Swiss Hotel Management School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Kas soovite praktilist lähenemist oma haridusele muljetavaldavas, teenustele orienteeritud ja kultuuritundlikus keskkonnas?

Kunagistes traditsioonilistes Šveitsi palee hotellides Cauxis ja Leysinis asuvad Swiss Hotel Management School Hotellikorralduskooli helded rajatised võimaldavad hotellide, kuurortide, ürituste ja spaahaldusprogrammide praktilist edastamist.

See lähenemisviis õppimisele on juba ammu olnud Šveitsi traditsioonilise külalisõppe tugevdus. Külalised banketisaalid, suurejooneline teater, täielikult varustatud niisked ja kuivad spaad ning hulgaliselt kõikehõlmavaid restorane, kus pakutakse mitmesuguseid köögivõimalusi, võimaldavad õpilastel kogeda külalislahkuse toiminguid otse käest. Koos oma tugeva Suurbritannia ülikoolipartneriga arendab kool lõpetajaid, kes saavad nii oma ideid töökeskkonnas rakendada kui ka vajalikke protsesse juhtida, muutes nad tööks täiesti valmis.

Swiss Hotel Management School pakub põnevaid programme, mis põhinevad Šveitsi rahvusvaheliselt tunnustatud traditsioonidel ja keskenduvad globaalsetele suundumustele, äristrateegiale ja operatiivjuhtimisele. Õpilased, kes liituvad rahvusvahelise hotellikooliga, õpivad Šveitsi külalislahkuse juhtimise kunsti ja töötavad välja Šveitsi Hospitality Touchi põhimõtted.

Enam kui 80 rahvusest õpilased õpivad kahes erandlikus keskkonnas, mis pakub ainulaadset õpikeskkonda, mis on haaratud Šveitsi külalislahkuse traditsiooni pärandist. Ajaloolisest Caux Palace'i ülikoolilinnast avaneb vaade Šveitsi Rivierale ja Leysini ülikoolilinnak asub kahes endises hotellis imelises Šveitsi Alpides.

Partnerlus

Tööstuse toomine klassiruumi

Swiss Hotel Management School Hotellikorralduskooli tudengid saavad kasu meie loodud partnerlustest hotellinduse valdkonna juhtidega ja akrediteeringutest erinevatelt akadeemilistelt organitelt, sealhulgas Derby Ülikoolilt meie bakalaureuse- ja magistrikraad.

Meie kursused on mõeldud teie edaspidiseks karjäärieduks, mistõttu teeme tihedat koostööd mitmete tööstusharu partneritega, et pakkuda oma õpilastele praktilisi võimalusi, külastusi ja juhtumianalüüse.

Akadeemilised partnerlused

Derby ülikool

Kunstide bakalaureusekraad ja magistrikraad antakse akadeemilises koostöös Suurbritannia Derby ülikooliga. Derby ülikool on 50 parima Ühendkuningriigi ülikooli hulka kuuluv ülikool *, mis pakub üliõpilastele suurepärase õpetamise kaudu parimat karjääri alustamist. , mida toimetavad eesrindlikes rajatistes oma ala asjatundjad. 96% Derby ülikooli tudengitest töötab kuue kuu jooksul pärast kraadi omandamist tööl või edasi õppimas **.

* The Guardiani ülikooli juhend 2017

** HESA 2016, lõpetamisklass üle 2000

Apple'i austatud kool

Apple'i austatud koolid on juhtimis- ja haridusalased tippkeskused, mis näitavad Apple'i visiooni tehnoloogiaga õppimiseks.

EduQua

EduQua tagab haridusasutuste kvaliteedi, kehtestades miinimumstandardid, ja toetab selle kvaliteedi tõstmist oma sertifitseeritud asutustes.

JÄÄ

Rahvusvaheline turismi- ja majutushariduse tippkeskus (THE-ICE) on rahvusvaheline akrediteerimisorganisatsioon, mis on pühendunud turismi, hotellinduse, ürituste ning kulinaarse kunstihariduse, koolituse ja teadusuuringute kvaliteediprogrammide tunnustamisele, võrdlusuuringutele, arendamisele ja edendamisele. .

Turismiliit

Rahvusvahelise äri magister hotellis, kuurordis

ICHRIE ja EuroCHRIE

  • SHMS kvalifitseerub Premium liikmelisuseks ICHRIE ja EuroCHRIE korral.
  • Hotellide, restoranide nõukogu

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Tööstuse sidusrühmad

Swiss Hotel Management School on ka järgmiste ühingute liige:

  • Ameerika hotell
  • Rahvusvaheline CHRIE - hotelli-, restorani- ja institutsioonilise hariduse nõukogu
  • EURO-CHRIE - hotellirestoranide nõukogu Euroopa peatükk
  • EUHOFA International - hotellikoolide direktorite ning külalislahkuse kolledžite ja ülikoolide dekaanide ühing
  • Suurbritannia Külalislahkuse Instituut
  • Šveitsi erakoolide föderatsioon (SFPS)
  • Šveitsi erakoolide register
  • Genfi järve Šveitsi erakoolid - AVDEP

Šveitsi haridusrühm

Šveitsi haridusgrupp on teie Šveitsi eraviisiliste hotellinduskoolide liit. 5 kooliga, mis asuvad 7 ülikoolilinnas kogu Šveitsis, on iga kooli eeliseks nende ainulaadsed tugevused ja omadused, pakkudes ideaalset sobivust, mis sobib kõige paremini teie otsinguga.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Asukohad

Montreux

Address
Caux Campus, Caux Palace
CH-1824 Montreux, Vaud, Šveits

Leysin

Address
Leysin Campus, Mont-Blanc Palace, Avenue Léopold de Reynier 2
CH-1854 Leysin, Vaud, Šveits