Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GBS-ile!

Geneva Business School (GBS) siin juhtiv institutsioon, mis pakub tipptasemel Šveitsi kvaliteediharidust. Meie programme õpetatakse 100% inglise keeles ja meie ülikoolilinnakud asuvad suuremates Euroopa linnades nagu Genf ja Barcelona.

Meie uuenduslik metoodika tähendab, et õpilasi õpetatakse väikestes ja keskklassides, kus on hoolikalt valitud õppejõud, kes kõik on tipptasemel spetsialistid, kes on pühendunud nende juhtimisele tulevikus juhtivatele ettevõtjatele.

GBS pakub erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekavasid.

Õpilased võivad valida spetsialiseeruda ühele paljudest peamistest ettevõtetest, nagu näiteks rahvusvahelised suhted, spordi juhtimine, digitaalturundus, ettevõtlus ja rahvusvaheline rahandus.

GBS ülikoolilinnakud on strateegiliselt paigas kahes kõige mitmekultuurilisemas ja dünaamilisemas linnas Euroopas.

Meie Genfi ülikool asub Genfi rahvusvaheliste organisatsioonide kvartali südames, mis on üks suurimaid diplomaatilise, finants- ja äritegevuse keskusi maailmas. Meie rajatiste hulka kuulub nüüdisaegne auditoorium ja arvukad õppekeskused, mis on spetsiaalselt loodud pakkuma kaasaegset õpikogemust suurepärase üliõpilaskeskkonnaga.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

Geneva Business School (GBS)

Magistriõpe rahanduses koos rahvusvahelise finantsarvestuse peamise eesmärgiga on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmsest finantseerimisest läbi range ettevalmi ... [+]

Magistrikraad Finance (MScF), mille magistriõppe rahvusvahelise rahanduse eesmärk on väljakutse ja arendada oma arusaama ülemaailmse rahastamise kaudu range koolitus kaasaegse rahvusvahelise rahanduse ja investeeringute kontseptuaalse, analüütilise ja empiirilise keerukusega. Mõistate makromajanduslikke jõude, mis kujundavad tänapäeva maailma, kuidas hinnata riske ja reageerida tekkivatele rahandus- ja investeerimisprobleemidele.

Õppeaine käigus õpilased:Omandada teadmised rahvusvahelisest maksustamisest ja kinnisvara planeerimisest.Õppige riskijuhtimist ja omandage põhjalikke teadmisi kindlustusseltsidest.Oskab teostada tehnilist analüüsi.Olema tuttav Hedge Fundi analüüsi ja juhtimisega.Tutvuge juhtide finantsaruannete analüüsiga.... [-]
Šveits Geneva Hispaania Barcelona Madrid  + 1 Rohkem
February 2020
Päevane õpe
22 - 1 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Geneva, Geneva, Šveits
Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Catalonia, Hispaania
Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madrid, Community of Madrid, Hispaania