CREA Geneva | INSEEC GROUP

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

CREA on juhtiv haridusasutus turunduse, kommunikatsiooni, digitaalse turunduse ja kunstipoliitikas. Igal aastal võtavad koolis kursused rohkem kui 450 üliõpilast, mille saavad välja parimad Šveitsi ja rahvusvahelised õppejõud. Praegu pakub CREA bakalaureuse- ja magistrikraadi, saadaval täiskohaga või täidesaatvaid kursusi spetsialistidele ning täiendõppe lühikesi kursusi sertifitseeritud programmide kujul. CREA keskendub tipptaseme arendamisele järgmistes valdkondades - Creation, Digital

Filosoofia

Maailm muutub, ka haridus on. CREA pakub suurepäraseid jõuallikaid tulevastele spetsialistidele loomise, turunduse, kommunikatsiooni ja digitaalsete oskuste valdkonnas.

Pidades silmas ärimaailma arengutendentsi, näeb kool ette suured muutused, mida digitaalne maailm provotseerib turunduses ja kommunikatsioonis ning kursused on uuesti määratletud uute vajadustega nendes sektorites (Luksus, Mood, Sport jne).

Õppige kogemusest. See on mõttetu õppida ilma mõistmiseta. CREA-s usume, et haridus võib olla ja peab põhinema kogemustel, kogenud teadmistel. Sel põhjusel on meie kursuste juhid ja õppejõud kõik kogenud spetsialistid. Kool, mis on ärimaailma lähedal

Teadmised peaksid pärinema ekspert spetsialistidelt. Meie õppejõud on kõik oma valdkonna spetsialistid. Nad jagavad oma teadmisi ja tööriistu oma õpilastega, nii et kogu õppimine on seotud praeguse ettevõtlusmaailmaga. Töömaailm muutub kiiresti ja on oluline, et iga õpilane saaks sellega vastavaid oskusi siseneda.

CREA jagab oma võrgustikku, sealhulgas Šveitsi ja rahvusvahelisi ettevõtteid ja eksperte, oma üliõpilastega, nii et see jääb ärimaailma lähedale. Nad toetavad õpilasi ja kooli praeguse professionaalse töökohaga seotud oskuste omandamisel.

ECTS-krediit

Pakume ECTSi ainepunkte meie bakalaureuse- ja magistriõppele. Neid krediite tunnustavad kutseorganisatsioonid ja CREA partnerettevõtted, kuid need ei ole riigi poolt välja antud diplomid.

Siiski antakse neile erakool ja need vastavad rangelt Bologna protsessis avaldatud menetlustele. ECTSi krediidid põhinevad süsteemil, mis võimaldab uuringuid kvantifitseerida (näost-näkku õppetundid, uurimistöö, isiklikud uuringud jne).

Meie bakalaureuse kursused on väärt 180 ECTS ainepunkti ja meie magistriõppe kursused 120 ECTS ainepunkti. Koostöölepingud teiste Euroopa institutsioonide ja kutseorganisatsioonidega võimaldavad meie õpilastel ühineda teiste õppekavadega, eriti kraadiõppe tasandil.

CREA-l on avalike haridusosakonna Genfi departemangu juhatusel erakoolide osakonna välja antud tegevusluba.

E-õpe

Uuenduslik veebipõhine platvorm võimaldab kõigil meie õpilastel süvendada oma teadmisi teatud valdkondades, valmistuda nende loenguteks, muuta või laiendada oma teadmisi valdkondades, mis täiendavad CREA-s pakutavat õpet.

Asukohad

Genf

Address
Route des Acacias 43, 1227
Genf, Genf, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega