ülemaailmse müügi ja turunduse kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister ülemaailmse müügi ja turunduse

Kas sa oled huvitatud kultuuridevaheline väljakutseid poolt loodud üleilmastumine maailma majanduses? Kas sa oled huvitatud töötamisest eksportivas sektoris või sa isegi minna välismaale elama rahvusvahelise elu vähemalt paar aastat? Austria ekspordi majandus on õnnestunud milles rahvusvahelistele standarditele paljudes valdkondades, eelkõige tööstusettevõtted, masinad ja tehnilised kaupu. Need globaalsed tegevus tekitab suure nõudluse piisavalt kvalifitseeritud müügi ja turunduse töötajad. Master programmi "Global Müük ja turundus" (GSM) rongid teil arendada ja hallata tulevast müüki, müügi ja turunduse tegevusi rahvusvahelised ettevõtted.

Õppekeeleks on inglise keel.

NN "kultuuridevaheline juhtimine ja arenevate turgude keskus" on ka tegelevad uurimisprojektid puudutavad kultuuridevaheline juhtimine.

Informatsioon

  • Kraad: Master of Arts in Business (MA)
  • Kestus: 4 semestrit (120 ECTS)
  • Aastane tarbimine: 35
  • Organisatsioon: täistööajaga (kolmapäevast laupäevani, lubab lisaks osalise tööajaga töö tegevus); osalise tööajaga (reede pärastlõunal ja laupäeval + üks intensiivse nädala kohta aastas)
  • Vastuvõtu tingimused: Valminud bakalaureuse- või magistriõppe kraadi ökonoomika ja inglise taust.
  • Kasutamine: Hetkel hiljemalt 30. juuniks. Nagu Non-Euroopa Kodaniku tähtaeg on 31. märts!
  • Õppekeel: 100% inglise
  • Sissepääs menetlused: Intervjuu, Juhtumiuuring, teste
  • Kohustuslik semester välismaal: Võimalus õppida üks meie partner ülikoolides aasta 2. semestril.

Parimate õpilaste pakume ka mitu kaks kraadi võimalused.

Müügitehnoloogiad

Sul on võimalik ettekujutus, hinnata, jätkama ja juhtida strateegilise müügi otsustest. Te mõistate, kollektori kihid teema "Müük" out of vaatenurgast näiteks innovatsiooni, kultuuridevaheline juhtimine, ostu ja arendada loogilise alternatiive ennetav tegevus ise.

B2B turunduse

Sul on võimalik arendada ja jätkama strateegilise Marketing mõisted investeeringute kaupade sh tausta väljakutseid hõlmava kultuurilise laadiga. Sa omandada põhjalikud teadmised spetsiifikast organisatsiooni ostukäitumist ning teil on võimalik võtta Marketing seotud otsuste alusel põhjalikul analüüsil.

Kultuuridevaheline Sales and Management

Saad põhjalikud sissejuhatus kultuurilised erinevused ja sarnasused üle maailma, et võimaldada teil reageerida professionaalsel viisil kui vastamisi väljakutsetega, mis liiki. Kohustuslik semestri välismaal ja õppekäiku annab teile täiendavaid põhjalikke kultuuridevaheline teadmisi.

Praktilised oskused

Nagu "University of Applied Sciences" programmist, siis ühenda keeruline struktuur teadusliku taustaga vaja vahetu taotluse tegeliku tööstusliku elu, eriti ELi koduturul ja arenevatel turgudel.

Juhtimis- ja juhtimisoskused

Spetsiaalne moodul annab teile võimaluse arendada häid teadmisi juhtimise ja juhtimise väljakutseid rahvusvahelise ametijuhendite.

Spetsialiseerumine

Semester 3, programm pakub intensiivset spetsialiseerumine nii B2B-turunduse ja müügi juhtimine, et süvendada oma teadmisi nendes valdkondades.

Geografical fookuses on programmi Euroopa Liitu kui "koduturule" ja arenevatel turgudel.

Karjäär profiilid

Juhtkond globaalse B2B ja teenuste turgude vajab entusiastlik müük juhtivatel isiksused, kes suudavad arendada ja jätkama keeruline müügiprotsesside konkreetsele turule ning nende kultuurist.

Selle aluseks kõik, mis on sügav mõistmine organisatsiooni ostukäitumist und arengu ja juhtimise turundus ja müük mõisted keerulised kombinatsioonid tooteid ja teenuseid rahvusvahelistele turgudele kultuuridevaheliste väljakutseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Loe edasi

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Näita vähem
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz + 3 Rohkem Vähem