Loe ametlikku kirjeldust

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School on professionaalne katusorganisatsioon, mis kasutab institutsionaalseid suhteid akadeemilise tegevuse kõrgeimate standardite pakkumiseks. Oleme uhked, et allhanke all teiste mainekate ülikoolide ja kolleegide partnerite ning nende lugupeetud teadlaste ja õppekavade abil püütakse saavutada teaduslikku tipptaset pragmaatilisemast ärilisest perspektiivist.

See ühtsed strateegiad võimaldavad meil mängida juhtivat rolli kaugõppe maailmas neljas kontinendis. Samal ajal ei saa me mitte ainult Hongkongi erihalduspiirkonna kõrgeimat tehnoloogilist tausta, vaid ka paindlikke haridusõiguse norme.

Hongkongi PR-Hiina Hongkongi erihalduspiirkonnas registreeritud valdusettevõtja (reg nr 1709134) on saanud valitsuse akrediteeritud ZSKF King Sigismundi kolledži (Budapesti), üks Ungari kõige kõrgematest kõrgkoolidest ja muud strateegilised ülikoolide partnerid Aasias ja kõige arenenumad Aasia riigid.

Tuginedes meie tugevale partnerlusele mitme Euroopa ja Aasia kõrghariduspartneritega, on meil online-kraadiõppe kursuste kasvav maine. Kuid me jääme ka meie pühendumusele tipptaseme õpetamisele ja tihedale kontaktile üliõpilaste ja õppejõudude vahel. Pakkudes võimaluste maailma, on kõik kooli traditsioonilised avatud MBA-, ettevalmistus- ja doktoriprogrammid ulatuslikult rahvusvahelistunud, et anda üliõpilastele ülemaailmne pädevus, mida nad peavad konkureerima nii oma riigis kui ka välismaal.

"Teadmised on taas sündinud". See on meie väga tähtis moto maailma kriiside ajal ja näitab, kuidas me tunneme võimalusi ja vastutust. Alfred Nobel Open Business School ühinedes võime kogeda mitmesuguseid võimalusi, mis vastavad missiooni kirjeldusele ja ärikooli jätkuvale pühendumusele.

Meie avatud ärikoolituse uued standardid annavad teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis on vajalikud informeeritud maailma elamiseks ja rahuldava elukvaliteedi saavutamiseks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Alfred Nobel Open Business School

See on programm, kus õpilased peavad näitama, et nad on kogu personali kvalifikatsiooni omandanud inimestevahelised, iseõppimis-, uurimis- ja esitusoskused. ... [+]

See on programm, kus õpilased peavad näitama, et nad on kogu personali kvalifikatsiooni omandanud inimestevahelised, iseõppimis-, uurimis- ja esitusoskused.

Hindamine on välja töötatud selleks, et julgustada oskusi, mis annavad õpilastele väga tugeva aluse külalislahkuse ja turismisektori edasiseks edendamiseks.

Üliõpilased saavad kaks diplomit, üks Alfred Nobel Open Business School Šveitsist ja teine ​​CTH-st, mis on QCF-i kvalifikatsiooni tõendav kvalifikatsioon.

Kvalifikatsioonide ja eksamite määruse (Ofqual) amet reguleerib Inglismaal kvalifikatsiooni, eksameid ja hinnanguid.

Õpilased peavad saavutama:Mõlemad kohustuslikud üksused, mis annav... [-]
Šveits Effretikon
Avatud registreerimine
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alfred Nobel Open Business School

Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises on 120 krediidi kvalifikatsiooni. ... [+]

Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises on 120 krediidi kvalifikatsiooni.

Kõik õppijad peavad täitma viie põhiosa, mille kogusumma on 75 ainepunkti.

Tuumaelektrijaamad

Strateegiline planeerimineStrateegiliste juhtide finantseerimineStrateegilise arengu uuringudOrganisatsiooni käitumineJuhtkonna ja strateegilise juhtimise isiklik areng

Õppijad teevad seejärel valimata marsruudi või ühe nelja Pathways : rahandus, turundus, inimeste haldamine või rahvusvaheline.

Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises - jaotamata marsruutTase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises (rahandus)Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises (turundus)Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises (inimeste juhtimine)Tase 7 laiendatud diplom strateegilises juhtimises (rahvusvaheline)... [-]
Šveits Effretikon
Avatud registreerimine
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
.
Address
Bahnhofstrasse 28, 2. OG,
CH-8307 Effretikon, Zurich, Šveits