HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

HTMi missioon: tule õpilasena, saa halduriks

Eeldatakse, et järgmisel kümnendil säilib rahvusvaheline hotelli- ja turismitööstus oma positsioon maailma suurima tööandja ja maailma suurima juhtimispositsiooni pakkujana. HTMi roll on valmistada õpilasi ette juhtimiskarjääriks selles, tänapäeval kõige põnevamas valdkonnas. HTMi toetab ülemaailmne rahvusvaheliste hotelliettevõtete võrgustik, mille esindajad külastavad regulaarselt HTMi ülikoolilinnaku värbamiseks. HTMi lõpetanuid võib leida juhtivatest hotelliettevõtetest kogu maailmas.

HTMi visioon: olla juhtiv hotellihaldusinstituut maailmas

HTMi visiooni realiseerimist suurendavad viis tippkeskust:

 • Rahvusvahelise hotelli- ja turismikorralduse kool
 • Šveitsi rahvusvaheline külalislahkuse uuringute keskus
 • Rahvusvaheline ürituste korraldamise koolituse keskus Šveitsis
 • Šveitsi kulinaariakorralduse keskus
 • Karjäärikorralduse keskus121593_121544_P1055172.jpeg

Rahvusvahelise hotelli- ja turismikorralduse kool

Rahvusvaheline hotellinduse ja turismikorralduse kool pakub kõigile õpilastele kvaliteetset haridust, koolitust ja tööpraktikat.

Õpilased saavad Šveitsi stiilis diplomeid hariduse ja koolituse saamiseks, millele järgneb bakalaureuse või MBA kraad ülikoolides, millel on pikaajalised traditsioonid tipptasemel hariduse omandamiseks, kõik õpetatakse inglise keeles.

Bakalaureuse kraadi (Hons) on valideerinud ja välja andnud Ulsteri ülikool ning MSc kraadi on valideerinud ja välja andnud Edinburg Napieri ülikool. HTMi on akrediteeritud ja tunnustatud formaalselt kõrgharidusasutusena koos EduQua, Šveitsi kvaliteedi- ja juhtimissüsteemide assotsiatsiooni (SQS) ja Briti akrediteerimisnõukoguga (BAC). BAC on Euroopa kvaliteeditagamise assotsiatsiooni (ENQA) täisliige. Kõik bakalaureuseõppe programmid ja magistrikraad on akrediteeritud külalislahkuse instituudis.

Šveitsi rahvusvaheline külalislahkuse uuringute keskus

Šveitsi HTMi juures asuv rahvusvaheline külalislahkuse uuringute keskus on Šveitsis ainulaadne ja on suurepärane näide HTMi juhtimisest teaduse ja innovatsiooni alal. HTMi-s on teadusuuringud kõigi kursuste põhiosa ja instituudil on oma rahvusvahelised teadusajakirjad: rahvusvaheline majutus- ja turismialane tudengipäevik ja külalislahkuse tudengiajakiri Contemporary Issues. Teadusuuringud on ülioluline osa õpilaste analüütiliste oskuste arendamisel, mis on vajalikud, et olla suurepäraseks tulevikujuhiks rahvusvahelises hotelli- ja turismitööstuses.

Rahvusvaheline ürituste korraldamise koolituse keskus Šveitsis

Šveitsi Ürituste Korraldamise Koolituse Keskus pakub kõigile õpilastele keskendumist koolitusele hotelliürituste juhtimise eri aspektides. Selle olulisus on seotud hotelliorganisatsioonide ürituste väga suure tulu ja kasumiga. Ülikoolilinnakus toimub igal poolaastal palju üritusi kõigil tasanditel, sealhulgas konverentsid, pulmad ja kulinaarsed üritused. Samuti korraldab keskus õpilasrühmi, et töötada suurematel rahvusvahelistel üritustel, näiteks olümpiamängudel, ja neid toetada.

Šveitsi kulinaariakorralduse keskus

Šveitsi kulinaarse majandamise keskus keskendub HTMi õpilastele köögikeskkonnas tegutsemiseks, retseptide väljatöötamiseks ja a la carte restoranides ning banketirestoranides töötamiseks vajalike oskuste ja teadmiste omandamisele. Eriline tähelepanu on suunatud Euroopa küpsetamis- ja kondiitritoodete kunstidele ning keskusel on oma veebipõhine kulinaariatelevisioon ja veebipõhine retseptiraamat, kus on palju näiteid tipptasemel kulinaarse kunsti kohta.

Karjäärikorralduse keskus

HTMi karjäärikorralduse keskus loob ühenduse kõigi suuremate rahvusvaheliste hotelliettevõtetega ja paigutab õpilasi üle kogu maailma. Keskus korraldab ülikoolilinnakus rahvusvahelisi hotelliettevõtjate värbamisüritusi, auhinnatud üliõpilaste karjäärireise maailma juhtivatesse hotellikeskustesse ning pakub tööotsimisoskusi ja tuge kõigile õpilastele ja lõpetajatele. Samuti korraldab keskus kõigile HTMi õpilastele tööpraktikaid Šveitsis.121594_121539_1P1A5909.jpeg

Üliõpilaste missioon

Tule õpilaseks, saa juhatajaks

Tervitan teid HTMi teaduskonna juhatuse nimel HTMi-ga. Eeldatakse, et järgmisel kümnendil säilib rahvusvaheline hotelli- ja turismitööstus oma positsioon maailma suurima tööandjana ja juhtivatel kohtadel. Oleme tõeliselt rahvusvahelises tööstuses, mis nõuab juhtide rahvusvahelist kombinatsiooni, et kajastada meie hotellide rahvusvahelist olemust. HTMi roll on valmistada õpilasi ette juhtimiskarjääriks selles, tänapäeval kõige põnevamas valdkonnas.

Võimaldamaks meie õpilastel uurida, õppida ja koolitada hotellinduse ja turismitööstuse erinevates aspektides, on HTMi hotelli- ja turismikorraldusinstituudil neli "tippkeskust". Need on rahvusvahelise hotellinduse ja turismikorralduse kool, rahvusvaheline külalislahkuse teaduskeskus, rahvusvaheline ürituste korraldamise koolituse keskus ja kulinaariakorralduse keskus. Meie õppejõud on kõik kõrgelt kvalifitseeritud ja on täielikult pühendunud meie missioonile valmistada kõik üliõpilased ette hotelli- ja turismitööstuse juhtivatele ametikohtadele, alates praktikantjuhtidest kuni keskastmejuhtideni kuni tippjuhtideni.

HTMi toetab ülemaailmne kontorite ja rahvusvaheliste hotelliettevõtete tugivõrgustik. Aidates meid oma missioonil, käivad rahvusvahelised hotelliettevõtted igal semestril ülikoolilinnas värbamas. Selles abistab neid HTMi rahvusvaheline osakond. Meie lõpetajaid võib leida juhtivatest hotelliettevõtetest kogu maailmas.

Tere tulemast rahvusvahelise hotelli- ja turismikorralduse maailma, tere tulemast HTMi-sse.

Ian RJ Larmour, HTMi direktor121595_121543_P1088087.jpeg

Ettevõtte sotsiaalne vastutus (CSR)

Me näeme oma vastutust (meie CSR) hoolitseda erinevate HTMi sidusrühmade eest, sealhulgas:

 • Õpilased, pakkudes neile parimat võimalikku haridust, väljaõpet, praktikavõimalusi ja ametialase käitumise koolitust, et saada nad tulevaste juhtide karjääriks valmis.
 • Haridusosakond ja sellega seotud hariduse kvaliteediorganisatsioonid, järgides ja järgides haridusreegleid ja -määrusi ning kvaliteedistandardeid.
 • Vanemad mitte ainult ei valmista meie õpilasi ette õigesti, vaid austavad ka laste tulevikku tehtud investeeringuid.
 • Üliõpilaste värbajad pakuvad õigeaegset, täpset ja tõhusat teavet ning säilitavad HTMi-le kvaliteetset mainet.
 • Hotelliteenindus- ja turismitööstus, pakkudes nii palju kvalifitseeritud üliõpilasi ja lõpetajaid, et toetada tööstuse tulevikku, ning toetades seda valdkonda ka mitmel muul viisil, teadusuuringute, ürituste ja muude tugialgatustega.
 • Kohalik majandus Šveitsis, luues võimalikult palju rikkust erinevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele.
 • Keskkond, tagades Šveitsi range keskkonna ja õigusraamistiku, on HTMi tegevuskultuuris manustatud.
 • HTMi töötajad, pakkudes neile kõiki vajalikke ressursse õpilaste õpetamiseks ja juhtimiseks vajalikul kõrgel tasemel, täites õppekava ja õpilaste õpitulemuste nõudeid.

Asukohad

Sörenberg

Address
Marientalweg,3
6174 Sörenberg, Lutsern, Šveits

Singapur

Address
HTMi Hotel and Tourism Management Institute (Singapore)
51 Cuppage Road, #03-05A/07
Singapore 229469

229469 Singapur, Singapur

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega