Loe ametlikku kirjeldust

Zurich

ETH Zürich

Vabadus ja isiklik vastutus, ettevõtlikkust ja avatust: ETH Zürich seisab alustala tõsi Šveitsi väärtused.

Meie ülikooli teaduse ja tehnoloogia pärineb aastast 1855. kui asutajad tänapäeva Šveits loodud seda kesklinnas innovatsiooni ja teadmisi.

ETH Zürich, õpilased avastada ideaalse keskkonna iseseisvat mõtlemist, teadlaste kliima, mis inspireerib tippsaavutused. Asub Euroopa südames, kuid luua sidemeid üle kogu maailma, ETH Zürich on teerajaja tõhusaid lahendusi globaalsetele väljakutsetele täna ja homme.

portree

Vabadus ja isiklik vastutus, ettevõtlikkust ja avatust: ETH Zürich seisab alustala tõsi Šveitsi väärtused. Meie ülikooli teaduse ja tehnoloogia pärineb aastast 1855. kui asutajad tänapäeva Šveits loodud seda kesklinnas innovatsiooni ja teadmisi. ETH Zürich, õpilased avastada ideaalse keskkonna iseseisvat mõtlemist, teadlaste kliima, mis inspireerib tippsaavutused. Asub Euroopa südames, kuid luua sidemeid üle kogu maailma, ETH Zürich on teerajaja tõhusaid lahendusi globaalsetele väljakutsetele täna ja homme.

Faktid ja arvud

  • 19800 õpilastele, sealhulgas 4000 doktoranti, üle 120 riigis
  • 500 professorit
  • 355 kaasmõju alates 1996
  • 21 Nobeli preemia laureaadid, sealhulgas Albert Einstein ja Wolfgang Pauli (1 Valdkonnad medal võitja, 2 Pritzker auhinna võitjad)
  • 90 patenditaotlused ja 200 leiutise aruanded igal aastal
  • CHF 1,8 miljardit, mis hõlmab CHF 1,3 miljardit põhirahastamiseks föderaalvalitsuse
  • 9. pingerida (2016)
  • 8. sisse QS hinne (2016)
  • 19. aastal ARWU hinne (2016)

Suunatud peamiselt

Et tulla toime inimkonna suuri väljakutseid, kombinatsioon distsiplinaarmenetluse lähenemisi multidistsiplinaarsete meeskondade või multidistsiplinaarse lähenemisviisi, on sageli vaja. See on põhjus, miks ETH Zürich keskendutakse mitmetele põhirõhk valdkondades lisaks osakondade tegevust. Uurimistöö keskendub ühiskonna vajadustele - olla, et kohalikul, riiklikul või globaalsel tasandil - ja nii teeb väärtusliku panuse poliitika, majanduse ja ühiskonna.

ETH Zürichi põhirõhk valdkonda on järgmised:

Meditsiin

Nagu teaduse ja tehnika ülikool, ETH Zürich on märkimisväärse panuse kõrgemasse meditsiin aastakümneid läbi alusuuringuid, arengu tehnoloogiate haigus-, diagnostika ja ravi, vundament spin-off ettevõtted, koolitus- ja haridusprogrammid ja infrastruktuuri.

andmed

Teadlased ETH Zürich on arendada uusi lähenemisviise andmete teaduse ja masin õppe tagamiseks ja hinnata tohutul hulgal andmeid.

jätkusuutlikkus

Toiduga kindlustatus, energia varustuskindluse ja kliimamuutustega, säästva disaini meie elupaikade ja ettevaatliku käsitlemise loodusvarad on ühed kõige suuremad ülemaailmsed väljakutsed. ETH Zürich on õppinud neid teemasid intensiivselt aastakümneid ja on täna juhtiv energia, toitumise ja keskkonnauuringuid.

Tootmistehnoloogiate

Ettevõtte majanduslik edu sõltub tema võimest arendada uuenduslikke tooteid ja tagada kulutõhus tootmiseks. ETH Zürichi teadustöö aitab kaasa arengule tulevikku suunatud tootmisprotsesside ja tootmistehnoloogiad.

Kriitiline mõtlemine algatus

ETH Zürich käivitas Kriitiline mõtlemine Initiative (CTETH) 2012. aastal eesmärgiga koolitus ETH õpilasi mõtlema kriitiliselt ja sõltumatult. See algatus võimaldab ülikooli anda kriitilise mõtlemise ja suhtlemise ja juhtimise oskusi lisaks erialastele teadmistele.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Saksa

See ülikool pakub ka:

MSc

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

See MAS on mõeldud õpilastele, kellel on MSc kraad füüsiline või tehnikateaduste (sh ka meditsiini, matemaatika ja arhitektuuri) ja selle eesmärk on karjääri, kus tugev o ... [+]

MAS teaduse, tehnoloogia ja poliitika ETH Zürich pakub nüüd uus MAS programmi teaduse, tehnoloogia ja poliitika. See MAS on mõeldud õpilastele, kellel on MSc kraad füüsiline või tehnikateaduste (sh ka meditsiini, matemaatika ja arhitektuuri) ja selle eesmärk on karjääri, kus tugev oskusi poliitika analüüsi ja poliitika juhtimine on oluline. Sellised oskused on suur nõudlus eelkõige valitsusasutuste, suur tehnoloogia ja bioteadused ettevõtted, konsultatsioonifirmad, rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonidega. Aasta esimesel poolel programm (4 kuud) on mõeldud täiskohaga uuring. Teine pool saab valmis läbi täis- või osakoormusega õpe koos internatuuri või erialase töö. Taotlused sügisel 2017 programmi vastuvõtt jooksvalt ja värbamisprotsessi sulgeb lõpus juuli 2017.... [-]

Šveits Zürich
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

Zürich, Zurich, CH
Social Media