Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Valmistades teid ette homseks äriks, American University in Switzerland üks Šveitsi juhtivaid rahvusvahelisi äriülikoole, mis asuvad La Tour-de-Peilzis Genfi järve kaunil kaldal Olümpiapealinna Lausanne'i lähedal ja Genfis, diplomaatia keskuses. .

Kogu oma 45-aastase ajaloo vältel on AUS ette valmistanud rahvusvahelistele äritudengitele tänased teadmised, tööriistad ja väljaõppe, et olla positiivne panus homse ettevõtlusorganisatsiooni üldjuhtimisse.

Pakkudes AUS-ile kohandatud haridust rahvusvahelises ja multikultuurses keskkonnas koos praktiliste ja teoreetiliste kursustega, mis on olulised tänapäeva turul, pakub uus, dünaamiline ja ambitsioonikas personal, kes pakub kõigile õpilastele personaalset lähenemist - nii klassiruumis kui ka väljaspool kooli - .

Missioon ja visioon

American University in Switzerland missiooni kirjeldus esindab meie filosoofiat ja juhendab meid strateegia kujundamisel maailmatasemel asutuse pideva täiustamise suunas.

AUS valmistab rahvusvahelise äritudengi ette teadmiste, tööriistade ja koolitusega, et olla positiivne panus mis tahes ettevõtlusorganisatsiooni üldisesse juhtimisse.

AUSi üldjuhtimise kolm sammast on:

  • Teadmised: AUS püüab levitada teadmisi ja õpetada, kust leida vastuseid teadmiste lünkadele.
  • Tööriistad: AUS püüab õpetada analüütiliste vahendite kasutamist probleemide lahendamisel ja keerukate otsuste tegemisel.
  • Koolitus: AUS püüab distsiplineeritud koolituse kaudu isiklikke oskusi parandada.

AUS-i visioon on pakkuda koolitust ja koolitust homse päeva pädevatele ja vastutustundlikele ärijuhtidele. Kõik AUS-i programmid on mõeldud teadmiste arendamiseks inimeste käitumisest, kultuurilisest tundlikkusest ja globaalsest perspektiivist ettevõtluses ja poliitikas.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Akrediteerimise liikmesused

Rahvuslik

AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées (liige)

Vaudi kantonis asutatud erakoolide mittetulunduslik ja apoliitiline võrgustik, mis ühendab ümber üldised õpetamis- ja kutseõppeorganisatsioonid, päeva- või internaatkoolid ning mis on mõeldud igas vanuses ja päritolu õpilastele ja õpilastele, diskrimineerimata rass või ülestunnistus.

Kõrghariduse õppekavade ja haridusteenuste õppeprogrammide paneel mainekas mitmekultuurilises keskkonnas. Ülemaailmselt tunnustatud diplomid kinnitavad pedagoogilise templi “Šveitsi koolid” kvaliteeti ja mainet.

Rahvusvahelise kutsumuse ja tuntusega internaatkoolide rühm, mis pakub kõrgetasemelisi haridustingimusi ja esinemisi, vastates igasuguse looduse ja päritolu vajadustele ja nõudmistele.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (liige)

Šveitsi erakoolide föderatsiooni eesmärk on näidata ja tagada Šveitsi haridusasutuste olulist väärtust kogu maailmas.

Šveitsi-Ameerika kaubanduskoda (liige)

Šveitsi-Ameerika kaubanduskojal on oluline roll ja aktiivne roll abistamaks USA Šveitsi ettevõtteid ja Šveitsi USA ettevõtteid oma äri laiendamisel.

Rahvusvaheline

IACBE - rahvusvaheline ettevõtlusõppe akrediteerimise nõukogu (akrediteerimine)

IACBE on tunnustatud kõrghariduse akrediteerimise nõukogu (CHEA) poolt. CHEA eesmärk on kontrollida ja kinnitada piirkondlike, usupõhiste, eraelukarjääri ja programmiliste akrediteerimisega tegelevate organisatsioonide kvaliteeti. IACBE akrediteerib äriprogramme, mis viivad kraadi omandamiseni sidus-, bakalaureuse-, magistri- ja doktoritasemel kogu maailmas asuvates kõrgkoolides, mis annavad bakalaureuse- ja / või kraadiõppe kraadi.

Ameerika ettevõtluskõrgkool on saanud oma äriprogrammidele spetsiaalse akrediteerimise ettevõtlusõppe rahvusvahelise akrediteerimise nõukogu (IACBE) kaudu, mis asub aadressil 11374 Strang Line Road Lenexas, Kansas, USA.

ECBE - Euroopa ettevõtlusõppe nõukogu (akrediteerimine)

Euroopa ettevõtlusõppe nõukogu ECBE on rahvusvaheline mittetulunduslik haridusorganisatsioon, mis on registreeritud Brüsselis. See on pühendunud akadeemiliste ja kutseõppeasutuste toetamisele ettevõtluses ja sellega seotud valdkondades. See pakub nõustamis- ja konsultatsiooniteenuseid, et julgustada ja toetada asutusi pühenduma pidevale täiustamisele, osaledes selle akrediteerimisprotsessides.

IATA - Rahvusvaheline õhutranspordi assotsiatsioon

Rahvusvaheline õhutranspordi assotsiatsioon (IATA) on maailma lennuettevõtjate ametiühing, mis esindab umbes 290 lennuettevõtjat ehk 82% kogu lennuliiklusest. Toetame paljusid lennundustegevuse valdkondi ja aitame kujundada tööstuspoliitika kriitilistes lennundusküsimustes.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

American University in Switzerland

„Ülemaailmne küberturbe turg peaks kasvama praeguselt enam kui 120 miljardilt dollarilt 2024. aastaks üle 300 miljardi dollarini.” Pärast põhjalikke turu-uuringuid ja IT- ... [+]

Küberturvalisuse juhtimine

"Ülemaailmne küberturbe turg peaks kasvama praegusest turuväärtusest enam kui 120 miljardit dollarit 2024. aastaks üle 300 miljardi dollarini."

Miks küberturbe ärijuhtimine?

Pärast ulatuslikke turu-uuringuid ja IT-spetsialistide, professorite ja ettevõtete tagasisidet leiti tohutut puudust tehniliste küberturbepersonalide jaoks, kellel on juhtimisrollidele üleminekuks vajalikud ärioskused. Nende oskustega inimese karjäärivõimalused on tohutud ja laienevad kiiresti.

Miks just Šveits?

Mugavalt ettevõtte peakontori lähedal digitaalse turvalisuse alal maailmas juhtiv AUS on ainulaadses positsioonis, et pakkuda oma tudengitele juurdepääsu ülipopulaarsetele õppejõududele, praktikakohtadele ja ettevõtete külastustele, mida pole võrreldav ühegi teise kõrghariduse instituudiga. See ainulaadne pakkumine on aidanud muuta AUSi küberjulgeoleku ärijuhtimise kuldstandardiks ja üliõpilaste jaoks väga soovitud sihtkohaks kogu maailmas.... [-]

Šveits La Tour-de-Peilz
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University in Switzerland

AUS magistriprogramm lennunduse juhtimises pakub lõpetajatele vajalikke oskusi ja teadmisi karjääriks ärijuhtimises. Kursuse õppekava sisaldab peamisi tööriistu teie ette ... [+]

Kraadi ülevaade

AUS magistriprogramm lennunduse juhtimises pakub lõpetajatele vajalikke oskusi ja teadmisi karjääriks ärijuhtimises. Kursuse õppekava sisaldab peamisi tööriistu teie ettevõtte võimekuse laiendamiseks ja on ülemaailmse iseloomuga, et valmistada õpilasi ette 21. sajandi äriprobleemidele.

AUS ületab lõhe lennundusalaste kogemuste ja juhtimisalaste teadmiste vahel. Tuginedes traditsioonilistele Šveitsi külalislahkuse koolitustele ja ettevõtluse põhialustele, õpivad õpilased looma elukestvaid kliente. Kuna AUS-is tunnistame, et õhutranspordi valdkond pole midagi enamat kui lihtsalt klientide füüsiline liigutamine, tähendab see klientide emotsionaalset liikumist.... [-]

Šveits La Tour-de-Peilz
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University in Switzerland

AUS magistriprogramm rahvusvahelises ärijuhtimises, mille spetsialiseerumine on luksusjuhtimine, annab lõpetajatele vajalikud oskused ja teadmised luksusbrändide juhtimis ... [+]

Kraadi ülevaade

AUS magistriprogramm rahvusvahelises ärijuhtimises, mille spetsialiseerumine on luksusjuhtimine, annab lõpetajatele vajalikud oskused ja teadmised luksusbrändide juhtimise karjääriks. Kursuse õppekava sisaldab peamisi tööriistu teie ettevõtte võimekuse laiendamiseks ja on ülemaailmse iseloomuga, et valmistada õpilasi ette 21. sajandi äriprobleemidele.

Miks just AUS-kraadVäikesed klassid

AUS-i pühendumus üliõpilaste lõplikule kogemusele hõlmab õige arvu õppejõude, et tagada klasside väiksus ja sellele järgnev isiklik toetus õpilastele klassiruumis ja väljaspool seda. Väikesed klassid tagavad täieliku läbisaamise nii õppimist juhtiva professori kui ka paljude erialase ja kultuurilise taustaga kaasõpilastega.... [-]

Šveits La Tour-de-Peilz
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

American University in Switzerland

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Šveits