CIES - International Centre for Sports Studies

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

CIES - International Centre for Sports Studies on sõltumatu õppekeskus, mis asub Šveitsis Neuchâtelis. See loodi 1995. aastal Fédération Internationale de Football Associationi (FIFA), Neuchâteli ülikooli, linna ja Neuchateli osariigi vahel.

Pilt: FIFA peaministri FIFA 18. väljaanne kodus FIFA tervitas nii FIFA president Gianni Infantino ja peasekretär Fatma Samoura.

Multidistsiplinaarse lähenemise kasutamine CIES pakub spordi maailmale teadustöö, tipptasemel haridust ja nõustamisteenuseid eesmärgiga ületada tänapäeva ühiskonnas spordi keerukus ja parandada selle juhtimist ja juhtimist kõikides spordis.

Rahvusvahelise keskusena säilitab CIES kvalifitseeritud ja mitmekesine personal ning laiendab pidevalt partnerlusi üksikisikute, ülikoolide ja spordiorganisatsioonidega kogu maailmas.

MEIE MISSIOON

CIES julgustab pidevat arengut ja säästvat arengut spordi juhtimisel kogu maailmas, kasutades täielikult ära oma partnerite rahvusvahelist võrgustikku. Aktiivselt edendame teadmiste ja kogemuste pidevat vahetamist kõigist meie teadus- ja hariduspartneritest. on koht, kus akadeemiline uurimus vastab praktilisele juhtimisele, mille tulemuseks on teadusuuringutega seotud lahendused, mida saab kohaneda kohalike vajaduste ja nõuetega.

Asukohad

Neuchâtel

CIES International Centre for Sports Studies

Address
International Centre for Sports Studies
c/o Hôtel DuPeyrou
Avenue DuPeyrou 1

2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Šveits
Telefon
+41 32 718 39 09

Leicester

Address
Leicester, Inglismaa, Suurbritannia

Milano

Address
Milano, Lombardia, Itaalia