SBS Swiss Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

SBS Swiss Business School on teedrajav juhtimisasutus, mis on pühendunud õpilaste ettevalmistamisele maailmamajanduse karjääriks rahvusvahelises juhtimis-, rahandus-, turundus- ja muudes valdkondades. Oleme kvaliteedijuhtimisega niši mängija.

Me õpetame nüüdisaegset teooriat, sukeldume õpilasi rahvusvahelistel kogemustel ja ühendame need parimate tavadega äritegevuses. Meie programmide osalejad õpivad palju rohkem kui juhtimise teooria ja praktika; nad omandavad uusi mõtteviise, mis võivad põhjalikult muuta oma elu ja nende organisatsiooni edukust.

Kasutage oma investeeringut kõige paremini. Oleme ainulaadne kool mitmel põhjusel:

- mugav, taskukohane õppimine

- Rahvusvaheline põhitegevusele

- Täielikult akrediteeritud asutus, millele te usaldate

- ettevõtte ühendused

- asub Zürichis

Rahvusvaheline tuum

Me oleme tõeliselt keskendunud maailmale. Alates unikaalsest sissejuhatavast kursusest bakalaureuseõppes kuni arenenud kursuse doktor ärijuhtimise programmi, SBS kogemus on põhjalikult rahvusvaheline. Rohkem kui pooled meie õpilastest on pärit Euroopast, Aasiast ja Ladina-Ameerikast. Pakume oma osalejatele kogemust, mis valmistab neid ette piiriülese ja kultuurilise hõlbustusega toimetulekuks - keskkonnas, mis auhindab mitmekesisust ja võime tuua maailmavaateavet ettevõtluse õppimiseks.

Täielikult akrediteeritud asutus, millele te usaldate

SBS Swiss Business School on täielikult akrediteeritud USA üldise akrediteerimisasutuse (IACBE) kollegiaalse ärihariduse (IACBE) poolt. Riiklik akrediteerimine on kõrgeim akrediteerimise vorm, mida asutus saab. IACBE kiitis SBS-i ärihariduse uuendajana. SBS on akrediteeritud Briti akrediteerimisnõukogu poolt sõltumatu kõrgharidusasutusena.

Ettevõtte ühendused

SBS-i sertifitseerib ka Eduqua, Šveitsi kõrgema hariduse kvaliteedi tagamise sertifikaat. Selles võetakse arvesse mitmeid institutsiooni kvaliteedi tagamise kriteeriume ja seda vaadatakse läbi kolme aasta tagant.

SBS on oma õpetamise, õppejõudude, ürituste ja paigutuse võrgustikuga tihedalt seotud ärimaailmaga. Ärikorraldajad külastavad sageli kooli õpilastega rääkimiseks või kursuste õpetamiseks ja õpilastele otseste võimaluste pakkumiseks, et saada teada uusimat äritegevust. Uute lingide rajamisega huvitatud ettevõtted kutsutakse meie paigutuste kontorisse ühendust võtma.

Klassid kasutavad sageli praeguseid ärimõtteid nende teemana. Õpilased konsulteerivad ekspertide ja osalejatega nende otsustusprotsessis ja esitavad oma lõplikud järeldused ettevõtte juhtivtöötajatega. Selliste "elavate" juhtumiuuringute abil jälgivad nad aja jooksul tekkivaid probleeme ja saavad õppida, kuidas rakendada teadmisi maailma majanduse viimastest arengutest.

Lõppkokkuvõttes on kõige tugevamad sidemed ettevõttega meie tööandjate kontaktide võrgustiku kaudu. SBSil on kadestusväärne rekord selle üle, et oma lõpetajaid turustatakse juhtivate ettevõtete ja institutsioonidega kogu maailmas. Paljud tööandjad külastavad kooli igal aastal, et tuvastada sobivad lõpetajad, et täita oma ettevõtte positsioone. Meie paigutusbüroo hoiab korrapäraselt dialoogi potentsiaalsete tööandjatega ja on valmis neid ülikoolilinnakut tervitama.

Asub Zürichis

Zürichi järjekindlalt on maailmas elukvaliteedi järjekordne linn, mis on ideaalne koht rahvusvahelise juhtimise uurimiseks.

Piirkonnas asuvad paljud rahvusvahelised ettevõtted tänu Zürichi kesksele asukohale Euroopa südames. Londoni, Pariisi, Brüsseli või Berliini õhk on vaid üks tund. Zürich on Šveitsi finants- ja majanduslik kapital.

Zürichi kultuurielu kvaliteet ja mitmekesisus koos oma arvukate teatrite, muuseumide ja rahvusvaheliste konverentsidega muudab selle sobiva koha globaalse hariduse omandamiseks.

Ideaalne asukoht Zürichi järve kaldal pakub linna suurepärast spordiüritust väljas.

Lõpuks teeb linna kosmopoliitne iseloom peaaegu 100 rahvusest üle kogu maailma, et kõik tunnevad end kodus.

Asukohad

Zürich

Address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 Zürich, Zürich, Šveits

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega