Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

CREA on juhtiv haridusasutus turunduse, kommunikatsiooni, digitaalse turunduse ja kunstipoliitikas. Igal aastal võtavad koolis kursused rohkem kui 450 üliõpilast, mille saavad välja parimad Šveitsi ja rahvusvahelised õppejõud. Praegu pakub CREA bakalaureuse- ja magistrikraadi, saadaval täiskohaga või täidesaatvaid kursusi spetsialistidele ning täiendõppe lühikesi kursusi sertifitseeritud programmide kujul. CREA keskendub tipptaseme arendamisele järgmistes valdkondades - Creation, Digital

Filosoofia

Maailm muutub, ka haridus on. CREA pakub suurepäraseid jõuallikaid tulevastele spetsialistidele loomise, turunduse, kommunikatsiooni ja digitaalsete oskuste valdkonnas.

Pidades silmas ärimaailma arengutendentsi, näeb kool ette suured muutused, mida digitaalne maailm provotseerib turunduses ja kommunikatsioonis ning kursused on uuesti määratletud uute vajadustega nendes sektorites (Luksus, Mood, Sport jne).

Õppige kogemusest. See on mõttetu õppida ilma mõistmiseta. CREA-s usume, et haridus võib olla ja peab põhinema kogemustel, kogenud teadmistel. Sel põhjusel on meie kursuste juhid ja õppejõud kõik kogenud spetsialistid. Kool, mis on ärimaailma lähedal

Teadmised peaksid pärinema ekspert spetsialistidelt. Meie õppejõud on kõik oma valdkonna spetsialistid. Nad jagavad oma teadmisi ja tööriistu oma õpilastega, nii et kogu õppimine on seotud praeguse ettevõtlusmaailmaga. Töömaailm muutub kiiresti ja on oluline, et iga õpilane saaks sellega vastavaid oskusi siseneda.

CREA jagab oma võrgustikku, sealhulgas Šveitsi ja rahvusvahelisi ettevõtteid ja eksperte, oma üliõpilastega, nii et see jääb ärimaailma lähedale. Nad toetavad õpilasi ja kooli praeguse professionaalse töökohaga seotud oskuste omandamisel.

ECTS-krediit

Pakume ECTSi ainepunkte meie bakalaureuse- ja magistriõppele. Neid krediite tunnustavad kutseorganisatsioonid ja CREA partnerettevõtted, kuid need ei ole riigi poolt välja antud diplomid.

Siiski antakse neile erakool ja need vastavad rangelt Bologna protsessis avaldatud menetlustele. ECTSi krediidid põhinevad süsteemil, mis võimaldab uuringuid kvantifitseerida (näost-näkku õppetundid, uurimistöö, isiklikud uuringud jne).

Meie bakalaureuse kursused on väärt 180 ECTS ainepunkti ja meie magistriõppe kursused 120 ECTS ainepunkti. Koostöölepingud teiste Euroopa institutsioonide ja kutseorganisatsioonidega võimaldavad meie õpilastel ühineda teiste õppekavadega, eriti kraadiõppe tasandil.

CREA-l on avalike haridusosakonna Genfi departemangu juhatusel erakoolide osakonna välja antud tegevusluba.

E-õpe

Uuenduslik veebipõhine platvorm võimaldab kõigil meie õpilastel süvendada oma teadmisi teatud valdkondades, valmistuda nende loenguteks, muuta või laiendada oma teadmisi valdkondades, mis täiendavad CREA-s pakutavat õpet.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:


CREA Geneva | INSEEC GROUP

Magistriõpe digitaalse turunduse valdkonnas ... [+]

Armastad ideede loomist ja nende elluviimist

Magistriõpe digitaalse turunduse valdkonnas

Kursuse programm

Turundusstrateegia

Selle mooduli põhieesmärgid on brändi ärieesmärkide kriitilise analüüsi väljatöötamine seoses sihtklientidega ning integreeritud ja otseselt toimiva digitaalse strateegia väljatöötamine.

Digitaalse turunduskanalid

Mõistke uut meediamaastikku ja kuidas põhilisi platvorme kasutada. Vaadake, kuidas neid kõige paremini kasutada, katsetades neid tõelistes juhtumiuuringutes. Ennetada sotsiaalsete võrgustike arengut ja õppida kasutama oma jõudu brändi teenistuses.

Meedia

Hankige täielik ülevaade uutest AdTechi platvormidest ja võimalustest. Lugege, kuidas ja kust kliendid teie andmete ja optimeeritud sihtimise kaudu digitaalses maailmas leida.... [-]

Šveits Geneva
October 2019
Päevane õpe
17 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CREA Geneva | INSEEC GROUP

Luksemburgi rahvusvaheline meister on kavandanud pakkuma õpilastele luksusmaailma kindlat ja täpset arusaamist, võttes arvesse tugevalt selle uusi eeskirju, mis on tugeva ... [+]

Täielik arusaam luksust rakendatavast uuest dünaamikast

Kiiresti liikuvas keskkonnas, kus Luksemburgi piirid on väljakutsutud ja hägused, annab see programm täieliku ülevaate Luksemburgile kohaldatavast uuest dünaamikast. Luksemburgi rahvusvaheline meister on kavandanud pakkuma õpilastele luksusmaailma kindlat ja täpset arusaamist, võttes arvesse tugevalt selle uusi eeskirju, mis on tugevalt seotud uue tarbija tajumisega, jaekeskkonna väljakutsetega, võrguteenuste ja CRMiga. Analüüs ulatub kõvast luksusest teenusteni, ulatudes reisidest toidule ja jookidele.

Kursuse programm

Branding

Uute luksusstrateegiate väljatöötamise aluseks turundusmeetodite alustest keskendutakse peamiselt äri-, kommunikatsiooni-, finantseerimis- ja juhtimisalale suunatud uutele eeskirjadele. Arendamine toimub üldises ülevaates luksusturust, et avastada selle nišš ja erivajadused. Analüüs viiakse ellu erinevatele Luksemburgi ärimudelitele ja nende strateegiatele ning erinevatele geograafilistele.... [-]

Šveits Geneva
October 2019
Päevane õpe
17 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CREA Geneva | INSEEC GROUP

Selle magistriõppe kestel on õpilastel võimalus töötada konkreetsete projektidega. Nad kasutavad teadmisi, mis nad on omandanud lõpliku ülesande täitmiseks ja mille eesmä ... [+]

Tweaks ei ole tänapäeva ärikeskkonnas piisav!

Ainult üks 50 ideest saab edukaks. On aeg arendada tõelisi äriuuendustegevusi, et juhtida idee ümberkujundamist väärtuslikuks klientideks. Sel põhjusel pakume terviklikku osalise tööajaga õppeprogrammi üksikisikutele, kes usuvad, et ettevõtlusinnovatsioon on kriitiline tee meie sotsiaalsete süsteemide muutmisel, mis ulatub kaugemale lihtsast tehnoloogiast ja protsesside automatiseerimisest.

Selle magistriõppe kestel on õpilastel võimalus töötada konkreetsete projektidega. Nad kasutavad teadmisi, mis nad on omandanud lõpliku ülesande täitmiseks ja mille eesmärk on oma projekti käivitamine.

Kursuse programm... [-]
Šveits Geneva
October 2019
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Route des Acacias 43, 1227
Geneva, Geneva, CH