Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast HTMi

Leading Hotel Management Institute maailmas

HTMi Hotel and Tourism Management Institute Šveits valmistab ette õpilasi juhtimise karjääriks ülemaailmses külalislahkuse tööstuses. Instituudil on viis tippkeskust: International Hotel and Tourism Management School, International Hospitality Research Center, Rahvusvaheline Sündmuste juhtimise koolituskeskus, Karjäärinõustamise keskus ja Kulinaaria juhtimiskeskus.

Missioon kõigile õpilastele on "Tulge õpilaseks, muutuge juhiks".

Selle ülesande täitmiseks on HTMi keskenduks igale õpilasele kvaliteetse hariduse pakkumine, tippteadmiste otsimine kõike, mis HTMis juhtub, ja pakkuda rahvusvahelisele hotellindus- ja turismivaldkonnale vastavat organisatsiooni. Kahe Šveitsi hotelliga asuv kvaliteetne tänapäevane ülikool on tunnustatud osa kaunist kuulsast UNESCO biosfääri Canton Luzernist, Šveitsist.

Üliõpilaste elu ja vaba aeg

HTMi ülikoolil on tavaliselt üle 30-35 rahvusest üliõpilased ja kõik on teretulnud meie rahvusvahelise perekonnaga. Õpilased tulevad kõikjalt maailmast, et meiega ühineda, ja teeme kõik endast oleneva, et muuta HTMi oma teise kodu. Meil on väga õpilane, kes keskendub perekonnale. HTMi püüab tagada, et õpilased saaksid mitte ainult hea hariduse, vaid ka seda, et õpilased on HTMi õnnelikud.

Õpilastel on lai juurdepääs spordirajatistele, kaasa arvatud ülikoolilinnak ja lähedal asuvad: tennis, ujumine, korvpall, jõusaal, suusatamine, lumelaud, golf, ping pong, piljard või lihtsalt jalutamas, jooksis, jalgrattasõidul või UNESCO biosfääri ühes maailma kõige ilusamas looduskeskkonnas matkamine. Lisaks saavad üliõpilased nautida meie kampuksiiri spaa koos sauna ja solaariumiga.

Kogu ülikoolilinnakus on võimas traadita internet ning korraldatakse mitmeid üliõpilaste üritusi, nagu hr ja Miss HTMi sündmus, pulmad, pidutuud, kultuuriõhtused ja palju muud.

Nädalavahetustel võivad õpilased oma loodusliku ilu tõttu külastada Luzerni, Berni, Zürichi, Genfi ostukeskuste, meelelahutuse või lihtsalt UNESCO kaitse all oleva Soerenbergi ilusat hõõrumatut keskkonda. HTMi korraldab üliõpilasreise Šveitsis muu hulgas maailmakuulsa juustu, šokolaadi ja veinitootjate külastamiseks.

Asukoht

HTMi asub Soerenbergis, maailma kuulsas kaunilises Šveitsi keskosas Canton Luzerni UNESCO biosfääri piirkonnas. See on üks Šveitsi kõige ilusamaid kuurorte, 40-minutilise ühistranspordi kaudu Luzerni linnast. Õpilased elavad, õpivad ja koolitavad kahel maalilisel traditsioonilisel Šveitsi hotellil, mis on varustatud kaasaegse kõrgekvaliteedilise standardiga, pärast 2016. aastal lõppenud suuri investeeringuid, mis kajastavad Šveitsi elu parimaid väärtusi. Õpilased on pärit rohkem kui 40 riigist, et õppida hotelli juhtimist kuulsa Šveitsi viisil. Meie õpilased õpivad ja rongivad tõelises hotelli keskkonnas. Soerenberg on suurepärane näide ökoturismist, mille turism ja loodus on harmoonias selles kaunimas keskkonnas.

Igal aastal ühendavad meie õpilased rohkem kui 50 riigis üle kogu maailma turiste. Suvel külastavad nad Soerenbergit ilusa puhta ja rohelise keskkonna eest, kui temperatuur võib keskmiselt olla 25 kraadi. Talvel külastavad nad külaliseks põnevat ja elavat keskkonda, kui Soerenberg muutub suusa- ja lumelauasurveeks.

Tere tulemast Soerenbergisse, mis on üks maailma ilusamaid turismikeskusi. Tere tulemast HTMi, maailma juhtiva hotellihaldusinstituudi juurde.

Tulge üliõpilaseks, muutuge juhiks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

HTMi - Hotel And Tourism Management Institute

HTMi Hotel and Tourism Management Institute Šveits valmistab ette õpilasi juhtimise karjääriks ülemaailmses külalislahkuse tööstuses. Instituudil on viis tippkeskust: Int ... [+]

Eesmärgid ja õpitulemused

Programmi lõpus saavad õpilased:

Interneerige praktilisi, teoreetilisi ja isiklikke oskusi, mida vajatakse kõrgemate juhtivtöötajate rollidel mitmesugustel rahvusvahelistel hotelli- ja turismiorganisatsioonidel. Kombineerides külalislahkuse ettevõtte strateegilisi, organisatoorseid ja turustamisprotsesse sünteesida ettevõtte üldise iseloomu kontekstis. Professionaalse juhtimiskäitumise arendamine uuenduslike ideede ja lahenduste loova arengu edendamise kaudu. Olles kindlalt arutelu, teadustöö ja sünteesides teooriaid, hinnates organisatsioonilist õpet. Kriitiliselt analüüsida erinevaid mitmepoolseid institutsioone ja riikidevahelisi organisatsioone, sealhulgas hinnata nende mõju rahvusvahelise turismi ja päranditurismi juhtimisele. ... [-]
Šveits Lucerne
Jaanuar 2020
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

HTMi Hotel Management Institute Switzerland - Overview , "Making a Difference"

HTMi Lifestyle video

HTMi Career centre overview

Address
Marientalweg 3
6174 Lucerne, Lucerne, Šveits
Koduleht
Telefon
+41 41 488 11 25