Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GBS-ile!

Siin asuv Geneva Business School on juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteedikoolitust. Meie programme õpetatakse sajaprotsendiliselt inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie innovatiivne metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse hoolikalt valitud õppejõududes väikestes ja keskendunud klassiruumides, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tuleviku ärijuhtide saamisel.

Geneva Business School pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme.

Õpilased saavad spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest äriühingutest, näiteks rahvusvahelised suhted, spordijuhtimine, digitaalne turundus ja rahvusvahelised rahandused.
Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Genfi ülikoolilinnak asub Genfi rahvusvaheliste organisatsioonide kvartali südames, mis asub maailmas ühe suurima diplomaatilise, finants- ja äritegevuse keskuse piirkonnas. Meie võimalused hõlmavad tipptasemel auditooriumi ja arvukalt õppekeskusi, mis on spetsiaalselt loodud kaasaegse õppimiskogemuse pakkumiseks koos suurepärase õpilaskeskkonnaga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Geneva Business School (GBS)

Magistriõpe rahanduses koos rahvusvahelise finantsarvestuse peamise eesmärgiga on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmsest finantseerimisest läbi range ettevalmi ... [+]

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaasaegse rahvusvahelise rahanduse ja investeeringute kontseptuaalse, analüütilise ja empiirilise keerukusega. Mõistate makromajanduslikke jõude, mis kujundavad tänapäeva maailma, kuidas hinnata riske ja reageerida tekkivatele rahandus- ja investeerimisprobleemidele.

Õppeaine käigus õpilased:Omandada teadmised rahvusvahelisest maksustamisest ja kinnisvara planeerimisest.Õppige riskijuhtimist ja omandage põhjalikke teadmisi kindlustusseltsidest.Oskab teostada tehnilist analüüsi.Olema tuttav Hedge Fundi analüüsi ja juhtimisega.Tutvuge juhtide finantsaruannete analüüsiga.... [-]
Šveits Genf Hispaania Barcelona Madrid  + 1 Rohkem
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
22 - 1 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Genf, Genf, Šveits
Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Kataloonia, Hispaania
Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania