Business Logistics and Supply Chain Management - MSc

&nbsp

Töötamine suur, kaasaegne, rahvusvahelistele organisatsioonidele, keskmise suurusega ettevõtte või isegi väike stardiabi firma on vaja mitmesuguseid äritegevuse võimalustele. Kõige väärtuslikum töötajad on need, kes on mitte ainult hea tundmine ja sellest arusaamine erinevate osade ettevõtete jaoks, vaid need, kes on kiire õppija ja meeskonna mängijat juhtrolli potentsiaali. MSc Business ..... Programmi suite annab õpilastele nii üldist ettevõtluskeskkonda teadmisi ja arusaamist ning isikliku oskusi mitmesuguseid rolle.

Kes on see programm?

Programm on välja töötatud hiljuti kooli lõpetanud nonbusiness erialadel, kes soovis lisada ettevõtluse mõõtme oma bakalaureuse erialal. See programm on väga populaarne ja on hiljuti laiendatud, lisades mitmeid viise.

Õpilased saavad nüüd valida üldine rada koos laia valikmoodulid ja spetsialist rada, mis umbes pool programmi on koondunud ühe funktsionaalne ala. See on väga atraktiivne õpilastele, kes on huvitatud piirkonnas ettevõtluse (nt turustamine), kuid kes vajavad rohkem üldise sissejuhatuse äri kui on kättesaadav spetsialisti magistriprogrammi.

Õpilased valida üks rada on võimalus läbi viia sõltumatuid uuringuid oma eelistatud erialal. Et olla edukas selle programmi, peate entusiasmi, pühendumuse ja soovi mitte ainult kõvasti tööd, aga õppida uusi viise mõtlemist. Samuti olete oodatud näitama initsiatiivi ja suutma töötada iseseisvalt.

Programmi sisu ja struktuur

Programm on mõeldud umbes komplekt mooduleid, mis on ühised kõikidele radu. Need moodulid hõlmavad üldised ärivaldkondi, strateegilise juhtimise ja organisatsiooni analüüsiga. Need moodulid ka juhendab teid saavutamise suunas üldine kraadiõppe eesmärkide strateegiline teadlikkust, arendada juhtrolli potentsiaali ja arusaamise teooria ja praktika rahvusvaheline äri.

Aasta teises pooles antakse teile võimalus spetsialiseeruda teatud tegevusvaldkondades, valides ühe radu, nagu logistika ja tarneahela juhtimine.

In ülejäänud programmi saate lõpetada oma uuringute ja kirjalikult kuni oma väitekirja. Iga õpilane on isiklik teadustöö juhendaja ja need tuleb esitada hinnata teadustöö ettepanekut, enne kui alustatakse väitekirja ise.

Allpool näed struktuuri iga etapi (kõik rada moodulite iseloomulike äri Logistika-ja Tarneahelate Juhtimise rasvases kirjas):

Semester 1


* Developing Self (10 krediiti)
* Ärikeskkonna ja strateegiline juhtimine (10 AP)
* Managing jätkusuutliku konkurentsieelise (40 AP)

Semester 2


* Analüüsimine Organisatsioonid (10 krediiti)
* Ärikeskkonna ja strateegiline juhtimine (10 AP)
* Business Research Analysis (10 krediiti)
* Pathway Module - strateegilised hanked ja logistika (20 ainepunkti)
* Pathway Moodul - jätkusuutlikku Supply Chains (10 krediiti)


Semester 3

* Doktoritöö - (60 ainepunkti)


Aktuaalset


Lõpetajad programmi kohta on liitunud mitmeid ettevõtteid, kaasa arvatud kraadiõpe skeemid. Märkimisväärne arv lõpetanud on läinud tagasi tööle pereettevõttes või isegi käivitada oma ettevõtte.


Iseloomulikud tunnused

Kõige iseloomustanud programm on laia taustaga, et me nõustuda ja suurt paindlikkust valik üliõpilastele pakutavate programmi kohta, mis sobivad individuaalne eelistus. Piiratud valiku teed on saadaval ka jaanuaris alustada.

See tase võib olla esimene samm suunas MBA. Kui olete saavutanud vähemalt 3 aastat täiskohaga töö / juhtimise kogemus võite liituda MBA ümberkorraldamise kava.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust Northumbria University, Newcastle Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi