Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GBS-ile!

Geneva Business School (GBS) siin juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteediharidust. Meie programme õpetatakse 100% inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie innovatiivne metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse hoolikalt valitud õppejõududes väikestes ja keskendunud klassiruumides, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tuleviku ärijuhtide saamisel.

GBS pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekavasid.

Õpilased võivad valida, kas spetsialiseeruda ühele meie paljudest peamistest firmadest, nagu näiteks rahvusvahelised suhted, spordihaldus, digitaalne turundus ja rahvusvaheline rahandus.
GBS-i ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes Euroopa mitmekultuurilises ja dünaamilisemas linnas.

GBS-i ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes Euroopa mitmekultuurilises ja dünaamilisemas linnas.

Genfi ülikool asub Genfi rahvusvaheliste organisatsioonide kvartali südames, mis on üks suurimaid diplomaatilise, finants- ja äritegevuse keskusi maailmas. Meie rajatiste hulka kuulub nüüdisaegne auditoorium ja arvukad õppekeskused, mis on spetsiaalselt loodud pakkuma kaasaegset õppimiskogemust suurepärase üliõpilaskeskkonnaga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Geneva Business School (GBS)

Magistriõpe rahanduses koos rahvusvahelise finantsarvestuse peamise eesmärgiga on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmsest finantseerimisest läbi range ettevalmi ... [+]

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaasaegse rahvusvahelise rahanduse ja investeeringute kontseptuaalse, analüütilise ja empiirilise keerukusega. Mõistate makromajanduslikke jõude, mis kujundavad tänapäeva maailma, kuidas hinnata riske ja reageerida tekkivatele rahandus- ja investeerimisprobleemidele.

Õppeaine käigus õpilased:Omandada teadmised rahvusvahelisest maksustamisest ja kinnisvara planeerimisest.Õppige riskijuhtimist ja omandage põhjalikke teadmisi kindlustusseltsidest.Oskab teostada tehnilist analüüsi.Olema tuttav Hedge Fundi analüüsi ja juhtimisega.Tutvuge juhtide finantsaruannete analüüsiga.... [-]
Šveits Geneva Hispaania Barcelona
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
22 - 1 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Geneva, Geneva, Šveits
Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Catalonia, Hispaania
Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madrid, Community of Madrid, Hispaania