsialistid kestel oma programmi ja annab teadmisi ja oskusi rakendada kompetentsi lähenemine juhtimise arendamine. Sul end muidugi nurgakiviks simulatsioon, mis tutvustab teile keeruline, integreeritud kõrgetasemelist äri probleemide true-to-elu rühma koosseisus. Te arendate ja viime ellu ettevõtte kasvu strateegiat, haldades kõiki funktsionaalseid ärivaldkondi. Core kursused oma esimese kolme moodulit, oma põhilisi kursusi keskendub põhialuste äri statistika ja analüüsi -taught ülemaailmsest vaatepunktist. Siis kohandada oma lõpliku kaks moodulit oma isiklikud huvid ja karjääri eesmärgid koos valikained, mida saab valida võtaks igal meie kuus globaalse ülikoolilinnakud.

 • Programmeerimine Business Statistics ma
 • Statistiline modelleerimine
 • Ennustav Analytics
 • Andmed strateegia ja visualiseerimine
 • Programmeerimine Business Statistics II
 • Optimeerimine
 • Masinõpe
 • Data Mining
 • Applied Andmed Analytics
 • Andmeanalüüs Project
 • Jutuvestmiseks andmed
 • Ärianalüüs
 • Andmeteadus ja eetika

Valikained Ettevõtte ärijuhtimise magistri osana saate pärast põhikursuste edukaks läbimist valida enda valitud nelja valikaineid. Need valikained võimaldab teil kohandada programmi sisu oma isikliku ja erialase eesmärke. Praktiline rakendus: simulatsioonid ja Hult Business Challenge Äriteate rakendamine realistlikes stsenaariumides on Hult õppekava kõigi aspektide keskmes. Klassid on rikastatud praktilise rakendamise igal võimalusel ja oskused pannakse proovile nii virtuaalse ja reaalse maailma projekte.

Karjääri areng

Liikumine rahvusvahelise tööotsimise vajab individuaalset lähenemist. Kell Hult, oleme eksperdid rahvusvaheliste üliõpilaste praktika ja töötada üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia.

Karjäär Fast Track

Mida varem alustad oma tööotsimist, seda suurem on teie eduvõimalus. Meie Karjäär Fast Track programm võimaldab teil on kõik paigas, siis võite alustada tööle kandideerimisel niipea kui saabuvad ülikooli. Enne kui hakkate oma programmi Hult, pead juurdepääsu tarkvara, mis annab teile rida-line CV läbivaatamine, webinars CV kirjutamise maailmaturul tööhõivesuundumused ja luua sihitud tööotsingu strateegiat. Seega, kui jõuate ülikoolilinnakuni, saate keskenduda oma õpingutele, võrgustike loomise võimalustele ja otsekohe alustada oma tööotsimist.

 • Line-realt CV kommentaare
 • Veebiseminarid globaalse tööhõivesuundumused, isikupärastamiseks tööotsimise ja kuidas saada oma CV ülemaailmselt konkurentsivõimelise standard
 • Interaktiivne istungid ekspert Karjäärinõustajate

Isikliku toetust

Me töötame üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia ja annab sulle vahendid, et täita seda. Juhendamine
Kogu oma programmis osalete seminaridel ja juhendamissessioonidel, et varustada teid oluliste teadmistega ja oskustega sellistes valdkondades nagu LinkedIn optimeerimine, isiklik branding, läbirääkimised, intervjuu ettevalmistamine ja tööotsingu strateegia. Nõuanne
Teile antakse isikliku karjäärinõustaja, kes teeb teiega koostööd üksi, et aidata teil positsiooni oma sihtimiskoha ja tööstuse sisenemiseks. Nad võivad soovitada kõike viisade Töötaotluste ja pikaajalise karjäärivõimalusi. Sul on ka võimalus avaldada vilistlased mentor. Sündmused
On pakitud ajakava karjäärivõistluste kohta, mis toovad ettevõtteid ülikoolilinnakuni esinemiseks, võrgustikku ja tööle võtmiseks, samuti vilistlaste segurit, ekspertidega külalisesinejaid ja karjäärivõimalusi.

Pärast lõpetamist

Teie karjääriareng ei lõpe, kui lõpetate, ega ka Hulti toetust. Pidevalt püsiühendus Teie vilistlaste võrgustik on üks teie suurimatest varadest. Hult Connect on online portaal, mis võimaldab linkida koos 16.000 Hult vilistlased töötab iga suur tööstusharu igas maailma nurgas. Sul on ka juurdepääs meie globaalse tööd pardal, nii et saate jätkata ära meie suhted maailma top tööandjad otsivad talente. Hult Vilistlaskogu mentorlusprogrammist pakub võimalust olla osa coaching järgmise põlvkonna liidrid tulevad välja Hult.

 • Hult Connect, internetiportaali meie 16,000+ vilistlaste võrgustiku
 • Vilistlased mentorlusprogrammist
 • Global töö pardal ja võrgustiku ürituste

Elukestev haridus Muutus ei lõpe kunagi, nii et teie äriõpe ei peaks ka mitte. Me anname sulle võimaluse kursis uute väljakujunevate trendidega, võttes igal aastal täiendava valikuvõimaluse teie ülejäänud elu. Üks plaaniline aasta, meie kohta. Enamik karjääri kestab aastakümneid ja kriitilised oskused võivad muutuda, kui sa edenevad tööstaaži. Muutuste kiire kiirus tähendab ka seda, et tulevaste oluliste ettevõtlusalaste teadmiste võib teie programmi ajal õppida lihtsalt võimatu. Enne 2004 ei olnud Facebooki ega YouTube'i; ei iPhone ega Airbnb eksisteerinud enne 2007. aastat, kuid nende uuenduste mõju mõistmine on tänapäeval ärimaailmas kriitiline. Kell Hult, saate värskendada skillset või saada kuni kiirus uut äri trend registreerimisega üks plaaniline aastas igal meie globaalse ülikoolilinnakud. Seal on väike registreerimistasu, kuid loomulikult on muidu tasuta. Täidesaatev haridusvõimalused eluks. Selle asemel, et õppida valikaineid, igal aastal Hult vilistlased saavad osaleda mitmes juhtimises Summer Executive Education programmid meie ajalooline Ashridge kinnisvara ülikoolilinnak Berkhamsted, Suurbritannias. Kursustel on mitmeid juhtimis- ja arendusprogramme ning neid õpetavad praktilised, teoreetilised ja ärikogemusega eksperdid. Seal on väike registreerimistasu, kuid kursused muidu maksab üle $ 10.000, et kokkuhoid aja jooksul Hult vilistlased on märkimisväärne.

Vastuvõtt ja tasud

Hult on terviklik lähenemine teie taotluse läbivaatamist. Lisaks akadeemiline saavutus, vaatame kultuuriteadlikkust, juhtrolli potentsiaali ja sõita õnnestub.

Kulud ja tasud

Programmi tasu kohalikus valuutas *
San Francisco 45 000 USD * Ei sisalda USD150 taotluse esitamise lõivu

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Hult International Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
45,000 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date