Franklin University Switzerland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kus te täna õppisite?

Franklini Ülikool Šveits on haridus, mis Uurib ja läheb kaugemale piire. See on kool, kus rahvused ja kultuurilised vaated kohtuvad ja loovad unikaalseid kogemusi. See on õppemeetod, mis sisaldab Reisida ja Interdistsiplinaarne uuring Õppekava tuumaks. Me viitan meie metoodikale ja missioonile kui Rahvusvaheline kohustus hariduses.

Franklini ülikool Šveitsis on eraõiguslik sõltumatu ülikool, mis asub Šveitsis. See asutati 1969. aastal Franklini kolledžiks. See pakub ainulaadset ja uuenduslikku lähenemist liberaalse kunstiharidusele, mida iseloomustab rahvusvaheline kokkupuude ja kogemuslik õppimine kultuuriliselt mitmekesises keskkonnas. Franklini Ülikool Šveitsis on ainulaadses olukorras akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikides kui Šveitsi ülikoolisüsteemisFranklini juures on vaja uudishimu. Saate iga semestri jooksul akadeemilise reisimise kursuse, nähes oma silmaga tutvumiseks kohti. Sa käid klassis rahvusvaheliste õppejõudude ja Õpilased üle 50 riigi. Sul on võimalus reisida iseseisvalt ja teha internatuuri rahvusvaheliselt. Teete teadusuuringuid ja arendate kriitilist perspektiivi. Te lõpetate kraadi, mis on Akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikides kui ka Šveitsis. Te olete õppinud, kuidas kohaneda mis tahes olukorraga lennul. Sa oled maailma reisija. Sul on Kõik, mida vaja, et olla edukas. Tule meiega Kreeka, Malawi, Prantsusmaa, Jaapani, Šotimaa, Islandi, Korea, Botswana, Itaalia või India juurde; Ja ennekõike Õppima Šveitsis, Tõeline ristteel keelte ja kultuuride südames Euroopas. Kasutage võimalust saada haridust nagu ükski teine.

Ideaalne asukoht

Šveitsi Alpid. Liidjärved. Vahemere kliima. Itaalia maitse. Rahvusvaheline rahvastik. See on linn, keda me kutsume kodu: Lugano, Šveits. Franklini asutajad Valis Lugano ideaalseks kohaks sellise kooli jaoks, mida nad olid ette näinud kõigil neil põhjustel ja rohkem. Lugano kosmopoliitne iseloom on keskseks kogemuseks Elu FranklinisJa ülikoolilinnad on Lugano kesklinnast vaid kakskümmend minuti jalutuskäigu kaugusel, kus raudteed ja lennuettevõtjad ühendavad õpilasi kogu Euroopaga.

Külastage Franklini Ja vaata, miks nii palju õpilasi tunnevad meie ülikoolilinnakus ja Lugano kogukonnas kodus. Me tervitame teid, teie sõpru ja perekonda, et kogeda, mida tähendab meie rahvusvahelises keskkonnas elada ja õppida.

Piiranguta uurimuslik haridus

Piirideta: mitte mingil viisil piiratud; Millel puuduvad piirid

Me teame, et alati on piirid, kuhu saate minna ja mida saate teha oma kraadi omandamise ajal, kuid me püüame neid piire vaidlustada niipalju, kui nad lähevad. Teistes ülikoolides võivad piirid hõlmata paindumatud õppekavasid, jäigaid sotsiaalseid traditsioone, akadeemilisi kalendreid, mis takistavad reisimist ja kolledži mikrokultuuri, mis suhtleb ümbritseva kogukonnaga vähe. Franklin võtab teistsuguse lähenemisviisi. Kursuste programmidega, mis pakuvad palju võimalusi interdistsiplinaarsetele kogemustele, Akadeemiline reisimine ja Otsene suhtlemine mitmekeelse Šveitsi kogukonnaga, Füüsiliste ja sotsiaalsete piiride ületamine muutub teie jaoks teisejärguliseks. Franklini õppekava on nii keskendunud kui interdistsiplinaarne, kui soovite. Pakume Kvaliteetsed akadeemilised programmid Võimeliste teadlaste poolt õpetatud - kui me seda ei tee, siis me ei oleks Akrediteeritud kahes riigis - kuid me läheme kaugemale otsesemast tee pakkuma paljusid peamisi äriühinguid, millel on palju rõhuasetusi, nagu näiteks rahvusvahelise juhtimise rõhuasetusega turunduses või Visual Communication Arts rõhuasetus Fashion Studies. Pakume võimalust Ühendada peamised äriühingudNagu näiteks majandusteadus koos itaaliaõpingute või psühholoogiaga kommunikatsiooni- ja meediumiteaduste alal ning paljud meie üliõpilased kahekordse suurusega või mitmekordsed Alaealised.

Lisaks Franklin on väike. Paljud võimalused kogeda juhirolli, nagu näiteks üliõpilasesindus, akadeemiline mentorlus, üliõpilasklubid või elanike abistamine, on nende õpilaste jaoks väga saavutatavad eesmärgid. Nagu igaüks Franklin ütleb, Franklin on see, mida te sellest teete.

Exploratory: tehtud või loodud, et midagi leida või midagi rohkem teada saada

Franklini asutasid inimesed, kes uskusid, et teiste kultuuridega suhtlemine otseselt reisimise kaudu oli oluline õppimiskogemus ja et see oli ainus võimalus luua mõistmist erinevate rahvaste inimeste vahel. Akadeemiline reisimine On alati olnud Franklini õppekava põhiosa. Kui palju ülikoole saab oma kursusi kaardistada maailma kaardil?

Haridus: teadmised, oskused ja arusaam sellest, et saate kasu koolist, kolledast või ülikoolist

Franklini hariduse väärtus on rohkem kui lihtsalt karjääri valdkonnas kasutatava teabe kogumine. Franklini kogemus avab maailmale oma mõtte, ja sa saad tõelise inimese arusaamise, mis annab sulle vahendid, mida pead liideriks saama. Juhtimine on inimeste mõistmine, nende soovide ja erinevuste mõistmine ning Franklini interdistsiplinaarne kultuuridevaheline õppekava, asukoht ja rahvusvaheline üliõpilaste / õppejõudude elanikkond loovad ideaalse keskkonna sellise arusaamise arendamiseks.

Meie vilistlased on meeskonnajuhid ja ettevõtjad, kes lisavad väärtust rahvusvahelistele ettevõtetele, uutele ettevõtetele, valitsusasutustele ja mittetulundusühingutele mitmetes maailma riikides. Nad ei peatu piiridel ja uuendavad uusi teid luues. See on Franklini kogemus, mis annab neile vahendid edu saavutamiseks.

See on piiramatu uurimuslik haridus.

Asukohad

Sorengo

Address
Via Ponte Tresa 29
Lugano

6924 Sorengo, Ticino, Šveits
Telefon
+41 919863613

Lugano

Address
Lugano, Ticino, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega