Loe ametlikku kirjeldust

Hüppelaud teie töö poole

CANVAS pakub CANVAS visuaalse kunsti valdkonnas lahenduse oma karjääri moodi ja disaini valdkonnas , mis kuuluvad selle maailma teedrajavatesse tööstusharudesse.

Rohkem kui 25 aastat tagasi Lausanne'i (Šveits-Romande) südames asutatud CANVAS kool kogeb viimase 15 aasta jooksul märkimisväärset ja püsivat arengut. Selle asutajad, kes on algselt koolitanud Šveitsi Grandes Ecolesis ja kes on kirglikud disaini ja pedagoogika vastu, on loonud Instituudi Supérieur des Arts et Techniques de la Mode. Kõigi kutsealade poolt tunnustatud Šveitsi riigiasutused (CIO, AI ja), ka rahvusvahelisel tasandil (FEDE, ÜRO, Euroopa Nõukogu ja), CANVAS kool, esimene klass, triumfeerib regulaarselt kõige mainekamates Kaasaegsete noorte koolitus- ja koolitusstandardite rakendamisel on ta sarnaselt rahvusvahelistele organisatsioonidele võtnud silmapaistva koha.

Kogemused loovuse teenimisel

Osalege CANVAS professionaalsuses, et tagada teie ambitsioonidele vastav edukas karjäär!

CANVAS kool, mida tunnustatakse kõrge eristusvõimega ARTS-is

Päeval või õhtul õpetatavad klassid pakuvad erinevaid paindlikke tunde, mis võimaldavad kõigil koostada kohandatud ajakava isiklike, perekondlike ja tööalaste piirangute paremaks haldamiseks.

Üliõpilaste kutsealase integratsiooni küsimuses tähelepanelik õppejõud kohandab ja kohandab oma õppetööd iga õppija teaduskondadele, austades samas tööturu ootusi.

A model poses for photographers backstage at Mercedes-Benz Fashion Week.Flaunter.com / Unsplash

Uus pedagoogika CANVAS

CANVAS koolitus ühendab nii teoreetilisi kui ka praktilisi lähenemisviise, mis on seotud kavandatud ametite kunstiliste ja tehniliste aspektidega. Need didaktilised tööriistad võimaldavad õpilasel mõista ja vallata erialasid tervikuna, et end kursuse lõpus nendes valdkondades professionaalselt sisse seada.

CANVAS interaktiivsuses ettevõtetega pakub CANVAS kool hariduse paindlikkust, kuulamisvõimet, mis on kohandatud iga õpilase ambitsioonidele.

Osalemine paljudes välismaailmaga seotud projektides annab kõigile tööturukogemuse ja esimese professionaalse võrgustiku (rahvusvahelise võrgustiku) arendamise.

Formatsioonid arenevad pidevalt ja leiutavad end vastavalt maailmaturu arengule, püsivas majanduslikus ja sotsiaalses muutuses.

Treening

CANVAS pakub kättesaadavat koolitust erinevatel tasanditel:

  • Õppepraktikale eelnev periood (kunstialase ettevalmistuse aasta)
  • Professionaalne (lõpetanud)
  • Superior (bakalaureuse)
  • Täienduskoolitus (tunnistus)
  • spetsialiseerumine
  • Tasuta kursused
  • Rahvusvaheline õppekava

CANVAS , oluline ja mõjukas kirglike loojate kogukond, mitmekultuurilises keskkonnas.

Tunnustus, mis ulatub väljapoole Šveitsi piire, kunstiline lähenemine, mis võtab kasutusele meie maailma erinevad kultuurid, isiklik ja professionaalne rikastamine.

Lisateave lisatud.

kvalifikatsiooni

Õppekavade tasemed : bakalaureus, magistrikraad, tunnistus, ettevalmistus (ettevalmistav aasta)

CANVAS kooli diplomid on kinnitanud ja kinnitanud FEDE (Euroopa koolide föderatsioon).

CANVAS kursustel antakse välja Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemi ( ECTS ) rakendatud diplomeid.

ETHICASe sertifitseeritud grupp CANVAS tagab juhtivate koolide kvaliteedi ja Ühendatud Koolide võrgustik on rahvusvaheliselt tagatud avamine.

Lisaks on CANVAS Euroopa eksamikeskus, mida tunnustatakse ja palutakse vaheldumisi erinevatele DEESidele ja magistritele.

Õppeprogrammid

CANVAS kooli erinevad õppeprogrammid on kavandatud hõlmama kõiki teadmisi erialade kohta. Õpetatavate erialade kombinatsioon, mida soosib ühe õppeaine järjekindel seostamine teisega, võimaldab optimaalset täiendavust ja põhjalike ja rahuldust pakkuvate koolituskursuste loomist, mis valmistaksid õpilast tõhusalt ette tema tulevaseks ametiks.

Lisateabe saamiseks igal kursusel õpetatavate kursuste kohta saate alla laadida allpool soovitud koolitusele vastava dokumendi.

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse