Loe ametlikku kirjeldust

Genfi IT Instituut on infotehnoloogia kooli Genfis Šveitsis.

Alates 1996. aastast on rahvusvaheline üliõpilaskonna ja teaduskonna, see on keskendunud koolitus süsteemid praktikas orienteeritud täiesti programmid valmistub kõrge diplomite ja kraadide reageerib kasvavaid nõudmisi IT turul.

Peamine eesmärk:

Peamine eesmärk on reageerida tööstuse ja turu nõuetele, andes rohkem tähtsust praktilistel kaalutlustel. Meetod õpetus baseerub tõhus, väikese grupi, koolitusseminaridega.

Omadused meie kursustel:

Meie kursused on suunatud praktika. Meie kursused vastama kiirelt kasvav vajadus võrgutehnoloogia valdkonnas.

Meie eesmärgid on:

Rong õpilasi, et nad omandavad praktilisi teadmisi arvuti tehnoloogiaid. Tingimata tuleb järgida areng arvutitehnoloogia ja vastava pedagoogika. Vasta majanduse ja tööturu. Säilitada kvaliteeti meie õpetamise kõrgeimal rahvusvahelisel tasandil.

Meie õpetamise metoodika:

Meetod on evolutsiooniliselt, lihtne ja õpetatakse laborid ja töökojad, samuti klassiruumides. See on töö ja carieer orienteeritud põhineb õppimine tegevuse kaudu. Väikesed grupid 5-6 klassi kohta. Kõik meie kursused on antud kas prantsuse või inglise keeles. Klassi tuba ja Labs. on kaasaegne ja hästi varustatud. Meil kehtivad tõsise kontrolli iga õpilase teadmisi ja edendamine. Toetame õpilaste raskusi rakendades eriistungitel. Meie instruktorid on kõik spetsialiseeritud praktikud valdkonnas IT. Pärit erinevatest maailma osades hoides kõrgel tasemel diplomite ja mitu aastat praktikat seoses õpetamise kogemus. Meie õpilased on pärit erineva päritoluga, nad osalema keskpikas ja pikas perspektiivis kursused, et lõpetada kõige keerukamaid kutsetöötajate koolitusprogrammi IT valdkonnas. Meie halduspersonali hoolitseb kõikide formaalsuste osas õpilane lubab, majutus ja tervisekindlustus.

  • Pange tähele, et giti ei anna stipendiumi või sponsorlust.
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

GITI - Geneva Information Technology Institute

Kraadijärgsed magistrikraadi pühendatud: IT spetsialiste, kes soovivad õppida ja kapten tehnikat kontrollida ja juhtida infotehnoloogia ärikeskkond. ... [+]

Kraadijärgsed magistrikraadi pühendatud:

IT spetsialistid, kes soovivad õppida ja kapten tehnikat kontrollida ja juhtida infotehnoloogia ärikeskkond. Bakalaureusekraade huvitatud jõuda ülemise taseme karjääri IT juhtimine.

Kursuste sisu

Kõik peatükid on kohustuslikud

Strateegiline Information Management IT Infrastructure Management Infoturvalisus Computer Management ja julgeolekupoliitika Virtualiseerimine ja Computing Emerging Technologies ärikeskkonnas

Koostamine ja esitamine lõpparuande

Kandidaadid peavad esitama uurimistöö. See võib olla seotud üks peatükke õppinud või pakutud kandidaat juhendaja heakskiitu.

[-]
Šveits Geneva
Avatud registreerimine
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
Osakoormus
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles