ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

122193_180531-poster_presentations-004.jpg

ETH Zürich

Vabadus ja isiklik vastutus, ettevõtlikkus ja avatud olek: ETH Zürich seisab tõeliste Šveitsi väärtuste aluspõhjal.

Meie teaduse ja tehnoloogia ülikool sai alguse 1855. aastal, kui tänapäevase Šveitsi asutajad lõid selle innovatsiooni ja teadmiste keskuseks.

Zürichi ETH-s avastavad tudengid ideaalse keskkonna iseseisvaks mõtlemiseks, uurivad kliimat, mis inspireerib tipptulemusi. Euroopa südames asuv, kuid kogu maailmas ühendusi loov ETH Zürich on teerajaja tõhusate lahenduste jaoks täna ja homme aset leidvatele globaalsetele väljakutsetele.

Portree

Vabadus ja isiklik vastutus, ettevõtlikkus ja avatud olek: ETH Zürich seisab tõeliste Šveitsi väärtuste aluspõhjal. Meie teaduse ja tehnoloogia ülikool sai alguse 1855. aastal, kui tänapäevase Šveitsi asutajad lõid selle innovatsiooni ja teadmiste keskuseks. Zürichi ETH-s avastavad tudengid ideaalse keskkonna iseseisvaks mõtlemiseks, uurivad kliimat, mis inspireerib tipptulemusi. Euroopa südames asuv, kuid kogu maailmas ühendusi loov ETH Zürich on teerajaja tõhusate lahenduste jaoks täna ja homme aset leidvatele globaalsetele väljakutsetele.122192_190917-istp-siptalk6-IM5A4624-web-2400.jpg

Faktid

  • 19 800 üliõpilast, sealhulgas 4000 doktoranti, enam kui 120 riigist
  • 500 professorit
  • Alates 1996. aastast 355 spin-offi
  • 21 Nobeli preemia laureaati, nende hulgas Albert Einstein ja Wolfgang Pauli (1 välja medali võitja, 2 Pritzkeri auhinna võitjat)
  • Aastas antakse 90 patenditaotlust ja 200 leiutiste aruannet
  • 1,8 miljardit Šveitsi franki, mis moodustab föderaalvalitsuse 1,3 miljardi Šveitsi frangi suuruse põhitoetuse
  • 9. koht edetabelis (2016)
  • QS edetabelis 8. koht (2016)
  • 19. koht ARWU edetabelis (2016)

Peamised fookusalad

Inimkonna peamiste väljakutsetega toimetulemiseks on sageli vaja kombineerida distsiplinaarset lähenemist multidistsiplinaarsetes meeskondades või multidistsiplinaarset lähenemisviisi. Seetõttu keskendub ETH Zürich lisaks osakondade tegevusele ka mitmele peamisele fookusvaldkonnale. Uurimistöö keskendub ühiskonna vajadustele - olgu see siis kohalikul, riiklikul või globaalsel tasandil - ja annab seega väärtusliku panuse poliitikasse, majandusse ja ühiskonda.122195_181106-kolloquium-011.jpg

ETH Zürichi peamised fookusvaldkonnad on järgmised:

Meditsiin

Tehnika- ja teadusülikoolina on ETH Zurich andnud aastakümneid olulise panuse meditsiini arengusse läbi fundamentaaluuringute, prognostika, diagnostika ja teraapia tehnoloogiate arendamise, spin-off ettevõtete asutamise, koolitus- ja haridusprogrammide ning taristu.

Andmed

Zürichi ETH teadlased töötavad välja uusi lähenemisi andmeteadusele ja masinõppele, et kindlustada ja hinnata tohutul hulgal andmeid.

Jätkusuutlikkus

Toiduga kindlustatus, energiavarustus ja kliimamuutused, meie elupaikade jätkusuutlik kujundamine ja loodusvarade hoolikas käitlemine on ühed suurimad ülemaailmsed väljakutsed. ETH Zürich on neid teemasid intensiivselt uurinud aastakümneid ning on täna energia-, toitumis- ja keskkonnauuringute juht.

Tootmistehnoloogiad

Ettevõtte majanduslik edu sõltub tema võimest arendada uuenduslikke tooteid ja tagada kulutõhus tootmine. ETH Zürichi teadustöö aitab kaasa tulevikku suunatud tootmisprotsesside ja tootmistehnoloogiate väljatöötamisele.

Kriitilise mõtlemise algatus

ETH Zürich käivitas 2012. aastal kriitilise mõtlemise algatuse (CTETH) eesmärgiga koolitada ETH õpilasi kriitiliselt ja iseseisvalt mõtlema. See algatus võimaldab ülikoolil pakkuda lisaks erialastele teadmistele ka kriitilist mõtlemist ning suhtlemis- ja juhtimisoskust.

Zurich122197_180920-kolloquium-028.jpg

Asukohad

Zürich

Address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

Zürich, Zürich, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega