American University in Switzerland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

American University in Switzerland ajalugu

Valmistades teid ette tänapäevaseks ettevõtluskeskkonnaks, on American University in Switzerland üks Šveitsi juhtivaid rahvusvahelisi äriülikoole, mis asub La Tour-de-Peilzis. Genfi järve kaldal asuv AUS asub Olümpiapealinna Lausanne'i ja Genfis, diplomaatia keskuse lähedal.

Kogu oma 29-aastase ajaloo vältel on AUS valmistanud rahvusvaheliste üliõpilaste ette asjakohaseid äriteadmisi, tööriistu ja koolitust, et nad saaksid oma karjääri jooksul positiivse panuse igasse organisatsiooni.

Isikupärastatud hariduse pakkumine rahvusvahelises ja mitmekultuurilises keskkonnas koos praktiliste ja asjakohaste programmidega. AUS pakub kõigile oma õpilastele dünaamilist ja ambitsioonikat kultuuri nii klassiruumis kui ka väljaspool kooli.

Missioon

Valmistage ette rahvusvahelisi üliõpilasi, kellel on asjakohaseid äriteadmisi, tööriistu ja koolitust, et nad saaksid oma karjääri jooksul positiivse panuse igasse organisatsiooni.

AUS kolm sammast

Teadmised
  • AUS püüab levitada teadmisi ja õpetada, kust leida vastuseid teadmiste lünkade korral.
Tööriistad
  • AUS püüab õpetada probleemide lahendamiseks ja keerukate otsuste tegemiseks vajalikke analüütilisi vahendeid.
Oskused
  • AUS püüab arendada õpilaste pehmeid ja raskeid oskusi, et nad saaksid areneda pidevalt muutuvas ja väljakutseid pakkuvas töökeskkonnas.

Vilistlased

Meie vilistlased töötavad ja reisivad nüüd mööda maailma, tehes ühiskonnas iga päev muudatusi. Oleme rõõmsad, et nii paljud meie õpilased on jätkanud edukat karjääri ja võimalusi.

Visioon

AUS-i visioon on pakkuda väljaõpet ja koolitust homse päeva pädevatele ja vastutustundlikele ärijuhtidele. Kõigi AUS-i programmide eesmärk on kasvatada arusaamist inimeste käitumisest, arendades samal ajal kultuurilist tundlikkust ja saavutades äri- ja poliitilises plaanis globaalse perspektiivi.

Professionaalne võrk

Šveitsi Ameerika ülikool pakub üliõpilastele võimalust saada osa oma professionaalsest võrgustikust ja ehitada seda oma karjääri toetamiseks ning elukestvate sõprussuhete loomiseks.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

Ülikoolielu

"AUS pakub õpilastele ainulaadset multikultuurset keskkonda, kus nad saavad kogu ülejäänud elu arendada sõprussuhteid ja professionaalseid võrgustikke."

Dr M El Khansa

president

Avastage AUS

Genfi järve kaldal Šveitsi Rivieral asuv AUS pakub tudengitele ülikoolielamust koos seguga kosmopoliitsest linnaelust ja maalilisest rahulikust. Pakutakse tohutult võimalusi seiklemiseks suusatamisest matkadeni, kellast šokolaadini ja vahepealsetest hingematvatest maastikest. Šveitsis õppimine on tõesti kord elus võimalus.

Omaks elu Šveitsis

AUS-is ei toeta me mitte ainult oma tudengi akadeemilist haridust, vaid tahame ka tagada, et kasutaksite Šveitsis tudengina maksimaalselt ära oma aega.

AUS on kaasav-mitmekultuuriline ülikoolilinnak, mis pakub isikupärastatud hariduskogemust, aga ka õpilaskogemust, mis võimaldab teil isiklikult areneda ja kasvada karjääritoe, õpilaste tegevuse ja muu abil. Meie pühendunud töötajad toetavad kõiki tudengeid ja tagavad, et nad saaksid oma ülikoolikogemustest ja Šveitsis viibitud ajast maksimaalselt kasu.

Ülikoolilinnaku kogemus

American University in Switzerland on pühendunud pakkuma kõigile tudengitele põhjalikku haridusalast kogemust. Loodame, et kogu AUS-is oldud aja jooksul saate kasvada meie üliõpilaskonna lahutamatuks osaks, jagades oma ainulaadset kogemust teiste abistamiseks ja toetamiseks.

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

Asukohad

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Šveits