Loe ametlikku kirjeldust

Umbes AISTSAISTS asutati 2000. aastal Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK), EPFL (Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne), University of Lausanne, University of Geneva, IMD Business School, Ecole Hôtelière de Lausanne (EHL), City of Lausanne ja Canton Vaud.AISTS vastab vajadustele spordi valdkonnas, keskendudes oma tegevust läbi viia kolmel peamisel: Haridus; Hariv juhid spordi juhtimise kaudu kohandatud haridusprogramme. Applied Research; pakkudes teadmisi ja kogemusi vastavates valdkondades rakendatud spordi keskkonda. Ühendused; tegutseb strateegiline ühenduslüli maailma spordis. AISTS missioonEsmane ülesanne AISTS on Master Sport poolt positiivse panuse spordi juhtimise läbi multidistsiplinaarse lähenemisviisi hariduse ja teaduse ning ülejäänud esirinnas spordi tööstuse areng ja olümpialiikumise.Kui soovite rohkem teada AISTS - Rahvusvahelise Akadeemia Sport Science & Technology, võite teha teabenõude alla ja kool Teiega ühendust täiendava informatsiooni saamiseks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

AISTS - International Academy of Sports Science and Technology

AISTS Master of Advanced Studies spordi juhtimise ja tehnoloogia (MAS spordihaldus) on ainulaadne kraadiõppe programmi spordi juhtimine asub Lausanne, Olympic Capital, Šv ... [+]

AISTS MAS spordihalduse kohta

AISTS MAS spordihalduses - spordihalduse ja -tehnoloogia magistriõpe - on ainulaadne magistriõppeprogramm spordihalduses, mille on heaks kiitnud Rahvusvaheline Olümpiakomitee.

Olympic Casino Lausanneis korraldasid osalejad spordi eksperdid ja õppejõudude koolitust järgmistes multidistsiplinaarsetel spordialadel:

• Juhtimine

Šveitsi parimad akadeemilised ja tehnoloogiainstituudid: EPFL (Šveitsi Föderaalne Tehnoloogiainstituut), Genfi Ülikool ja Lausanne'i ülikool (UNIL) teevad koostööd, et pakkuda üliõpilastele rikkalikku haridusprogrammi ja kaasrahastada meie kraadi.

See spordihalduse magistrikraad on 15-kuuline programm, mis hõlmab klassiruumis õppimist (loengud, juhtumiuuringud, tegevused ja ekskursioonid), 2-kuulist töökogemust sporditööstuses ja ülejäänud aega kliendimeeskonna projektis ja teadustöö.... [-]

Šveits Lausanne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

About the AISTS | Mastering Sport in Lausanne | the Olympic Capital

AISTS - Academy International des Sciences et Techniques de Sport
Address
AISTS Quartier UNIL-Centre Bâtiment Synathlon Lausanne, Switzerland EPFL
CH-1015 Lausanne, Vaud, Šveits