IMI International Management Institute Switzerland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IMI rahvusvaheline juhtimisinstituut Šveitsis on eraviisiline hotellinduse ja ärikorralduse kool, mis asutati 1991. aastal. Pakume perekondlikku õhkkonda ning isikupärastatud õpet ja karjääritoetust.

Meie külalislahkuse, ettevõtluse ja turunduse juhtimise bakalaureuse kraadi on kinnitanud Manchesteri Metropolitan University ja meie kulinaarse kunsti kraadi Oxford Brookes University.

Pakume magistrikraadi külalislahkuse juhtimises (kinnitanud Manchester Met.) Ja magistrikraadi külalislahkuse ja ürituste alal, lisaks kraadiõppega spetsialiseerunud hotellidele ja üritustele või kulinaariale.

Meie diplom HF rahvusvahelises külalislahkuse juhtimises pakub kolme õppesemestri kõrvalt kolme spetsialisti praktikat, pöörates suurt tähelepanu keeleoskusele.

Kvaliteetse akadeemilise õpetuse, Šveitsi praktilise koolituse, suurepäraste tööstusalaste kontaktide ja hingekosutavate maastike kombinatsioon on edu retsept. Meie lõpetajad asuvad tippjuhtide ametikohtadel kogu maailmas. Nende edu näitab, et tippu jõudmiseks tasub end tipptasemel alustada!

Asukohad

Lutsern

IMI University Centre

Address
IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lutsern, Lutsern, Šveits
Telefon
+41 41 349 60 00