Loe ametlikku kirjeldust

CIES - International Centre for Sports Studies on sõltumatu õppekeskus, mis asub Šveitsis Neuchâtelis. See loodi 1995. aastal Fédération Internationale de Football Associationi (FIFA), Neuchâteli ülikooli, linna ja Neuchateli osariigi vahel.

Pilt: FIFA peaministri FIFA 18. väljaanne kodus FIFA tervitas nii FIFA president Gianni Infantino ja peasekretär Fatma Samoura.

Multidistsiplinaarse lähenemise kasutamine CIES pakub spordi maailmale teadustöö, tipptasemel haridust ja nõustamisteenuseid eesmärgiga ületada tänapäeva ühiskonnas spordi keerukus ja parandada selle juhtimist ja juhtimist kõikides spordis.

Rahvusvahelise keskusena säilitab CIES kvalifitseeritud ja mitmekesine personal ning laiendab pidevalt partnerlusi üksikisikute, ülikoolide ja spordiorganisatsioonidega kogu maailmas.

MEIE MISSIOON

CIES julgustab pidevat arengut ja säästvat arengut spordi juhtimisel kogu maailmas, kasutades täielikult ära oma partnerite rahvusvahelist võrgustikku. Aktiivselt edendame teadmiste ja kogemuste pidevat vahetamist kõigist meie teadus- ja hariduspartneritest. on koht, kus akadeemiline uurimus vastab praktilisele juhtimisele, mille tulemuseks on teadusuuringutega seotud lahendused, mida saab kohaneda kohalike vajaduste ja nõuetega.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

CIES - International Centre for Sports Studies

Korraldab CIES - rahvusvaheline spordiuuringute keskus koostöös kolme ülikooliga: De Montfort ülikool Leicesteris (Inglismaa), SDA Bocconi juhtimiskool Milano (Itaalia) j ... [+]

FIFA Master - rahvusvaheline juhtimine, õiguse ja humanitaarteadused spordi valdkonnas

Korraldab Rahvusvaheline Sportuuringute Keskus (CIES) koostöös kolme ülikooliga: De Montfort'i ülikool Leicesteris (Inglismaa), SDA Bocconi juhtimiskool Milano linnas (Itaalia) ja Neuchâteli ülikool (Šveits), FIFA magistrijuhatus Spordi õigus ja humanitaarteadused loodi selleks, et edendada juhtimisharidust spordimaailmas. See on välja töötatud selleks, et saada ülemaailmse kraadiõppe programm, mis arendab kõiki juhte, kes suudavad toime tulla järjest keerukama spordimaailmaga.

Pilt: FIFA peaministri FIFA 18. väljaanne kodus FIFA tervitas nii FIFA president Gianni Infantino ja peasekr... [-]
Šveits Neuchâtel Suurbritannia Leicester Itaalia Milan  + 2 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CIES International Centre for Sports Studies
Address
International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1
2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Šveits
Koduleht
Telefon
+41 32 718 39 09
Address
Leicester, England, Suurbritannia
Address
Milan, Lombardy, Itaalia