ökoloogia ja bioloogilise mitmekesisuse meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie ökoloogia ja bioloogilise mitmekesisuse magistriprogramm annab teile olulisi teadmisi, et mõista looduse keerukaid seoseid ning liitude, nende keskkonna ja kliima vahelisi suhteid. Evolutsiooniline ökoloogia ja eksperimentaalne disain on programmi olulised aspektid, kus teil on empiirilise ökoloogia õppimise võimalus nii valdkonnas kui ka laboris.

Valiku põhjused

  • Üha rohkem seminaripõhine õpe pakub palju võimalusi suhtlemiseks ja aruteludeks
  • Lai koolitus, mis ühendab evolutsiooniteooriat eksperimentaalsete ja analüütiliste oskustega
  • Paindlikkus, et kujundada oma õpinguid oma huvide ja karjääri püüdlusteni

Programmi struktuur

Ökoloogia ja bioloogilise mitmekesisuse magistriprogramm sisaldab kursusi, mis hõlmavad evolutsioonikeskkonda, bioloogilist mitmekesisust, eksperimentaalset disaini ja bioloogiaalaste teadusuuringute ja uurimise alast teadust. Programmis on palju ruumi, mis võimaldab teil valida valikuliselt valikulistest ja valikainetest, et saaksite jätkata oma valitud huvidele ja karjäärieesmärkidele kohandatud programmi.

Esimene aasta

Evolutsiooniline ökoloogia

Bioloogiline mitmekesisus: mustrid ja protsessid

Valikaine kursused

Teine aasta

Valikuline kursused ja kraadi projekt (30 või 45 ainepunkti)
Teadus bioloogilistes uuringutes ja uurimises

või

Kraadi projekt 60 ainepunkti
Teadus bioloogilistes uuringutes ja uurimises

Karjäärivõimalused

Ökoloogia ja bioloogilise mitmekesisuse magistrikraad avab akadeemilises või avalikus sektoris palju karjäärivõimalusi. Selle programmi lõppedes on teil õigus taotleda doktoriõpinguid. Programm annab põhjaliku tausta kaitse ja ökoloogia alal, näiteks metsanduses ja põllumajanduses, kalapüügis ja jahipidamises või looduskaitseküsimustega tegelevates haldusasutustes.

Miks Stockholm Ülikool?

Stockholmi ülikooli õppimine muudab vahet

Stockholmi Ülikool on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ning Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Selleks, et saada programmi, vajame bakalaureusekraadi, mis vastab bioloogia, sealhulgas ökoloogia või evolutsiooni nõuetele. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaks on nõutavad, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Viimati uuendatud dets 2017

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem