Programm pakub laiaulatuslikku uuringut Õigeusu Christian traditsioon ja tava sealhulgas teoloogia ajalugu, kirikuõpetuseski, traditsioon, liturgia ja kunsti. See põhineb erinevate akadeemiliste erialade ja diskursused, et võimaldada üliõpilastel kriitiliselt kogu Õigeusklikke traditsioon ja tava. Üliõpilased, kellel taustal õigeusu uuringud on võimalus arendada oma teadmisi ja arusaamist kõrgema akadeemilise taseme. Need erineva taustaga on lubatud läheneda õigeusu mõelnud ja traditsiooni kriitiliselt ja ühendada, võrrelda ja vastandada seda oma teoloogilise tausta.

Uuring võimaldab õpilastel uurida õigeusu, varakristlik ja patristliku traditsioon, ja ühendada see Laiemalt on inimeste elu ja arusaamist tänapäeva multikultuurses ühiskonnas. Õpilased uurivad ja kriitiliselt mõtiskleda õigeusu kogemus, arendada teadlikku teadlikkust dünaamilist olemust õigeusu kristliku traditsiooni ja teoloogiline ülesanne allutades seda traditsiooni protsessi testimise ja uuendamise.

Moodulid Core moodulitest: Sissejuhatus õigeusu teoloogia uurimismeetodid Lisamooduleid: õigeusu askeetlik Müstika Dionysios Areopagitale kogemus Õigeusu Klooster Modern õigeusu teoloogia Ikoonid: Teoloogia Colour õigeusu Canon Law Palverännak järelevalve uurimisprojekti

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 20 kursust University of Winchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,900 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi