Geneva Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Geneva Business School !

Geneva Business School on juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteedikoolitust. Meie programme õpetatakse sajaprotsendiliselt inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf, Barcelona ja Madrid.

Meie innovatiivne metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse hoolikalt valitud õppejõududes väikestes ja keskendunud klassiruumides, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tuleviku ärijuhtide saamisel.

Geneva Business School pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme.

Õpilased saavad spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest äriühingutest, näiteks rahvusvahelised suhted, spordijuhtimine, digitaalne turundus ja rahvusvahelised rahandused.
Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kolmes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kolmes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Genfi ülikoolilinnak asub Genfi rahvusvaheliste organisatsioonide kvartali südames, mis asub maailmas ühe suurima diplomaatilise, finants- ja äritegevuse keskuse piires. Meie võimalused hõlmavad tipptasemel auditooriumi ja arvukalt õppekeskusi, mis on spetsiaalselt loodud kaasaegse õppimiskogemuse pakkumiseks koos suurepärase õpilaskeskkonnaga.

Barcelona on päikese, mere ja spordi sünonüüm, kuid on ka tippkoht tech-idufirmadele, rahvusvahelistele ettevõtetele ja innovatsioonile. Linn sobib suurepäraselt noortele ettevõtjatele, kellel on vahetusüritused ja tohutu talent, kellega mõtteid vahetada.

Madrid on hoogne pealinn ning Hispaania geograafiline, kultuuri- ja majanduskeskus. Madridi õppides inspireerivad teid meie dünaamilised õppejõud ja osalete maailmatasemel võrgustikuüritustel - kõik ühes Euroopa päikselisemas linnas.

Kursuste kestus

  • Bakalaureuseõpe (kõik ülikoolilinnakud: Genfi, Barcelona ja Madridi ülikoolilinnakud)
    • Bakalaureuseprogrammi kestus: 3 aastat
  • MBA programmide kestus: 1 1/2 aastat (18 kuud)
  • Magistriõppe programmide kestus: 1 1/2 aastat (18 kuud)
  • Doktor
  • DBA programmi kestus: 3 aastat

Asukohad

Genf

Address
La Voie-Creuse 16, 1202 Geneva (Switzerland)
1202 Genf, Genf, Šveits

Barcelona

Address
Carrer de Rivadeneyra, 4, 08002 Barcelona (Spain)
08002 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Madrid

Address
Calle del Conde de Peñalver, 45, 28006 Madrid (Spain)
28006 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania