School of Life Sciences FHNW, University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of Life Sciences Life Sciences tunduda põnev ... ja nad on! School of Life Sciences University of Applied Sciences ja Arts Loode-Šveits asub keskmes üks maailma juhtivaid Life Sciences piirkondades, "tri-kodanik" Basel, mis piirneb Šveits, Prantsusmaa ja Saksamaa. Me pidevalt võrrelda meie õppe-ja teadustöö rahvusvahelistele standarditele ja julgustada Transdistsiplinaarne samuti koostöö võrgustike ja mitmekesine partneritega. Meie eesmärk on rakendada põnev Maaülikooli majanduslikus kontekstis ja koos meie teadus partneritega, et luua omanäolise International University profiili. Kolleegid on tööstus ja teadusuuringud spetsialistidega. Nad uurivad uusimaid tehnoloogilisi suundumusi Life Sciences ja tegeleda erinevate teaduslike küsimuste kasutades kõige kaasaegsemaid seadmeid ja sees bioteaduste tööstus. Meie teadlased ja üliõpilased luua tugeva panuse teadus-, mis vähendada lõhet arenenud Life Sciences ja nende praktilisi rakendusi. Oleme õppiv organisatsioon julgust muutusteks, uuendustegevuse ja teadmiste edendamiseks suunatud poole praeguse ja tulevase turgudel. Selle tulemusena oleme pidevalt arendada meie kursustel. Me oleme teinud seda meie missiooniks on toetada noori ettevõtjaid luua spin-off ettevõtted ja töötada moodustada koostöövõrgustik neid. Täiendkoolitus Praktilised rakendused keskmes on meie täiendkoolitusõppekavade. See on meile oluline, et see, mida sa õpid, mida sa tegelikult vajad oma hilisema karjääri ja keegi on parema kvalifikatsiooniga levitada seda know-how kui töötavad spetsialistid. Meie õppejõud on eksperdid tööstus, avalik sektor ja teadusliku taustaga. Need kogenud spetsialistid sõnaõiguse ka sisu kohta meie täiendkoolitusõppekavade. Ajal kursused siis töö konkreetsete projektide ja oma paberid siis tegelema reaalse elu probleemid. Ütlematagi selge, et meie kaasaegne infrastruktuur on teie käsutuses kogu oma õppekava. Teadus-ja arendustegevus Seoses rakendusuuringud ja arendustegevus (R & D), tihe koostöö School of Life Sciences FHNW ja piirkondlikul, riiklikul kui ka rahvusvahelisel äriettevõtted hõlbustab juurdepääsu riigiasutuste state-of-the-art uurimistulemused ja transformeerunud ideid ellu suunatud tooteid ja protsesse. Meie teadus- ja arendustegevuses on interdistsiplinaarne ning keskendub nende kolme teadustöö valdkondades:

Molecular Technologies: tehnoloogia analüüs ja süntees toimeainete ja bioloogiliste süsteemide Ravitehnoloogiad: tehnoloogia arendamise ja farmaatsiatoodete ja meditsiiniseadmete keskkonnas ühilduv viis Keskkonnajuhtimise: tervikliku keskkonnajuhtimise säästva ressursikasutuse ja kaitse keskkonna elamisväärne

Interdistsiplinaarsus tähendab, et elu teadusega seotud valdkondades on kaardistatud kõik meie neli instituutide (keemia ja bioanalüütilistel, Ecopreneurship, Medical and Analytical Technologies ja Pharma Technology). Meie õppejõud on pärit eriala keemia, bioloogia, farmaatsia-, füüsika ja inseneri.

Asukohad

Basel

Address
School of Life Sciences FHNW
Gründenstrasse 40

4132 Basel, Baseli linn, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega