Geneva Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Geneva Business School !

Siin asuv Geneva Business School on juhtiv asutus, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteedikoolitust. Meie programme õpetatakse sajaprotsendiliselt inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie innovatiivne metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse hoolikalt valitud õppejõududes väikestes ja keskendunud klassiruumides, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tuleviku ärijuhtide saamisel.

Geneva Business School pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme.

Õpilased saavad spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest äriühingutest, näiteks rahvusvahelised suhted, spordijuhtimine, digitaalne turundus ja rahvusvahelised rahandused.
Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Geneva Business School ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt kahes kõige multikultuursemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Genfi ülikoolilinnak asub Genfi rahvusvaheliste organisatsioonide kvartali südames, mis asub maailmas ühe suurima diplomaatilise, finants- ja äritegevuse keskuse piirkonnas. Meie võimalused hõlmavad tipptasemel auditooriumi ja arvukalt õppekeskusi, mis on spetsiaalselt loodud kaasaegse õppimiskogemuse pakkumiseks koos suurepärase õpilaskeskkonnaga.

Asukohad

Genf

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Genf, Genf, Šveits

Barcelona

Address
Gran Via de les Corts Catalanes,617
08007 Barcelona, Kataloonia, Hispaania

Madrid

Address
Calle del Duque de Liria, 6
28015 Madrid, Madridi kogukond, Hispaania