Mis tõuseb säästva arengu oluline küsimus rahvusvahelise poliitilise tegevuskava on oluline, et globaalne valitsustevaheline samuti valitsusasutuste juurdepääs spetsialistid, kes omavad vajalikke analüütilisi oskusi ja teadmisi, et lahendada neid keeruline juhtimise küsimustega erineval kontekstis. See magistrikraadi eesmärk on pakkuda Teile oskusi saada selline professionaalne - suurendada oma teadmisi ja oskusi seoses globaalse valitsemise lähenemisviiside ja vahendite keskendunud keskkonnasäästlikkuse ja sotsiaalse õigluse.

Sa uurib erinevaid lähenemisi, kuidas rahvusvaheliste ja riiklike strateegiate, poliitikate ja projektide, mis on seotud nende globaalse valitsemise küsimused on sõnastatud, rakendada ja hinnata. Kriitiline juhtum kasutatud lähenemine õpetamise võimaldab teil arendada vajalikke oskusi töötavad erasektoris või ülemaailmseid ja riiklike avaliku või kolmanda sektori asutuste juhtivad ja muutuste juhtimiseks globaalses keskkonnas.

Sul on ka mitmeid võimalusi saada töökogemusi läbi kolme erineva tööpraktika moodulid pakutakse võimalusi programmi kaudu. Üks neist võimaldab teil rakendada teha Erasmuse rahastatud internatuuri rahvusvaheline organisatsioon põhineb mõnes teises Euroopa riigis.

Meie rahvusvaheline kooslus üliõpilased sa puutud erinevaid kultuurilise ja rahvusliku seisukohti, mis pakub väärtuslikke teadmisi ja tõeline alus informeeritud arutelu.

muidugi rõhutatakse

  • Õppida eksperdid globaalse valitsemise ja säästev areng - Sul võib olla õigus saada seotud internatuuri ja töö-põhise õppe võimalusi, sealhulgas praktikum rahvusvahelistes organisatsioonides, mis annab teile võimaluse intern institutsioonid, nagu ÜRO, Global Liidu alaliitude ja organisatsioonid.

  • Saada praktilisi kogemusi Erasmuse rahastatud internatuuri.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,500 GBP
£ 12,500 rahvusvahelise
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date