Glion Institute of Higher Education

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Glioni kõrgharidusinstituut pakub lisatasusid, ülikoolide taset hariduse korraldamisel ja üritustel, spordi- ja meelelahutusjuhtimist. Alates 1962. aastast on Glion muutnud üliõpilasi kogu maailmast ülemaailmsete teenindussektorite tipptasemel spetsialistideks ning Glioni lõpetanute edu on teeninud instituudi suurepärase maine tööstusharu spetsialistide seas, kes hääletasid Glionil "Parimad külalislahkuse juhtimiskoolid" Worldwide Hospitality Awards 2015. aastal.

Eelkõige püüab Glion pakkuda algusest lõpuni viiekordse õpilase kogemust, sealhulgas personaalset akadeemilist juhendamist, juhtimisarendust ja nüüdisaegseid rajatisi. NEASC (USA) akrediteerimisel pakub Glion bakalaureuse- ja magistriõppe erialade valikuga.

Ülikoolilinnakud Šveitsis ja Londonis annavad üliõpilastele võimaluse kogeda kahte ülemaailmset turismi- ja ärikeskust, kus on lihtsad üleminekuvõimalused kohtade vahel liikumiseks. Õpilased omandavad mitmekultuurilises üliõpilasorganisatsioonis globaalse kultuurilise mõistmise ja teevad professionaalsed sidemed tööstuse juhtidega kontaktide kaudu hotellide, konverentside, õppejõudude ja 13 000 spetsialisti alumiste võrgustikuga.

Lõpetamisel on üliõpilastel mitmeid töövõimalusi kooli tööstuse värbamispartnerite hulgas, sealhulgas maailma juhtivaid rahvusvahelisi külalislahkuse kaubamärke, luksuskaupu, meelelahutusettevõtteid, sündmusteagentuure ja rahvusvahelisi spordiorganisatsioone.

Asukohad

Montreux

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Campus Glion Institute of Higher Education Route de Glion 111
1823 Montreux, Vaud, Šveits
Telefon
+41 26 919 78 78

Bulle

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Institute of Higher Education Bulle Campus Rue de l'Ondine 20
1630 Bulle, Fribourg, Šveits
Telefon
+41 21 966 35 35